Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Škoda Yeti & BMW X3

Recommended Posts

nista nije ofrlje :p , slikano je da se vidi koliko tocak izlazi na napolje sto sam i zeleo ali bez distancera npr. ................ ne stizem , tu mi je unuk pa je haos tj. samo jurcanje.

evo jos 2 slike po ovoj kisi a gume sam mogao visinu i 55 da uzmem (mozda) ............. :thumbup:.

 

17-ske_skoda_letnje_(2).jpg 17-ske_skoda_letnje_(1).jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bole-stilo.jtd said:

 

 

17-ske_skoda_letnje_(2).jpg 17-ske_skoda_letnje_(1).jpg

 

Koliko crna boja felne zapravo smanji istu pa ovo deluje kao da su 15-ice. Uvek mi je lepše bilo videti svetliju boju felne jer nekako "otvori izgled auta" i felne dolaze do izražaja, dok kod ovih crnih i tamnijih kao da se sve stopi uz gumu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je samo na slici , kad pridjes vidi se da je 17 i veca jer ima taj hrom po obodu -- pa kao i fabricke 17-ce su :).

meni su skroz ok jer sam bas hteo taj fazon (slican) a imam i 16-ce svetlije , ih bre menjacu ja to malo - malo :lol:.

 

 

8b646da0211b-1920x1080.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako mu je sada tako mu je -- nekome se svidja , nekome ne i tu nema problema , ukusi si su razliciti ........... i ja svaciji postujem .............. :thumbup:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisam slikao ne bih verovao , izvalavi svu Skodu (majka i baba hoce da ga :popo:) .......... voli kola pa to ti je _ ali sva kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle svih problema (boljki) od ne odrzavanja kako i treba (servis je bio biiip gde je odrzavan) sada je dobar u zadnje vreme (bas slusa) , a za gepek sta da kazem dvoje odraslih + 1 vece dete glat stvari idu nazad nije za vece porodice kao karavani npr. -- mada je moj komsa (prvi vlasnik) isao sa zenom i 2 dece godinama sa njim za grcku i kaze imali su mesta , ja sam najduze isao do ivanjice -- nas dvoje , torbe bile na zadnjem sedistu nisam cak tada ni u gepek stavljao nista.

Meni i zeni je dosta prostora , cak nazad stoji i auto sediste za unuka , sta znam mogao je biti malo duzi.

Interesanto je da mu se zadnja sedista vade kao stolice posebno svako za sebe (1-2 minuta treba) i budu spakovana kao mali koferi sa ruckom sto dosta vlasnika ni ne zna da to uradi na yetiju.

Prekljuce sam dosao iz topole tj. mesta iza nje (vinca) isao sa zenom po moju majku , cerku i unuka -- svi smo se lepo spakovali i 2 velike torbe pozadi , tasne , neke kese normalno i bilo je jos mesta. Przio sam ga na auto putu pa malo i od mladenovca ka topoli na par pravaca gde sam smeo tj. znao da smem i potrosnja po bordu je bila 6,3 l .......... ali opet kazem mogao je biti malo duzi , stilo karavan je imao gepek mnogo dublji od njega npr. i tu nema price. I tako pun vuce uz brda na auto putu bas ok za ovako slab motor 1,2 ali turbina mu dobra ........... za sada ce ostati kod mene jer mu je motor sredjen komplet , jesam ga uzeo povoljno zbog toga ali je i sve ulozeno u njega za prvih 6 meseci.

 

 

IMG_20200615_201253.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaaa cuvena i poznata vinarija u Vinci + Brezovac iza Topole a ti si Bane tj. tvoja majka Junkovac pre Topole ........... :thumbup:.

 

IMG_20200613_181537.jpg IMG_20200613_181712.jpg IMG_20200613_181727.jpg IMG_20200613_181411.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dolazim od Mladenovca a ti od Smederevske Palanke tj. na tom putu je mesto (jednom sam tuda prolazio) , tako bi trebalo da bude koliko se secam .......... :thumbup:.

 

 

Kupio mi unuk poklon za jubilarni rodjendan pre neki dan (slike dole) ......... :lol: , pa da se pohvalim.

 

 

 

big-93775298_5e958adc507888-194367171.jpg

 

big-93775298_5e958adc5379f0-645970142.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

duze nas nije bilo , yeti dobio mali servis i nove svecice keramiku 4 komada (drugi auto) znaci nije trocilindras + brdo nekih zezalica.

punto samo stekce (on odradjuje svoje za trojcu) a dobili smo i prinovu seata 2008 god. 1,2 benzin bez turba i ostalih sranja (bio je bas zapusten unutra ali je bio i jeftin) , karoserija mu je ok kao i patos -- sve fabrika i zdravo , motor se ne cuje u radu , nema nikakvih trzaja ili zvukova kad se gasi ili pali (ima lanac) kao yeti , nema cudnih dimova na auspuhu i slicno. sitnice tipa neke plastikice i vozacev far moraju se nabaviti ili zameniti. far je naprsao u donjoj zoni i vlazi stalno , skidali branik da nadjemo sta je.

malisa ide bas dobro za njegov motrcic , registracija smesna. nisko se sedi i u odnosu na punta sto je meni cudno , yeti je visok.

idemo dalje ............... :scooter:.

 

ca237bacb5c9-1920x1080.jpg e27432fd31d3-1920x1080.jpg 914c87d2dd60-1920x1080.jpg 8271316dd37e-1920x1080.jpg

 

c8b3d07ff54f-1920x1080.jpg 68d7224e7afa-1920x1080.jpg 59f6cf86d94c-1920x1080.jpg 73dae2ed090d-1920x1080.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi je ova tema promakla paznji;pojma nemam..tek, vrlo zanimljiv auto..koncept..mislim na Yeti generalno,a primereak kojeg posedujes je bas lep i ocito fino odrzavan. :thumbup:

Iscitah celu temu. Imam malu zamerku (ako se ne ljutis) - manjka slika enterijera. Sem toga je bilo zadovoljstvo proci kroz nju.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo smo zanemarili temu zbog sveukupne situacije , a radim vise nego ikad na poslu (nece corona u lidl i eps :lol:) ........... hvala na savetu (nema ljutis , nisam ja od tih) i cim bude malo lepse vreme slikacu ga i iznutra lepo , kotrlja se i dalje tj. kod mene je.

i meni je sad auto zanimljiviji vise nego pre ............. ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...