Jump to content
FAS Goran
Detritus

Stilo Active>Dynamic - naslon za ruku

Recommended Posts

I ja sam nabavio naslon ali crne boje a ostala plastika je bež boje.Da li postoji naslon u bez boji ? ili da menjam komplet konzolu u crno ili da farbam plastiku naslona u bez boju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ovakav, ako na ovu bež misliš.

Mada više vuče na belo...bela kafa :D

 

naslon.jpg

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije moje ovo, trazio sam sliku na polovnim automobilima :D
Cisto da ti pokazem da ima...

 

A i pre par meseci sam video na oglasima... Ima ih, ali su bas retki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jure

imao je Loren u Nisu taj bez...evo ti br telefona pa proveri 0652704303...a taj sto imas,mozes meni da prodas posto i ja trazim... :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jure

imao je Loren u Nisu taj bez...evo ti br telefona pa proveri 0652704303...a taj sto imas,mozes meni da prodas posto i ja trazim... :-D

OK probacu da ga kontaktiram pa ce mo videti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je razmak između plastike i tog nosača dole?

Da li možda mogu direkt da se ubuše šrafovi bez sečenja plastike?

Ne moze, plastika je malo iznad, a pored srafova imas i metalni jezicak koji treba da upadne u leziste.

A i ja ti rekoh cim sam video sta si uzeo da je fabricki naslon (i funkcionalno i vizuelno) keva za sva ta aftermarket sra*a. Zna jedino malo da zasmeta oko rucne posto je gabaritniji i to mu je jedina mana.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morate svi na jedan kurs korišćenja sa naslonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa fabrickim (naknadno ugradjen, u fabrickoj izvedbi nije bio tu) naslonom za ruku, nemam nikakvih problema, ne pravi nikakve poteskoce prilikom koriscenja auta, tako da smatram da sam kurs polozio. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nija rekao da ne moze ;) , nego sigurno da u najnizem polozaju trazi malo gimnastike u odnosu na to kada ga nema. Ako se vrtim na nekom dobrom usponu sa malo mesta, najlakse mi je da ga podignem izmedju sedista i vratim kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime položio .  :clap:

Ime moraš na dodatni ubrzani kurs.  :thumbdown:

Javi se da zakažemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam se uvezbao :)

Pojas vezujem levom rukom, a rucnu dizem sa leve strane naslona - kontra je hvatam :D

 

Za sada prezadovoljan... Sinoc smo kampovali za 1. maj i spavao sam u kolima, oborio suvozacevo sediste i u jednom trenutku se malo sklupcio pa naslonio glavu izmedju naslona za ruku i naslona sedista - zaspao ko beba al' me probudise posle sat vremena :D

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste srecnici! Ja danas pun entuzijazma odem na Kosutnjak I skinem konzolu. Tamo me sacekao plasticni nosac pricvrscen.nitnam :(.

Pitanje: Koja.je dobitna kombinacija u smislu busenja nitni? Koju burgiju da uzmem? I jos mi nesto nije.jasno. kad probusim nitnu da li glava nitne ostaje ili otpadne?

I opet pitanje. Imam.samo jedan imbus sraf za srafljenje naslona na nosac. Gde.da.kupim.ista takva dva srafa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ti ja na skupu da te 99% čeka plastika.

 

Kreni sa nekom manjom burgijom jer su dosta tvrde nitne. Pa polako povećavaj dok se ne raspadne glava. Posle ne moraš ništa da vadiš.

 

Samo molim te nemoj kao ja da uhvatiš za burgiju ako se zaglavi u nitni :D 4 meseca sam imao plik i još 5-6 nakon toga nisam ništa osećao na tom prstu :D

 

A mislim da nakon toga šrafovi M5 savršeno naležu na rupe koje ostanu.

 

Za šrafove ne znam, pojuri po prodavnicama barem neki sličan navoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko nadze naslon sa belom plastikom i sivi stov sa plave tackice nek javi :) treba i ja da proverim kakav je nosac, stilo je 11.2003.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja čekam da saznam ko mi je uzeo ovaj što se prodavao na forumu juče.

Odličan za 15 evra.

Ništa, makar uzeh tapacire :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...