Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa tako će i da mu bude otprilike..  :guitar: Taj fleš je neki Transcend, koji već 7 godina koristim u automobilu za slušanje muzike, ovo mu je već treći auto, red je bio i da počne da zeza... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima možda neku diodicu?

Ja sam imao usb sa nekom diodom koja oči izbija i retko na čemu je hteo da radi. Od kada koristim normalan usb od 8gb sve radi savršeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima, ali uštekan je u gornjoj kaseti ispred suvozača, pa ga ni ne vidim :rolleyes: mada mi ovako u prethodnim kolima nije smetao, išao je direktno u plejer. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče je auto dobio letnje gume, Continental ContiPremiumContact 2, pristojno se ponašaju u krivinama, zadovoljan sam baš.

Danas je uleteo Lovato Stag4 sa točak bocom, sad trebam da smislim samo šta ću sa točkom :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U garažu, ostavu...

I neće to moći tako bratac.

Ništa se ne priznaje ako nisu FORMULA pneumatici!

 

I to ako nisu LEVE, onda nista.

 

 

@sikter

 

Bravo za plin, prava investicija koja odmah krece sa otplatom, a tocak ces da mlatis po gepeku tamo-vamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče je auto dobio letnje gume, Continental ContiPremiumContact 2, pristojno se ponašaju u krivinama, zadovoljan sam baš.

Danas je uleteo Lovato Stag4 sa točak bocom, sad trebam da smislim samo šta ću sa točkom :-)

Bar imas veci gepek od Punta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izašlo me je 380€, s tim što me čeka i atest, a prethodno trebam da nabavim i poklopac akumulatora, jer kažu da bez njega ne može da se atestira, a kada se od svega finansijski oporavim, pašće ksenoni i tamnjenje stakala, kao i poliranje sa masiranjem nekih ulubljenja na prednjem i zadnjem desnom krilu i vozačevim vratima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslacu ti ja moj ako se ne snadjes za poklopac, mada je nemoguce da ga ne nadjes za atest samo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Microlink mi je sinoć i jutros radio odlično. Malopre kolega pitao da mu pokažem, kad ono neće. Registruje samo CD05 i CD07 na kojima izmeđuostalog nema ničega. Probao formatiranje na NTFS, pa FAT32, ista situacija. Malopre probam drugi fleš, radi sve, vratim opet ovaj, radi i on normalno... Nešto je zakucao, ali bitno da radi..

Sto se tice ovog, na jednom puntu je isto tako radio i resio sam problem tako sto dodjem do poslednje pesme u tom folderu i stisnem dugme za sledecu. Takodje na prvu pesmu stisnem dugme za prethodnu i tako ucita folder pre tog. Probaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se unormalizovalo kada sam ubacio drugi fleš..

Nego, napravih mesta u gepeku
Ima tu sitnica koje trebaju da izlete iz gepeka, tako da će biti još prostora..

 

cxcv2246.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ga pretera sa rezervom ulja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ja pitam, sipao bih Shell i ne bih vukao kante po gepeku, nego nikako da odem u Ts, da to i ove platnene patosnice ostavim tamo..

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uzmi dizelasa i onda ti nikako ni ne treba kantica ulja :D .

Zezam se naravno (moram da naglasim zbog pojedinih koji se uvek nesto nadju prozvanim) - posto uvek vucem sve zivo u gepeku kao Sport Billy za ne daj Boze, ali mi to ulje uglavnom sluzi da recimo podmazem sarke na vratima i sl. :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako ti nije nezgodno da iz kola svaki put unosiš u stan kad podmazuješ šarke ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ga ovaj kabrio ;) . Pa naravno da imam pumpicu za ulje, a i auto ima sarke na vratima.

Pre neku nedelju sam joshi-ju na skupu podmazivao vrata na Stilu :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

U suštini samo da lepo uglancam poklopac motora i već će da izgleda pedantnije. Spolja je haos kako je štrokav, bukvalno je za pranje svaki drugi dan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto mi je ovo poznato :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...