Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Pa ovo je ko zna kad slikano Dante, vidis da Fica ima stare NI tablice. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ivan

Jel to za Berbu?

Nije druze,ovo je neki lokalni vasar ovde :D 

Ali nisi nista pogresio,kad je berba mogu se videti i gori od ovog :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@axic, vidis da hoce da kompromituje Nislije pa to ti je.....a krenuo je sa Cecom a dosao do fice.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedelja, 17.01

 

Iza zgrade, mala i mirna slepa ulica, tacno ispod prozora mog stana lepo i propisno parkiran moj Sei u rikverc i par komsijskih auta. Bilo je prostora za jos jedan auto pored moje desne strane kad sam ja stao. Ponedeljak ujutru krecem  na posao i vidim auto takodje parkiran u rikverc tik pored mojih suvozacevih vrata a sa njegove desne strane dovoljno mesta do sledeceg auta. Pomislim "mora da je izasao sa desne strane" ali ipak pogledam moj auto i imam sta da vidim! Djubre je ipak izaslo sa leve strane tako sto je ivicom svojih vrata dobrano ozuljao moje zadnje krilo  :rant:  Potpuno neshvatljivo! Provukao se na silu kroz iglene usi!!! Ostavim poruku i odem na posao... Long story short, resim to nekako sa njim i kao se razumemo da nece vise... vozi Corolu 2015god. i kaze da nebi voleo da to neko njemu uradi   :blink:

 

Juce, utorak 19.01, parkiram auto na glavnoj ulici (paralelno sa smerom kretanja saobracaja u traci), a ispred mene opet slobodno mesto ali za neki manji auto. Nakon nekog vremena izadjem i vidim naguran taxi 307 karavan sa po 10cm od mog prednjeg branika i zadnjeg branika vozila ispred njega! Pogledam prednji branik i imam sta da vidim... Ozuljan do plastike... Njemu nista zato sto je bas okvir tablice sa nekim reljefnim slovima reklame drljao po mom braniku. Nazovem taxi centralu, cekao sam govedo nekih 15ak minuta da izadje iz stana (opet komsija!!!) i pojavi se lik koji je odmah, kao iz topa, bahato istres'o "gde sam bre ja to tebe udario?". Ni zdravo, ni dobar dan, ni... Meni vec mrak pao na oci ali mu pokazem. On onako u rukavicama cvrsto protrlja svoj okvir tablica, skine svu moju boju i kaze "nisam ja, evo na mom autu nema ostecenja". Long story short, nece da da evropski, bila policija, nije mogla nikako da ustanovi da je on ostetio moj auto, 'posavetovali' me da ne zahtevam zapisnik zato sto ce morati mene da kazne za nepromenjenu adresu u staroj, papirnoj vozackoj dozvoli i odose...

 

Srbijo, zemljo medj' sljivama, zemljo jako losih ljudi, i zemljo bezakonja...

 

Sta mislite, ali iskreno i trezveno, dal' da zaboravim ili da cekam pa da napenalim obe komsije po principu 'oko za oko, zub za zub'. Iskreno, ko bi sta uradio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja nalazio kola, zvao pandure, identicno sve, osim sto je krivac zapalio. Parking ima kamere, vlasnik nije tu da se vide snimci, policija dodje maaaa...

 

Pa me izgrebu za 10 dana pred office-om. Sva sreca za jos 10 dana slupaju me do kraja, pa sam sada pomenjao sve to :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je za to najbolja ona stvarcica koju kolega Ticma ima uvek uza se. :D

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno, ljudi koji sami ne postuju zakon, žale se na neprimenjivanje zakona u njihovu korist. :)

Ispusti im gume i povadi iglice iz ventila, bar po 2 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros u Maksima Gorkog, lik uredno stoji na suprotnoj strani parkiran, mi se vozimo uzbrdo i pazi sad, on covek otvara vrata. I jos kad mu se svira, on se buni. Sta reci..

Edited by m1hajlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sve ide iz kuce ... 

meni su se ko zna koliko puta u dvoristu zgrade parkirali iza kola da ne mogu da izadjem ... nit broj mobilnog, niti papir sa porukom " kod mike smo u stanu 5 ", onda sviras ko manijak da se neko pojavi a kada se pojavi ON kaze " samo sam bio dva minuta ,,,, sta se nerviras" a ja popusio pola kutije cigara cekajuci ga ... i kad mu kazes "kako mozes nekog da zagradis tako, zamisli da moras hitno u bolnicu nekog da vozis" kaze ON " pa onda zoves hitnu sta ti ima da se cimas " .... i sve zube da mu izbijes na licu mesta a onda da nazoves hitnu pomoc da se "ON" ne cima ???? ... i onda sam saznao da je izbijeni zub teska telesna povreda sa mogucnoscu do 2 godine lezanja u zatvoru odustao sam od svake dalje akcije nego lepo sviram dok se ne pojavi neko a ako se niko ne pojavi zakljucam auto i odem sa gradskim tamo gde sam trebao ..... 

sto je jos gore to su pocele da rade i komsije koje zive u zgradi ali parkiraju na ulici pa kada nema mesta na ulici da ne bi cekao u kolima lepo stane gde stigne ne gledajuci da li je nekoga blokirao pa kad se seti izadje da preparkira na ulicu ... slikao sam te likove kako su parkirali ali ne mogu da nadjem slike nigde

u zadnje vreme se sve to ne desava ili sam ja toliko oguglao da to vise ni ne primecujem ....

to ovako otprilike izgleda ... inace slikao komsija pa mi je prosledio sliku

 

zza203.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kanidja, ova je slika iz NS ako se ne varam i bila je negde okacena pre godinu i jace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...