Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Povadiš tramvajske šine i ukineš šinski saobraćaj uopšte ili ne uvodiš tramvaje u sistem javnog prevoza što je slučaj i sa Smederevom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/11/2009 at 3:52 PM, bokija said:

Za mene su tablice PA i SD znakovi opste opasnosti.Cim vidim te tablice pokusavam da se sklonim sto dalje.Sve je ovo nista u odnosu na Vojvode stepe i Bulevar Revolucije.Tu ljudski bezobrazluk dolazi do punog izrazaja.Paukovi nose,milicija kaznjava,a goveda i dalje po starom...Nista ih ne nauci pameti.

E, u pravu si 100%!!! Ja sam zbog toga svoj auto sa SD tablica prebacio na NS, inace nisam imao pojma da vozim,ali evo ima 7 meseci kako vozim sve po PS-u. Pre toga....Bože sačuvaj! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je njega neko odavno zgazio, nisam siguran da li su bile SD ili PA table, moguce da su i NS, ali nema potrebe da se uzbudjujes :D

Jel treba da pricam o BG tablicama na semaforu pre gurmana, kad se ukljuci zeleno za pravo, a dragi gosti idu levo, ili obrnuto, nikako ne mogu da shvate taj semafor pa se mi ne zalimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo vidite gde plavusa parkira,em moj kolega nije mogao da izadje sa kombijem,em je zatvorila prolaz,a i tu su rampe za invalide,sacuvaj boze

WP_20160226_001[1].jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odma da joj skidaju brisače sa auta!!! Pa nek razmisli o sledećem takvom parkiranju. 

Ja sam tako prošao u BD letos, a bio sam parkiran gde i drugi,al jbg-ja NS table, a oni BD. 

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nísam, al sam morao negde da parkiram. A Budva će za mene ostati upravo kako je i reklamiraju-neponovljiva baš iz tog razloga oko parkinga-haos i rasulo. Nikad više! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto je jos najgore danas taman ispred ulaza,parkirala se neka crna meca,da moze lik bi sa njom usao u fensi kafic koji je tu pored,a mi nosili neke podne kutije,limene,za malo falilo da ga zakacimo

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, beli_Punto said:

nemamo tramvaje, samim tim ne trebaju nam ni šine :D

logicno .... :lol:

a kakvo je stanje na reci ???

jel i tamo sidre brodove i camce ko gde stigne :pirate:

amur_zpsa0fd2b8a.jpg

Edited by amladenbk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

7 hours ago, beli_Punto said:

uglavnom brodove parkiramo u dvoristima starosedelaca, a čamce na ledja pa nosimo kući, to je lagano i oće ovi dodjoši da ukradu :D

pazi samo da ne parkiras kod prikrivenog starosedeoca ... moze i tandzaru da potegne

ovi pravi nisu opasni ... oni ne drze tandzare ... nisu im potrebne dovoljna je i krstenica :wub:

Edited by amladenbk

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, beli_Punto said:

uglavnom brodove parkiramo u dvoristima starosedelaca, a čamce na ledja pa nosimo kući, to je lagano i oće ovi dodjoši da ukradu :D

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantastično!

Evo sedim u Aviatoru u AVIV ZR i čekam mudrosera sa pugom da vidim koj ćovek. Ama nije ćovek već govedo.

Kako mi dižu pritisak sa ovim bahatim parkiranjem kao da su jedini na svetu.

Niko im nije očitao bukvicu pa ako ja budem prvi neće mi biti teško.

Stoka samoživa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...