Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

6 hours ago, danijel55 said:

Automatik je odličan, naravno kada je u dobrom stanju. Sad iskreno ne znam da li bi meni u e90 ili e87 trosio vise automatik od manuelnog?

 Bi. Taj drugar kojeg sam spomenuo, bas je promenio dva komada E90 2.0d, i trosi mu vise automatik, ne znam tacno koliko ali preko 1L... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pripresmo se za zimu, jos zimski set da se stavi kad počnu hladni dani. 

Inace jedan mali defekt. U levom zmigavcu usla voda, al kao da je usla izmedju unutrašnjeg i spoljasnjeg stakla. 

IMG_20201028_161703_1.jpg

IMG_20201023_165442.jpg

IMG_20201027_100714.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nece biti vise upgrade.TJ ako ih bude bilo ,prvi pik su sedista od alkantare kadice :D 
Razmisljao sam bio o 4 podizaca,jedino sto bi mi dalo na estetici,ovako zadnje prozore nikada ni na libri nisam otvarao,svega par puta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, danijel55 said:

ovako zadnje prozore nikada ni na libri nisam otvarao,svega par puta :D

I onda mi ke*aju sto na DS4 ne mogu da se spustaju zadnja stakla :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva podizaca i 4 prekidaca, za u vrata i napred. Razvede se instalacija i na skeneru cekira opcija power rear Windows. Al generalno samo estetski lepo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace volan je presvučen, pre goidnu ipo dana :D Sutra zamena zmigavca ,voskiranje celog auta i eventualno da prepoliram stopke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za zadnje podizace, nikad mi nije bilo jasno sto je ta opcija toliko isforsirana. Jedini upotrebljiv scenario koji mogu da smislim jeste leti kada treba sto brze proluftirati auto, pa spustis sva 4 na minut, al to je ono bas ... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I prednji prozor retko spustam, skoro nikad otkad koristim tag, ranije skoro samo na naplatnim, suvozacev kao i zadnji skoro nikad, ali bi makar meni bilo izuzetno skrnavo da nema elektricne podizace sve i da ih nikad ne koristim.



Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepse je kad ima naravno, ne vide se kurble pozadi, a i na onoj centralnoj konzoli gde su podizaci, lepse izgleda kada su 4 prekidaca, ovako kao sto kaze vagenovac skrnavo izgleda. Da su prekidači na vratima ne bi se ni primetilo toliko. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem kretoh veceras malo, al ipak sutra ce biti vise posla. 

Izvoskirana hauba u krila. Iz mog iskustva oko 2 meseca traje vosak,verovatno ce zimi da izgura vise, jer bice manje pranja :D .

 

IMG_20201029_212731.jpg IMG_20201029_212703.jpg IMG_20201029_203550.jpg IMG_20201029_204527.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na konto podizača pozadi, mislim, ono kao imaš decu koja eto prdnu, ispovraćaju se, ili eto malo bi svežeg vazduha ili voziš psa pozadi , samo elegantno spustiš prozore da se "proluftiraju" pri jedno 80 i eto novih frizura i čistog vazduha koja ni klima ne može da reši.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mojoj situaciji,95%slucajeva  je samo jedno ili su  dvoje u kolima,al opet posle 2-3 godine verovatno cu gledati samo seriju 5.Bice manja km koju cu prelaziti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  

25 minutes ago, dellas said:

Moze e90 da bude bomba ali ako je ovakav

Spolja bomba, motor bomba :rofl:

 

Ma samo gepek i stop svetla od lci, napred moze da prodje

Edited by Desmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Produzena registracija.Prosli bez problema ikakvih ,tako ce i biti sledece godine :D

 

Zimski set verovatno nece biti jos 10dana bar,a verovatno i duze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...