Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Danas konačno uhvatih vremena da ubacim novi plejer koji mi je Sale doneo, još jednom mu hvala ovom prilikom :thumbup: i ubacih microlink. ECU stiže u utorak, pa da se sve kompletno isproba. Inače auto je haos prljav, a samo je stajao u mestu.. Već počinjem da mrzim ovu boju, posle svega ovoga će verovatno auto na kompletno poliranje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako i kod mene,auto stalno prljav.A isti nam je enterijer.Ne znam kako je kod tebe al prednji tapaciri nahvataju svasta nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natankan do vrha, domacinski, prethodno sipao wurthov aditiv za ciscenje dizni..
Stigao Ecu i leptir danas, samo prede za sad. Izgleda da je i akumulator za zamenu, ali sacekacu zimu.

 

cxcv1099.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao Ecu i leptir danas, samo prede za sad. 

:thumbsup:  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve nešto imam utisak da to može još bolje da ide, ne znam zašto :rolleyes: Uglavnom radi mirno, tiho.. Ubrzava lepo, šaltao sam ga sve na 4.000 obrtaja, normalno se ponaša, ubrzava.. Samo još da sredim kod za radio, pa da mogu i muziku da slušam, nestrpljiv sam... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, presao si iz punta gde je osecaj da koliko god ides da je puno i gde ubrzanja deluju silovito, to je sve zbog klase auta, stilo ima bolju izolaciju, bolje trapove, veci auto i nemas taj osecaj da on ide bog zna sta, ali gledaj u kilometar sat pa vidi koliko puni do 100-120-140, tj gledaj kako kazaljka brzo i sa lakocom dostize te brzine, pa se onda malo potegni snekim sa kim si to ranije radio dok si vozio punta, pa onda i sa drugarom koji je kupio punta....

Bilo bi lepo posle nekog vremena da ti taj drugar da da provozas punta, video bi tek onda gde si uvalio dupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ti je sa codom? Origigi kasetas ili?

 

 

Originalan Visteon, reših ga, nađoh neki generator kodova na stranici o tome, baš svira lepo..

 

To pretpostavljam da je tako, kolega ima Juga 1.6, sa Puntom mu nisam mogao ništa, a Stilo mu beži prilično.. Već sam se oprobao sa par nekih koji su čačkali mečku i mogu reći da sam se nekako pronašao u automobilu ovih voznih karakteristika :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak Stilo kao auto nije loš kao što izgleda.  :laughing:

Dosta ljudi promeni mišljenje kada ga prvi put provoza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno Sikter! Sad da se slatko navozas i da ne skidas osmeh sa lica kad iskidas aleksu u nekoj krivini :D

Moze, prihvatam izazov. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter, sa srecom, sad konacno mozes da se vozis i uzivas u voznji, tako da razumem tvoju srecu i odusevljenje, isto sam se i ja osecao u septembru prosle godine, kada sam ga konacno stavio na tockove (citaj noge) i resio sve muke koje su me zadesile na primerku koji je kod mene...ali evo do tada je skroz OK, sluzi, vozi, ume i zube da pokaze.

 

Ivan.ik - Stavise uopste nije los i nisam primetio da u icemu zaostaje za vozilima u svojoj klasi, G4 npr, od kog je znatno jeftiniji, dopadljivije spoljasnosti i u najlosijem paketu opreme ima je vise od vecine G4.

 

Primera radi, jedan moj poznanik je proslog meseca uzeo G4 1.9 TDI, 5  vrata, 4 motion, 2002 godiste za 3900 eura na ime kupca, + registracija i sve sto ide uz nju + cetiri polovne letnje gume (ove na kolima su bile nikakve) + veliki servis i nece da kaze ali imao je jos nekih troskova oko popravki...sve ukupno je dao blizu 5000 eura za auto koji je star 13 godina....ali bitno je da je to nJemacko auto, da mu je DI obojeno crvenom bojom, i da moze da ide 200 na sat, a to sto mu je auto konstruisan 97 godine, po standardima koji su tada bili aktuelni nije bitno, nije bitno ni to sto je za te pare mogao da uzme Stila mjet-a, 2007 godiste, koji je moderniji, bezbedniji, mladji, atraktivniji...alj nije njemacko auto....jbg....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja takvih kolega imam koliko hoćeš, samo auto iz Nemačke vredi, a sve ovo ostalo ne vredi ništa... 

 

Jedno pitanje vezano za mikrolink.. Kada ugasim auto i izvadim ključ, mikrolink i dalje treperi, tačnije USB port treperi.. Malopre sam sišao do auta da proverim opet, ali ne svetli više.. Posle kog vremena se ugasi to treperenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitah negde na forumu da struja (napon) do CD-a/Cass-a i same kasete t.j. svetla u njoj, ima napon jos 20 minuta po gasenju auta, skidanja sa kontakta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime , nažalost ovi žabari su imali malo stila sa Stilom. Kada uporedim enerijer i detalje tačno se vidi ogromna razlika. Stim što sam imao 2000.-te priliku da vidim četvorku sa rasturenim enterijerom i baš sam gledao datalje / materijale i oduševilo me tada da auto C segmenta bude tako odrađen. Auto je bio praktično nov i nije imao tragove habanja i sl.

 

cxcv2241.jpg  cxcv2242.jpg  cxcv2243.jpg
 
cxcv2244.jpg  cxcv2245.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitah negde na forumu da struja (napon) do CD-a/Cass-a i same kasete t.j. svetla u njoj, ima napon jos 20 minuta po gasenju auta, skidanja sa kontakta.

Tako je, ja merio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I taman pohvalim mikrolink, sad nece da mi ocita nijedan osim petog i sedmog diska na kojima inace nema nicega, nece da vrati nize na prva 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš te neće ništa što je na struju.

Imam taj microlink među prvima i nikada nije pravio probleme , kao i ovaj novi unapređeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda mene .ik zaebava jer kupujem DVD... Tu nema mnogo pametovanja - ubaciš i on radi ili ne radi, treće nema  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti

Ma za tebe je lybra.

Ali moras da imas olovku HB ako ti se umota traka od kasete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Microlink mi je sinoć i jutros radio odlično. Malopre kolega pitao da mu pokažem, kad ono neće. Registruje samo CD05 i CD07 na kojima izmeđuostalog nema ničega. Probao formatiranje na NTFS, pa FAT32, ista situacija. Malopre probam drugi fleš, radi sve, vratim opet ovaj, radi i on normalno... Nešto je zakucao, ali bitno da radi.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...