Jump to content
FAS Goran
danijel55

BMW 320D Touring crveni

Recommended Posts

Bili malo i do srebrnog jezera, tu i tamo pogazili cvece za malo :D

Za dalje mozda pozadi stavim 245 45 17 gume,al mozda.

 

IMG_20200815_193542.jpg

IMG_20200814_091838_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto da ne zamre tema 

Inace drugar cipovao deltu, navodno na 145ks,pa cemo se odmeriti kada bude bilo prilike. Mada iskreno ne deluje mi da ce biti ni blizu e46. Pogotovu iz starta. 

IMG_20200906_192635.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad videh gresku. Da, da, potražnja. 

Fabia je prodata. Sad za vreme prodaje sam razmisljao o:AR159, E87 i E90.Al vremenom, AR je skoro pa otpala iz izbora. Sa kupovinom ne zurim uopšte, pa videcemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre bio do mehanicara.Trenutno mi nudi samo dve x3 i jedan x1.Uvozi iz Svajcarske auta.Elem dzip mi nikako ne treba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo ide, prva serija je katastrofa ruzna unutra a kada ga vozis da ide nekako trosi ko 3.0tdi :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko zainteresovan za deltu 1.6mjet,nek se javi. 

 

IMG_20201009_171003.jpg

 

P. S malo mi je privukla paznju jedna 159,izgleda zanimljivo. Nisam je gledao uzivo, al ako budem bio u prolazu bacicu pogled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potragu za auto sam zaustavio,ne zelim vise gubiti vreme na oglasima.99% ce biti auto od mehanicara, a na prvom mestu bih definitivno voleo 120D 177ks,tih i miran rad, a ide ubija.Na drugom mestu 120d 163ks ili e90 177ks, eventualno krajnji iznor e90 163ks.

Inace vozio sam se u seriju 1 od 177ks i kupila me je. Izlazak iz Mrcajevaca ka Kraljevu, tabla Katrga 210kmh je razvio. Pretpostavljam da neko zna koliko je to kratka deonica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako od mehanicara bude bio, svim n47 čovek menja lanac,tako da taj problem manje.Kardan me ne plasi nimalo. Ko god da se provoza u tom auto, zna o cemu pricam.Neko ce reci ne treba toliko ks, al sto vise to bolje po meni. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako majstor zameni samo lanac, ništa time nisi dobio. Kad malo prelistaš forume, dosta toga treba zameniti sem lanca a ta igranka uopšte nije jeftina. Pucanje lanca nije samo do tanjeg lanca već do celog sistema zupčanika, zatezača, vođica itd koji upravo rastegnu lanac a neretko ti isti delovi rasture lanac.
Znam da u ovlašćenom košta Boga oca sve u kompletu, neka je van ovlašćenog pola od te cene, onda taj auto na placu ne može da ima konkurentnu cenu ostalim polovnjacima i ne vidim gde je tu zarada ako se zameni SVE a ne samo lanac.
Na kraju krajeva, taj od 177ks ima samo 10Nm više i brži je ni pola sekunde od 163ks.
E sad, da smo negde preko pa odmah proverimo auto i vidimo pravu kilometražu onda nije problem upustiti se u kupovinu N47, al u Srbiji......594381c4bdc8903ed38ec85d886327ae.jpg

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...