Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Da resis ECU i leptir pa da se vozis bez brige da ce te negde izdati. Sve ostalo od elektronike nije toliko strasno, Stilo je to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to kontam i ja, posto koliko vidim su to dve najveće boljke, a mene su saletele u startu. Nadam se da će sve da dođe na svoje, danas je radio normalno i baš sam se nekako pronašao u njemu.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iznad pedale kocnice postoji prekidac, skida se tako sto se uvrne u jednu stranu i iscupa na gore, laganica je skontaces. Onda ga otvoris i sve dobro operes kontakt sprejem, i sam dzek na instalaciji i na prekidacu malo isprskaj, sklopi i vrati na mesto, mozes i malo da razradjujes kada ga naprskas, i to ce biti to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala ti na informaciji :thumbup: Baš ću za vreme dok auto bude nefunkcionalan bez ECU-a da rešim te neke sitnice.. 

 

Auto je 2002, na satu ima nešto preko 184.000, ako mu je za verovati.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas skinuo leptir gasa i ECU i poslao crnom Saletu na sređivanje.. Sutra stiže microlink, u planu su još neke sitnice da bude kompletan, pa ćemo posle u detaljisanje... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da pohvalim direktora

P.s.nemam na tel.opciju

Inače Pero čini mi se da ti nisam na ovoj temi čestitao za Stila,ubedjen sam da ćeš ga srediti sa ukusom Biće to sve ok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sikterbre Posto ti stize microlink, iscimacu se da ti sutra dobacim radio. Oko 12:30, moze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter kako sad stilo mnogo bolje drzi kroz kruzni od punta?

Ti rece da ne drzi kao puntisa,jel to znaci da si radio i nesto oko trapa?

 

Od kako sam kupio auto, auspuh se negde čuje. Podigli smo ga odmah prvog dana na dizalicu i ustanovili da se čuje na pletenici, mada ni oba lonca nisu baš u nekom stanju, pa kontam da će kroz godinu dana i oni da se pročuju :rolleyes: Pošto sam u Trsteniku imao pletenicu koju sam dobio na onoj nagradnoj igri "Auspuh Servisa Ljuba", za vikend sam je spakovao i poneo. Prekjuče podigli auto i premerili, kad ono prečnik odgovara. Danas sam zamenio pletenicu i sada imam utisak da se vozim u skroz drugom automobilu. Čak mi nije ni pravio probleme gutanja knedle na naglo potapanje gasa, tako da sam se po prvi put dostojno nauživao u par desetina kilometara vožnje u ovom automobilu, čak me još uvek drži taj utisak.. Nisam imao prilike da ga poteram u krivinu do gornje granice, ali kružni tok pun gas mnogo bolje drži nego Punto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa,ma slobodno teraj,nemoj da te lozi ovaj Mica! :scooter:

Benzinac nije tako tezak napred i moze brze da se olece u krivine od dizela,drugo Mica vozi ove buseve pa mu sad dupe na stilu veliko? :laughing:

Ajde Mico lepo ko covek reci da ne smes da teras po krivinma od zene! :harhar:

Nije to greh,jeste mala sramota,ali evo zapljunucemo,da ne zulja mnogo. :laughing:

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros stigao microlink i kolega sale mi je doneo jedan malo kulturniji Visteon.. E sad, kako ide ovaj mikrolink, jedino ovako moze da udje?

 

rsz_cxcv1098.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, na skorz desni CDC prikljucak (CD Changer), mini ISO konektor.

A ne mozes ni da pogresis i da hoces, zbog rasporeda pinova, kao sto si i sam video.


Ova druga dva u tom bloku su ti za Amplifier i Phone Input, tim redom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Ivane, tebi treba da bude status:

 

Moderator, dezurni elektronicar-elektricar-dijagnosticar  :unworthy:

 

Znas stila u prste i sve vezano za njega pogotovo oko elektronike.

 

Sory Stiker na offu.

 

Jel si resio nesto oko plina ?

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos :D .

Sale, inace volim da prckam oko auta, oko elektronike pogotovo (manje se prljas :)), to me odmara i skrene misli sa bitnijih stvari i problema. A delom mi je i struka.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma plin tek za 2-3 meseca, sada me cekaju prenos vlasnistva, ECU, neke sitnice, pa kad zavrsim sve to, doci ce na red i plin, a posle plina idu stakla, ksenoni i tako redom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametno, upravo tim redom... Da se zna ciji je :) , pa se sredjuje ono od cega ti zavisi glava...

Sminka lako dodje vremenom, ako te auto lepo sluzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako! Pragovi, kacket, stakla i kompletan debadge ce biti sasvim dovoljni uz jos par detalja koji bi trebalo da mu omoguce da se razlikuje od drugih.. Jos i ako naletim na jedno 30mm nize opruge bice veselo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, 3v Stilo je vec samim svojim dizajnom prilicno kompletan i po meni dopusta par nekih detalja i to je to...

A ljudi se lako zalete i odu u gedoru, primera na ulicama koliko hoces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezadovoljan je, svaki dan me zove i pita po nešto  :turned:

 

Danas izvadih Visteon uz malo muke, nešto sa leve strane nije hteo da popusti, ali malo sile nije bilo na odmet, pa je izleteo napolje. Neću moći ništa da probam dok se ECU ne vrati u auto, a neću ništa ni da vezujem do tada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...