Jump to content
FAS Goran
Detritus

Stilo Active>Dynamic - naslon za ruku

Recommended Posts

Ja čekam da saznam ko mi je uzeo ovaj što se prodavao na forumu juče.

Odličan za 15 evra.

Ništa, makar uzeh tapacire :)

 

Haha pa retrovizor :D

 

@retrovizor, daj da se zamenimo za poklopac, ja tebi plavi ti meni sivi.

Meni ce sivi da se slaze sa ostatkom enterijera, a tebi plavi moze uz farmerke :D Ionako si ga usarenio sad :p

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako dođete u BG na skup terajte me dalje od vaših kola. Sa alatom dolazim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da razradis semu i na redovnom skupu, posto svi imamo naslone ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane

rado,ali nikad ne nosim farmerice... :-P

@ joshibeast

jeste,ja sam ga maznuo u saradnji sa jos jednim covekom koji je brzo reagovao... :-D

a sto se tice skupa tu sam miran,necu doci autom... :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daj mi ideje Ivane :D

Šalim se, naravno.

Će naleti neki i za mene.

Sad sam mirniji jer sam

kupio sva 4 tapacira u mojoj boji ali u odličnom stanju za 30 evra.

Da zamenim one moje izgrebane i izlomljene sirotinje. :)

@retrovizor

Super si naslon ubo za odličnu cenu.

Nek te služi kako valja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daj mi ideje Ivane :D

Vidi, pored naslona, imas tu i mnogo interesantnijih gadgeta za otudjivanje :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao npr. komplet Mamba :D

Jbg, nisam lopov pa me sramota :D

Za ovaj naslon bila bitka na forumu velika. Okačen sinoć oko ponoći, jutros u 7 već ga nije bilo.

Retko naleti ovako dobar za 15evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno dzabe, kad se samo setim da su bili i do 100 EUR kada sam ga ugradio pre nekoliko godina...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja se uvek odsečem kada ovde na forumu vidim neke stare postove sa cenama delova za Stila.

Neverovatno koliko je sve palo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, bas tako... Ponuda i potraznja cini svoje, tada je npr. bilo po 10-15 polovnih Stila u oglasima ;) (samo Dynamic felne bez guma 350 EUR, Blade 500 EUR, navigacija 500 EUR, naslon za ruku, tempomat, MF volan oko 100 EUR) ...

Od 2009, 2010 krece masovnije kod nas, da bi se doslo do ovih bagatelnih cena za sve zivo. Za Blade 17'' ce jos malo poceti da biju ko nece da uzme :) , da ne offujem vise...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ joshibeast

hvala :-)

ovde je opet Buca odigrao glavnu ulogu,zvao lika i sve ugovorio,ja samo poslao buci podatke,a on njemu,tako da jos jednom hvala Buci... :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jbg,znas ljude pa ti se moze... :p
mi mladi,neiskusni tek trebamo da ucimo i sticemo poznanstva,zeleni smo jos... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovirno 30 EUR je rucica tempomata, Visteon MP3 od 70 do 100 EUR. Opet, zavisi kakav si pregovarac, moze i jeftinije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na info

@retrovizor posto go smugna naslonot sad prijatelu nadzi i za mene jedan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadjes ti meni crni/sivi sa sivim platnom i lepo se menjamoooo... :-D

a sto se tice ugradnje istog,tek pocinje ses,fali mi nosac,srafovi i ona plastika sto ide preko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

preuzeo sam naslon i mogu samo da kazem da je stanje 10/10,i da u ovakvom stanju i ovoj boji vredi najmanje 30-35e,tako da svi koji su propustili ovu priliku sad mogu samo da mi zavide... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, 'ajmo samo malo da smanjimo off, da ne dodjemo u situaciju da brisemo postove.

U pitanju je tehnicka (Uradi sam) tema, pa da izbegavamo da pisemo licne stvari i ono sto ne interesuje ostatak foruma.

Slobodno ostavite neki tehnicki podatak, savet za montazu, sliku radova i obavljenog posla (mada je sve vec odavno opisano do u detalje).

Za statuse isporuke naslona, od koga su kupljeni i ko je koga pretekao, dezene, zezanje postoje teme za predstavljanje vozila, kao i off teme gde smo i vise nego tolerantni :) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ae onda bez off-a...

upravo ugradjen naslon koji sam pazario,a s obzirom da sam u konzoli imao plastican nosac,kupio sam metalni,pa je palo skidanje centralne konzole (po uputstvima iz ove teme),izbusene i povadjene nitne koje drze plasticni nosac,i postavljen metalni koji sam fiksirao m6 srafovima,jer je tolika bila rupa,a Mislim i da nema potrebe za vecim...

posle toga vratio sve lepo redom,bez ikakvih problema,i na kraju usrafio naslon sa 2 imbus srafa koja sam dobio uz nosac i jednim obicnim,i bas je stabilan...

sad me jedino nervira sto nemam onu plastiku koja prekriva rupu ali naci ce se i to...

sto se slika tice,slike u toku rada nisam pravio jer sam radio sam,a i nema potrebe jer vec ima u temi,a slike finalnog proizvoda cu malo kasnije ubaciti u svojoj temi... :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si kod Lorena nasao nosac? Kolko kosta?

Posto nemas plastiku preko srafova mozes od one gume koja ti je bila na tom mestu gde je sad usrafljen naslon da napravis nesto privremeno. Ili plastiku onu koju si isekao da obradis malo bolje. Posluzice dok ne nadjes original

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

nosac kod Lorena sa 2 srafa 1000 din,plastikicu ima ali kaze radnik ne moze posebno...

sto se tice otvora,privremeno je lepo uglavljena guma,i lepo je pokrila sve,necu nista da obradjujem i da pravim,kupicu kad naleti...

a osecaj u voznji,NEPROCENJIV... :-D

Edited by retrovizor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...