Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Prestani sa tim maskiranim fasizmom, vi ste starosedeoci, a oni su novodoseljeni ... pa nisu dosli iz somalije pa da nisu videli ogradu i kontejner i kantu za smece!

 

Samo ste vi dobri, a svi drugi ne valjaju, sve su drugi unistili, a vi ste jadni i nemocni samo gledali kroz prozor?

 

Sebi si uzeo koliko ti treba, a za druge te boli uvo ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista ja nisam uzeo niti mi je sta ko dao ...

slike govore vise od 1000 reci ... a evo je jos jedna pa ti sam prosudi izgurao covek dva kontejnera na ulicu da bi parkirao auto ( ne vide se kontejneri nize su niz ulicu zovu ih setaci ... dok se ne oslobodi predvidjeno mesto za njih ) ... ja to ni u ludilu ne bih uradio ...

 

bmw_djubre.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si prvi put napisao u ovom tonu možda te i ne bi toliko najahali, ovako znamo koje si reči koristio...

Etiketiranje ljudi nije popularno u normalnom društvu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiše smilsen post i ne vredi,mora da napomene odakle je i koliko je tu  :help:

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neku godinu bili u jednom restoranu ono, nocna varijanta . Restoran nekako zavucen izmedju nekoliko zgrada, a zgrade imaju parkinge. Bilo slobodnog mesta i mi se lepo propisno parkiramo na parking mesto, lupam oko 21h. Izlazimo oko 00h kad ono parking prepun. Parkirana vozila i po sredini parkinga pa si bukvalno zagradjen, kao namerno ali imas jedno takvo vozilo pa rupa npr.2 m pa drugo. Mi pocesmo da sviramo, ne znamo sta drugo. U nekom momentu pojavljuje se zena na prozoru zgrade sa nekog sprata i kaze " Momci, nema potrebe da trubite, sva ta vozila poprecno parkirana su izbacena iz brzine. Samo gurnite koja vam smetaju pa vratite posle". I mi stvarno, gurnusmo kola, isteramo nasa, vratimo ova i gotovo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde to da urade, pa dodjosi da im odguraju kola :D

nista ja nisam uzeo niti mi je sta ko dao ...

slike govore vise od 1000 reci ... a evo je jos jedna pa ti sam prosudi izgurao covek dva kontejnera na ulicu da bi parkirao auto ( ne vide se kontejneri nize su niz ulicu zovu ih setaci ... dok se ne oslobodi predvidjeno mesto za njih ) ... ja to ni u ludilu ne bih uradio ...

bmw_djubre.jpg

Jel ovaj iz Ovče ili iz Borče? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nije polumesec vec "ocilo" ( ili ognjilo a to је turpija savijena u oblik slova S којi se moze videti i na grbu Srbije. Kresanjem kremena o ocilo iskakala je varnica kojom se palila vatra u domacinstvu. Neko to ponekad зове и очило ) ..... a zvezdice predstavljaju nebo iznad Dorcola koje se svaku noc moglo videti ....

:welcome:  :welcome:  :welcome:

Edited by amladenbk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, cisto tursko obelezje, nijedno drugo ocilo ne lici na taj ocigledni polumesec i nema zvezdice, opet klasicna turska obelezja :)

A kao slag na tortu vidim da je dorcol turska rec i da postoji grad dorcol u turskoj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neku godinu bili u jednom restoranu ono, nocna varijanta . Restoran nekako zavucen izmedju nekoliko zgrada, a zgrade imaju parkinge. Bilo slobodnog mesta i mi se lepo propisno parkiramo na parking mesto, lupam oko 21h. Izlazimo oko 00h kad ono parking prepun. Parkirana vozila i po sredini parkinga pa si bukvalno zagradjen, kao namerno ali imas jedno takvo vozilo pa rupa npr.2 m pa drugo. Mi pocesmo da sviramo, ne znamo sta drugo. U nekom momentu pojavljuje se zena na prozoru zgrade sa nekog sprata i kaze " Momci, nema potrebe da trubite, sva ta vozila poprecno parkirana su izbacena iz brzine. Samo gurnite koja vam smetaju pa vratite posle". I mi stvarno, gurnusmo kola, isteramo nasa, vratimo ova i gotovo :D

parking_gurni.jpg

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gde si sprcao tolike godine kad nisi znao za tu foru :D

Koje bre... Pa taj preskače tramvajske šine, jer misli da ima struje u njima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto mi dragooooo...

Pripadnik jedne nacionalne manjine je dosao, video "zelenu" povrsinu, izrovao, razbacao zemlju na sve strane, vrteo gume po blatistu...ugasio i otisao

E prc .!.

IMG_20160129_115311.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto mi dragooooo...

Pripadnik jedne nacionalne manjine je dosao, video "zelenu" povrsinu, izrovao, razbacao zemlju na sve strane, vrteo gume po blatistu...ugasio i otisao

E prc .!.

IMG_20160129_115311.jpg

:laughing:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...