Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pozdrav svima ja sam Vlada sa Zvezdare ponosni vlasnik stila 1.4 16v radim u mup-u nisam policajac :-) tako da vam kazne ne mogu sredjivati :-)

Poradi na tomee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Strahinja iz Sombora, posedujem Lanciu Lybru sw 1.9jtd iz 2003 god.

Pomalo se razumem u mehaniku automobila, volim ponekad nesto i da sarafam kad imam vremena. Aktivni sam vozac vec punih 7 god.

Do sada sam promenio 5 automobila:

Audi A6 avant 2.8 quattro (1998)

Lancia Kappa 2.4 jtd (2000)

Renault laguna II 1.9dci (2004)

Mercedes benz w210 320cdi (2001)

I evo sad Lybra.

Ovog predposlednjeg sam bio prinudjen da se resim pre 2 meseca zbog previsoke cene registracije.

Za mene licno MB je najbolji automobil, ali Lancia je nesto posebno sto ne pruza ni jedan drugi automobil (bar ne ni jedan od onih kojih sam ja imao priliku da vozim)

To je ljubav. Za moje finansijske mogucnosti prilikom kupovine (oko 3.500 eur) mislim da je Lybra bila najbolje sto sam mogao dobiti za svoje novce. Eto toliko od mene :)

Inace, ponovnim dolaskom u posed jedne Lancie poceo sam pomalo da pratim i FLCS forum (u vreme dok sam posedovao Kappu forum nije postojao)

Evo, sad mogu reci i da sam se "navukao", ne prodje ni dan a da bar na 10 min ne bacim oko na FLCS :)

Sve pohvale na racun organizatora :)

Edited by lalic1709

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Stefan imam 21 godinu, iz Mladenovca sam, studiram Politicke Nauke i vozim Fiat Punto 55s. Ovo mi je prvi Fiat, i zvanicno moj prvi auto pa se nadam da cete mi pomoci...

:)

Edited by capricorno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav od Milana iz Nisa, vlasnika Punta 1.2, 2003-ce god. Nadam se dobrom druzenju i saradnji na forumu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz decki i cure eto nekad bio motorista a sada fiatista sa istim problemima ko i vecina hehehe

dakle imam 25 god zivin u HR tocnije u Zadru vozim Fiat stila 1.6 2002 ko svako toliko stucne pa komad pobigne iz auta hehehe ali sto tako ti je to kad se vozis sa stilom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz decki i cure eto nekad bio motorista a sada fiatista sa istim problemima ko i vecina hehehe

dakle imam 25 god zivin u HR tocnije u Zadru vozim Fiat stila 1.6 2002 ko svako toliko stucne pa komad pobigne iz auta hehehe ali sto tako ti je to kad se vozis sa stilom.

:rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima!

Zovem se Neša i danas sam se učlanio na ovaj forum. Do sad nisam imao baš nijedan Fiatov automobil, uglavnom sam se držao Nemaca. No, pre neki dan se to promenilo. Nekoliko mojih kolega ima Fiat Mareu, auto koji se i meni uvek sviđao i uglavnom su zadovoljni njime. Zato sam odlučio da ga kupim i ja. U subotu sam dakle pazario Mareu Weekend 2001. godište. Motor je benzinski iako se dizel smatra boljim, ali ja sam hteo baš ovako. Za koji dan ću mu ugraditi plin.

Više ću o kolima na temi gde se ona predstavljaju, a sad o meni. Taksista sam, živim i radim u Novom Sadu. Imam 46 godina i prilično iskustvo s raznim automobilima. Automobile sam uvek voleo i kad sam bio dečak znao sam da ću se na bilo koji način baviti njima. Vozim zvanično skoro 30 godina i još uvek uživam u tome. Godišnje pređem oko 50.000 km. :smoke:

Edited by nesa 169

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo, ja sam Nikola iz Beograda, vozim plavog Punta, 2002. godiste, benzinac, uvezao sam ga iz Italije, kod mene je vec 2 godine i super sam zadovoljan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari! Ja sam Milos iz Nisa, vozim lanciu dedru 2000 turbo vec 3 godine...U pocetku je bila ok. ,ali kako vreme prolazi imam sve vise problema s njom tako da cu da vas smorim s pitanjima:) Naravno trudicu se i da pomognem svakom na bilo koji nacin, nekim korisnim savetom i da aktivno ucestvujem na forumu koliko to mogu... drago mi je da sam naso ovako dobar i koristan forum! ziveli! pozdrav iz Nisa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzz svima.

Ja sam Laza iz Kg-a,od skoro vlasnik Fiat Bravo 1.9 multijet 2008 120 KS.

Pre toga vozih nemca,VW POLO 1.4. 2004 benzinac

Vidim da ovde ima dosta dobrih i korisnih informacija,nadam se da cu naci ono sto i mene zanima!

Aj u zdravlje :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima

ja sam jan

i pre par sati sam postao vlasnik fiat stila 1.6 benzinca

posle yuga ovo je space satl za mene :)

citao sam sve o stilu na ovom forumu pa se bacam na poso suta na premestanje ECU-a i ostalo...

razmisljam o ugradnji uredaja na metana ali otom potom.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...