Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Zbog ovakvih stvari bih otišao preko... jebeš trbuhom za kruhom, ove stvari me izluđuju :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidite samo kako se kod mene parkiraju oko zgrada, nema mesta a garaza skupa jbg i onda nastane opsti haos. Djubre ostavljam na haubi nekog auta uglavnom posto zagrade kontejnere redovno pa valjda bace umesto mene kad krenu na posao. Redovno se ostaje bez retrovizora, brisaca a i cele strane auta ako je neko nervozan pa se jedva provlaci sa kombijem.

Naravno trotoar preko puta je prazan u duzini od 500 metara i nema znaka za zabranjeno parkiranje ali eto svi hoce u ulaz da stanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ikad budem imao para da pravim zgradu praviću samo one zgrade gde može da se uđe kolima u stan... sa dva auta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovo BLOKIRANI tramvaji zbog parkiranja u blizini šina

Tramvaj na liniji 10 jutros je stao nasred Ulice cara Dušana, otvorio vrata i pustio putnike da izađu iz vozila jer zbog bahatog vozača koji se parkirao, nije mogao da vozi šinama.

Iznervirani putnici izlazili su iz tramvaja van stajališta, a nesavesni vozač je tek nakon toga odlučioda pomeri svoje vozilo.
Parkiranje automobila pored šina u toj ulici je sve češći slučaj, pa tramvaji koji voze tim delom grada veoma često imaju probleme.

- Ovo više nema smisla. Stvarno treba stati na put nepropisnom parkiranju - rekao je jedan od putnika.

Tako je ranije ovog meseca tramvajski saobraćaj bio u zastoju 20 minuta zbog nedozvoljenog parkiranja na šinama.

http://www.blic.rs/vesti/beograd/ponovo-blokirani-tramvaji-zbog-parkiranja-u-blizini-sina/szk0mxb

24f7bc01379f25a067ee5ebcb6fc3bd9.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

 

" i tek onda se nesavesni vozac odlucio da pomeri automobil " ....

 

i onda me ovde pojedini prozivaju ( nisi ti to kupio, ogranicavas slobodu kretanja, ako ti se ne svidja a ti idi i sl ... ) zasto se tako odnosimo prema ljudima koji parkiraju u tudje dvoriste kad je ovaj uspeo da parkira tako da zaustavi javni gradski saobracaj - tramvaj bez blama sta je onda za njega da stane na prolaz u zgradu i da onemoguci bilo koga da udje pa cak i peske ...

tu ni policija ne pomaze ... a verovatno i one zakacenje pretnje pod brisac...

jer VOZI NAJBOLJI AUTO NA SVETU .... S L U Z B E N I !!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, beli_Punto said:

po meni je bolje da parkira u "tvoje" dvoriste, nego po šinama ... Zato opet nemaš prava da se ljutiš :D

nece on da parkira kod mene u dvoristu nije mu na "usput" ....

ne ljutim se ali nema razloga za takvu prozivku ... nikom ne pretimo niti kome razbijamo auto niti pravimo sacekusu ali necemo da pojedini bahati vozaci rade sta hoce bar u onom delu zivota koji mozemo da kontrolisemo ... kao onaj sino-parkirac takvih kod nas ima desetine dnevno ... " ide samo tetki da odnese lek " ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba pored kazne da mu se nakalemi i steta-gubitak koji je firma imala zbog zastoja pa da se cese jedno dve godine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, amladenbk said:

nece on da parkira kod mene u dvoristu nije mu na "usput" ....

ne ljutim se ali nema razloga za takvu prozivku ... nikom ne pretimo niti kome razbijamo auto niti pravimo sacekusu ali necemo da pojedini bahati vozaci rade sta hoce bar u onom delu zivota koji mozemo da kontrolisemo ... kao onaj sino-parkirac takvih kod nas ima desetine dnevno ... " ide samo tetki da odnese lek " ......

Mesas dve potpuno razlicite situacije, samo da bi sebe opravdao i izvadio na neki nacin za sve ono sto si napisao onda ... a taman smo zaboravili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

d4a4d35f042836b845258864482429dc5afe31fdd6c50d780627490cd222a37e.jpg

Kratka i jasna poruka. 

Teško da bi se posle bilo ko nije invalid tu parkirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam potrebe da se pravdam .... niti bilo ko da nesto zaboravlja ...

moj stav je jasan prema svima koji tako parkiraju ... bez obzira koji je grad u pitanju ...

eto silom prilika dosli su majstori za popravku lifta u jedan od ulaza u dvoristu zgrade ... obican golf bez ikakvih oznaka da su lift majstori ... covek parkirao u sred prolaza u zgradu da istovari alat, zakljucao auto i bez ikakve poruke gde je i ko je ostavio auto jedno cetiri sata u prolazu ... niko nije ulazio niti izlazio kolima ali zato su pesaci jedva se provlacili pored golfa ... i naisla hitna ... bolnicari nisu mogli da prodju da iznesu coveka sa nosilima do bolnickog vozila ... cak su ukljucili i sirenu da se neko pojavi ... dobrih 10 minuta je to trajalo kad se pojavi covek i kaze sta je toliko hitno ???? .... i sta da mu kazes na to .... i dalje se parkira kako i gde stigne bez obzira sto moze da stane bilo gde ... sad za vikend je bila opsta pometnja u dvoristu ... cak i u nedelju kada se parking ne placa ceo dan je drzao auto u dvoristu i svakih pola sata je pomerao auto iako vec danima nikakav alat i materijal ne donosi ...

nazalost to je samo dokaz da se takvima nicim ne moze stati na put ... ni zakonski niti bilo kako drugacije ...

kao ni protiv nasilnicke voznje ...

ponavljam sve to dolazi iz kuce ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ti da pomisliš da mi podržavamo takve likove što se prakiraju kako stignu. Mi jedino ne podržavamo tvoju retoriku nekoliko postova unazad.

Sad si malo umio pisanje, kao neki sa debelim usnama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, beli_Punto said:

recimo kod nas u Smederevu niko ne parkira po tramvajskim šinama, mi smo to davno rešili :D

koji je recept ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...