Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Mislim da jesam, cekam da se auto zagreje da ga probam. Izmestio i kompjuter usput, radi se nesto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se zagrejao? Ne javlja se već 4 sata pa me brine malo :D

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja ni gledao, tek jutros videh  :turned:  Lik mi rekao da trebaju da se menjaju pločice samo...

 

Stigao u Ts bez većih problema. Usput mi je par puta pri naglom davanju gasa zapištalo i izbacilo Check Engine, to trepne 2-3 puta i prestane. Desilo mi se na jednom prilikom pri naglom dodavanju gasa da proguta knedlu, ali je nastavio da radi normalno.. Trenutno mi je potrošnja na 7,4 neke moje normalne vožnje bez žiškanja..

Emocije su mi pomešane, kao se kajem što sam se možda zaleteo, a u neku ruku kontam da uz neka ulaganja na početku za te Stilove standardne boljke možda dobijem dobar auto, videćemo šta i kako vremenom, tek u utorak-sredu će da padne jedno detaljno čačkanje..


Evo i jedne sličice

 

IMG_1221.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko rek'o da nema diskovi pozadi :)

 

Već znamo da dobro barataš sa Photoshop-om.

Nego na slikam ti boja automobila ne dolazi do izražaja, nakako se sve utopi u boju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boja nije fotogenična uopšte, a i za održavanje je katastrofa, danas oko 15h sam ga oprao i već je prljav.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Stigao u Ts bez većih problema. Usput mi je par puta pri naglom davanju gasa zapištalo i izbacilo Check Engine, to trepne 2-3 puta i prestane. Desilo mi se na jednom prilikom pri naglom dodavanju gasa da proguta knedlu, ali je nastavio da radi normalno.. Trenutno mi je potrošnja na 7,4 neke moje normalne vožnje bez žiškanja..

Emocije su mi pomešane, kao se kajem što sam se možda zaleteo, a u neku ruku kontam da uz neka ulaganja na početku za te Stilove standardne boljke možda dobijem dobar auto, videćemo šta i kako vremenom, tek u utorak-sredu će da padne jedno detaljno čačkanje..

 

Tako sam i ja mislio za Punta u početku. U jednom trenutku sam razmišljao šta je meni ovo trebalo, međutim kad auto dovedeš u red i središ onda zaboraviš na sve. Vrati ti se osmeh na lice i uživaš. :D

 

Inače one dve poslednje slike :up:  jel u pozadini Petoletka ? :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petre, glavu gore, sredices ga samo polako.

Eto ja sam svojim Stlom zadovoljan, ne bih ga sada prodavao, a kada sam ga uzeo hteo sam bratu da ga dam u delove da ga proda, koliko sam bio ljut na sebe i njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li ja da odgovorim za lokaciju fotkanja :) ?

Ako menjas zadnje plocice, obavezno neka ti provere i zadnja kociona klesta, znaju cesto da prave problem na Stilu (krenu da blokiraju). Lako mozes i sam da proveris. Btw, zadnji diskovi su na Stilu serijska oprema.

Boja je katastrofa za odrzavanje, naravno, isti slucaj i kod mene sa Blu Navy, auto je cist samo dok se pere.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem vam da je teska za odrzavanje ali brutalno dobro izgleda na onoj fotki kod terena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li ja da odgovorim za lokaciju fotkanja :) ?

 

Smeš  :turned:  To je to mesto gde si harao u cvetu svoje mladosti  :smoke:

 

Najverovatnije ću da zamenim klapnu i da pošaljem ECU na sređivanje, jer mi je to jedino pravo rešenje... 

 

Aj da nastavim ovde, pitao me je Aleksa na temi sa Puntom kako sam zadovoljan prelaskom iz Punta u Stila..

 

Vožnja je duplo skuplja, registracija takođe. Prostora ima znatno više, što u kabini, što u gepeku. Ima puno nekih gedžeta, kojih u Puntu nisam imao, mnogo više nekih dugmića, koje još nisam ni pokušavao da saznam čemu služe.. Generalno mislim da što se snage tiče, ne treba mi ništa jače. Što se držanja krivine tiče, Punto je pegla za njega, ali opet, možda se nisam dovoljno opustio da ga poteram u krivinu brže. Ako budem zadovoljan sa njim, pašće neko spuštanje verovatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma polako, neka malo slegnu utisci. U svakom slučaju,čak i da ne opravda poverenje,nećeš izgubiti na njemu!

Želim ti da te lepo služi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter ne ocajavaj. I ja kad sam uzeo libru imao sam slicnih problema i razne sumnje. Par meseci sam se borio sa raznim sitnicama dok nisam sve prokljuvio i naucio auto, tako da, polako, bitno da mu je sustina dobra, a ostalo se sredjuje lako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja mislim, ovo na početku da sredim i dovedem u red i posle ću da budem miran i jedno po jedno da detaljišem po svojoj meri.. Malo me nerviraju silne ogrebotine koje se na ovoj boji auta baš dosta primećuju... 

 

Malo smo se družili sa Puntom

 

10527897_367316666784943_201619614336290 11034256_367317380118205_676685690657302 11133809_367316790118264_566138471871147 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je dimenzija guma bila na Puntu ? Deluje mi da su šire od ovih na Stilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje mi po ovoj trećoj slici otpozadi kao da su šire na Puntu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si se bas razalostio za puntom -- tako je i meni bilo kad sam prodavao moju bravu (bila kod mene 8 god.) i kad sam uzeo ovog karavana , ludeo sam zbog svega i svacega , ali evo i njega vozim vec 4 god. citam temu pa samo to da ti kazem , jer vidim da patis za putom koji je bio sredjen po tvom ukusu - ista prica kao i kod mene , ali polako navicices se I na stilo i njegove boljke -- zahvalan je to auto samo sto ima dosta ljudi koji ne odrzavaju kola pa kad mi picikatori kupimo tako nesto eto nevolje. pozdrav drug i sve najbolje -- bice to OK ........  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...