Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sta je bre ovo? Pa ja tek krenuo vasim stopama, a vi vec bezite :D .

Sa srecom Bandzula, da vas lepo sluzi, puno bezbednih kilometara!

Koja je motorizacija u pitanju?

PS: Jesi li ovo u svadji sa salterusom na tablicama u SUP :P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je 2022. godište, 1.2T, bemzin, 37.000km prešao.

Kupio sam ga, poprilično neplanirano, u Toyota Centru, kao deo Toyota provereno programa (imaju 15ak vozila na lageru, svi prva registracija 2022. ali ih je "AMS vratio na 2021. :D).

Paket Luna (početni)!

 

Moji vode poreklo iz okoline Pirota, a inače mi je skroz nebitno šta piše na tablicama, bitni su mi ramovi!;)

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Siciliano

Neki kompromis sam morao da napravim... Što kažu kockari, prekini dok dobijaš, a ja još nisam gubio sa Scenicom, a iskrsle su ove Corolle!

 

Od opreme bih samo još zatamnio stakla!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, djomla said:

Srećan novi frižider svima koji slave :)
emoji3590.png
 

Mogli bi mi da organizujemo skup bele tehnike - rodno neutralnih! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam deliće, koliko sam mogao do Ikee... Sve šljaka odlično, još da provalim kako se sve uključuje, ali lagano, tek sam počeo da se igram!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicne su ove nove Toyote. Iskreno mi se ranije njihovi modeli nikada nisu svidjali, jer su imali neki "univerzalan" dizajn za ceo svet. I uvek su mi, od Japanaca, pre svega Mazde delovale nekako "evropskije" i bliske mom ukusu. Pa i Honde.

Ali zadnje generacije Toyote konacno ubijaju sa dizajnom, mali Yaris je odlican, GR verzije pogotovo, ove Corolle takodje. Cak mi i Corolla karavan odlicno izgleda za vozilo tog tipa.

Nije ni cudo sto je Corolla prosle godine bila 2. po prodaji u Compact segmentu u Evropi, duvajuci za vrat cak i ranije neprikosnovenom Golfu.

 

PS: Koliko bolje i elegantnije izgleda kada, kao nekada, hauba ima samo tu liniju vidljivu napred, a bocne su spustene i maskirane. Tj. kada je njena prednja linija spustena skroz do farova ili jos bolje do same maske. A ne kao ovaj odvratan trend zadnjih godina - gde me hauba uvek asocira na poklopac konzerve za sardine :) , tipican primer je na Zabarima, bas ubija eleganciju:

 

IMG-9c5ea6e7cf01e541d73cf78d3f2e59a6-V.jpg.6e08e1d205217cd045649a3fd9080c7e.thumb.jpg.9e0c3accdb7ceb3e029068056410a1bc.jpg 496387f19f79-800x600.thumb.jpg.c70b1d819c5b4fc75f4f9d0ce5d055ff.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, bane1321 said:

Probao sam deliće, koliko sam mogao do Ikee... Sve šljaka odlično, još da provalim kako se sve uključuje, ali lagano, tek sam počeo da se igram!

Uh, nemaš pojma koliko volim da "isprobavam" te razne sisteme asistencije. Mada kod svih proizvodjača imaju svoje generične nazive (ali i posebna "trgovačka imena" za svaki sistem unutar brenda), oni u prakasi, zavisno od brenda, rade dosta različito. A to kod Toyote je "za desetku" (po meni).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš lep….Za bežično punjenje preporučujem iphone ( iPhone 11 puni na 5W,ovi noviji sa MagSafe pune na max od 15W kad hoće,a meni retko hoće…)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...