Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Naravno da mozes, Microlink ti je digitalni simulator CD sarzera, cak se i kaci na njegovo mesto (mini ISO konektor), rade ti i za njega komande na volanu... Znaci nema veze sa tunerom, bukvalo kao da imas sarzer (u koji opet mozes da ukacis USB, SD...).

Ja bogami bez radija u autu ne bih mogao. Ponekad da cujem vesti, odslusam neku emisiju (kojih je nazalost sve manje) u duzem putu, slusam malo i drugu mjuzu koju ja nisam sortirao...

Isprobah malopre ovo, svi zvučnici pište, ali stanicu neće da uhvati nijednu. Koje je najbezbolnije rešenje, neki predlog? Uzeti fabrički CD? Popravljati ovo, ako je to moguće?

Ako ti je ukacen pozadi koaksijalni kabl od antene, najverovatnije je tuner kaputt.

Da bi eventualno otklonio i tu sumnju (da je antena u prekidu), sto kaze kolega, najlakse ti je da ubacis tudji Visteon, minut posla a bar Stila ima kao sase :) .

Mada 99% je tuner otisao. Varijanta polovnog je opet macka u dzaku, radio je covek u Pancevu popravku, oko 2000 din, a pouzdanije resenje od ovog fabrickog.

Btw, jeste da je aftermarket savremeniji, ali ni jedan ni blizu ne moze tako lepo da cucne kao fabricki. Plus imas CAN vezu radija sa Body Comp, tj. komande na volanu, ispis podataka sa radija ispred tebe na boardu, kontrolu intenziteta osvetljenja zajedno sa tablom, itd. itd...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koj će ti đavo radijo. Gomila reklama (sa sirenama :thumbdown: ) pogrešne muzike itd itd. Samo Microlink , napakuješ po volji i cepaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi se nesto zalio kad smo ono zadnji put ispred Tottijevog salona odvrnuli Pink radio do daske i spustili prozore :) ?


PS: Ja recimo volim da slusam radio. Dodatno, ne znam kako bih se pomirio sa cinjenicom da mi je nesto na autu neispravno :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskren da budem, u Puntu 4 godine okruglo, samo slušanje muzike sa fleške, radio nikad nisam upalio, čak ni pokušao da pronađem neku stanicu, tako da mi taj mikrolink izuzetno odgovara. Osećam da ću vremenom da vas obojicu udavim zapitkivanjem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako ne slusas radio, onda MicroLink i cepaj. Vidi ako hoces da prodjes malo jeftinije, mozda neko prodaje polovan (imalo ih je na oglasima), posto je Nesa izbacio noviju verziju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi se nesto zalio kad smo ono zadnji put ispred Tottijevog salona odvrnuli Pink radio do daske i spustili prozore :) ?

PS: Ja recimo volim da slusam radio. Dodatno, ne znam kako bih se pomirio sa cinjenicom da mi je nesto na autu neispravno :) .

Mislim da je .ik odvrnuo Rom radio ili Fokus, a ne Pink

I ja ga stalno slušam, a i volim radio kao medij. Danas vidim da se pojavio novi - Rock radio na 96.2 MHz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar Stilo i da ga voziš sa srećom.

Uvek sam se divio ljudima koji mogu da prave te neplanirane kupovine.

3V Stilo je dušu dao za detaljisanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceo dan čitam teme vezane za Stilo, pa sam dobio par nekih ideja, šta bih mogao, a imam i par ideja i planova, ali prvo da sredim ovo da mogu da se lepo vozim, da izmestim računar, sredim pletenicu, pa ću lako jedno po jedno posle.

Ako ovo rešim sutra sa lerom, do kraja nedelje je Microlink prva investicija. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo sredi to neophodno, a onda vidi da li je to auto koji te greje i zadovoljava, da li ćeš ga zadržati duže vreme kod sebe i da li vredi da ga zadržavaš. E, tek onda u "budženje" i "stajlingovanje"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, prvo vidi da li ja auto uopste vredan ulaganja, da li ce ti vozacki leci. Pa ako je tako prvo bitne stvari od kojih zavisi glava, pa tek onda sminka.

 

Mislim da je .ik odvrnuo Rom radio ili Fokus, a ne Pink

Nisam provalio, znam da je jedno vreme furao iskljucivo "Bum-Bum" radio :D .

 

I ja ga stalno slušam, a i volim radio kao medij. Danas vidim da se pojavio novi - Rock radio na 96.2 MHz

Generacijo, pusti ti ove "drustvena mreza" generacije, mi se razumemo :cheers: . Zna se sta je pravi medij, steta samo sto se polako i radio pretvara u nesto drugo. Secas li se RB, "Vreme sporta i razonode" i Jordana Ivanovica ili "Karavana" i Petra Slavenskog :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter, boja mu je jako zanimljiva i mislim da imaš puno prostora za stajling i sređivanje. Nadam se da ćeš dobro prevazići dečije bolesti i da će ti stildža ubrzo vratiti osmeh na lice.

Neka je sa srećom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, šta mi napraviste od nove teme  :dizzy:

 

 

Prvo sredi to neophodno, a onda vidi da li je to auto koji te greje i zadovoljava, da li ćeš ga zadržati duže vreme kod sebe i da li vredi da ga zadržavaš. E, tek onda u "budženje" i "stajlingovanje"...

 

Baš tako, tako i sam planiram! Za početak mehanički da bude u top stanju, pa ćemo kasnije ako mi auto "legne", kroz par meseci jedno po jedno, a već sam milion puta izrekao da mi je cilj da mi auto bude autentičan i prepoznatljiv, pa se nadam da ću to i da postignem, uz neke minimalne investicije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, znam da si na to mislio, nego se malo zajebavam.. Kad ga već pomenuh, voziću ga 2-3 meseca, videću kako ću podneti duplo skuplju vožnju, pa ako me bude bolelo po džepu, lako ću da iskombinujem neki plinčić.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...