Jump to content
FAS Goran
MilosLB

Potreban limar - iskustva

Recommended Posts

On 7/7/2023 at 1:26 PM, TeaseR said:

Osiguranje je isplatilo 218 hiljada, a u ovlascenom bi procena isla sigurno preko 400. Naravno, rekli su mi odmah da nece isplatiti tu cifru jer se racuna amortizacija posto je auto star 9 godina. Tipa, vrata su racunali 45000din, u BMW-u su 75000din nova. Teram se jos sa njima da dobijem novi branik.

Kako napreduje "kamenorezac" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da bude gotovo danas/sutra. Spominjao je da moze biti problem za farbanje jer je bas vruce i brzo se susi boja, a kad upali klimu, ne znam zasto ni to nije najbolja opcija :D Nadam se da ce sve biti kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bolje razmislim, nije prvi put da čujem za taj farbarski problem sa previsokim spoljnim temperaturama i prebrzim sušenjem boje. Srećom, pa je danas sasvim normalna temperatura.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam se sad cuo sa njim, kaze da je ovo mnogo bolje vreme, mada je i dalje vlaga velika. Rano ujutru je bilo taman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je tebe onako "opalilo"? 

Videh slučajno (samo) stanje ruba zadnjeg levog blatobrana pre početka sanacije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefon mi se razbio, sad imam neki krs pa zbog toga nisam slikao. Inace, kad je bilo ovo nevreme pre neki dan, pala mi grana i ulubila deo vrata i prednje krilo... Da sam bio na parking mestu, zvao bih zelenilo, ovako ne mogu nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbm ti maler! Sigurno si sredio sve limarijski sad kad je bio kod majstora? :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš lika koji se bavi izvačenjem oštećenja od grada, zaboravih dečku ime, jako je dobar. Onde kod frizera Bosanca u Karađorđevoj ima "radionicu", malo iznad sa leve strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam, oni to naplaćuju po jedinici mere, po svakoj toj čvrgi. I to u zbiru znaju da ispadnu sumanute cene. Bar mi je tako pričao jedan drugar iz Niša koji je pre 2-3 godine imao taj isti problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros bajsom na Novom Beogradu prodjoh pored nekoliko auto placeva polovnih automobila ( ali i pored auto salona par brendova ).

Baš je mnogo gradiranih automobila. Na nekim placevima polovnjaka se jasno vidi da je baš svaki oštećen. Bez izuzetka. I bez obzira na brend.

Očito je u subotu bio veoma jak grad u ovom delu grada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.b92.net/automobili/aktuelno.php?yyyy=2023&mm=08&nav_id=2377249

 

"Što se ovog primera tiče, kako smo izbrojali samo za haubu ovog vozila, za izvlačenje takozvane masaže karoserije vlasnik ovog vozila treba da izdvoji oko 950 evra, i to po cenovniku koji je bio, da kažemo, aktuelan pre svih ovih dešavanja."

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, moron said:

Jutros bajsom na Novom Beogradu prodjoh pored nekoliko auto placeva polovnih automobila ( ali i pored auto salona par brendova ).

Baš je mnogo gradiranih automobila. Na nekim placevima polovnjaka se jasno vidi da je baš svaki oštećen. Bez izuzetka. I bez obzira na brend.

Očito je u subotu bio veoma jak grad u ovom delu grada.

 

Bio je užas.

 

image.thumb.jpeg.3cfebbe3f5eb2a0166b807bb48724909.jpeg

 

Grad nije bio gust, ali su komadi bili ogromni. Skroz do Altine je sve olupano što je bilo na čistini.

29 minutes ago, moron said:

https://www.b92.net/automobili/aktuelno.php?yyyy=2023&mm=08&nav_id=2377249

 

"Što se ovog primera tiče, kako smo izbrojali samo za haubu ovog vozila, za izvlačenje takozvane masaže karoserije vlasnik ovog vozila treba da izdvoji oko 950 evra, i to po cenovniku koji je bio, da kažemo, aktuelan pre svih ovih dešavanja."

 

Nisu iste cene kad se radi 1 ulubljenje ili više njih. U Beogradu je oduvek nekoliko puta skuplje nego van, makar do Kg treba otići ili negde još dalje, biće neuporedivo jeftinije i ima šanse da ćete stići na red, jer kapiram da je Bgd prebukiran sad do 2025. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prolazu kroz parking jednog uvoznika bacih oko i ne nake primerke koji su i po 150 hiljada (za jedan sam siguran da je preko 200). Nisam ih sve pažljivo zagledao, pa ne znam da li su svi i koliko oštećeni (neki su baš očigledno izlupani), ali, šta će biti sa tim potpuno novim vozilima koja su gradirana ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...