Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav zovem se Milan iz Gadzinog Hana sam, od subote postao sam vlasnik Fiat Brava 1.2 16v 2001. godiste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima na ovim stranama!Aleksandar iz Valjeva trenutno vlasnik jednog izuzetno retko dobrog Yuga 55 a nadam se uz Vašu pomoć u najskorije vreme i jednog lepog Stila ( bila je to ljubav na prvi pogled ) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Ja sam Zoran i zivim u Beogradu vozim Fiat grande Punta 1.3 multijet iz 2006 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vladimir iz Gornjeg Milanovca 24 godine, radim u Fiatu i vozim Fiata i zivim od Fiata! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam već neko vreme " član " foruma uglavnom čitalac ...

Fiat ljubitelj tj. ja sam više Lancia - š čova. Zovem se Stojan i imam 38 godina iz Bačke Topole sam i kažu da sam doktor za Ypsilonke. Evo i objašnjenja :

Prvi auto nasledio od keve Autobianchi Y10 fire 1.0 prvi čuveni.... 375000 km bez generalne

Drugi auto hmmm. 92 ili 93 nesećam se hteo ćale da mi kupi ganc novi - pojam tada - VW Golf 3 tamno zeleni u NS, otišao da vidim sa njim na njegov zahtev i rekao ma jok, očajno je bio ružan !!!

Čekao još tri godine i vozio Y10 pa otišao 1996 u italiju i kupio Lanciu Y 1.4 12v u full opremi prelepa plava metalik sa sivom alcantarom..... prodao 2003 sa 335000 km bez kvara na čuvenom 1.4 12v. Extra auto je bio...

2004 kupio novi Ypsilon 1.4 16v 95 ks, srebrni metalik, glamour pack 4 , vozio 130000 km, prodao 2009

2009 kupio Ypsilon 1.2 8v sa panoramom i sad je vozi moja žena sad ima 108000 km. Auto je 2005 prva reg. i imao je tad samo 17000 km. Prljav od stajanja.

E a sad malo fiat:

U firmi( pekari)pored ostalih imasmo i jedan Fiat Doblo 1.9 d 2001 srebrni metalik, iz prve serije kod nas , naš je bio 101 komad ( 100 je otišlo u DHL i neki tamo još...), koji nas je služio punih 650000 km a onda je otpala lula uljne pumpe u karter. E neka je...

U medjuvremenu sam imao još Fiat Brava 2001 1.6 16v steel plava metalik, sasvim solidan auto i udoban prešao 5000 km

i Fiat Punto 2002 1.2 8v crne boje, sa sportskim vešanjem, al je ležao na putu... prešao 3000 km

E sad sam sebe častio autom od komšije iz grada tj. 1.gazde Fiat Stilo 1.4 16v 5v ( kao u Lancii mašina ), nebo plavi sa 159000 km, sa sve servisnom i svim ostalim , mislim da je nekoj Actual ili Active opremi, nemam pojma al je kao nov - čim nešto škripka odma u servis i menjaj daj novo, pa možete misliti auta.

Njegova ženica vozila pa joj kupio Hyundai i30 i mene častio Stilom ( čekao sam 5 meseci da taj Hyundai izadje u prodaju da se ja okoristim...)

Tvrdnje moje vernosti ću vam potvrditi slikama koje sam sačuvao :scooter: :scooter: :scooter: :scooter: :scooter:

Samo da pročitam uputstvo.

Toliko od mene zasad !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, na pohvali ! :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima

Ja Sam Nikola,zivim u Palama (Rep.Srpska) imam 19 godina,student sam.

Od nedavno sam vlasnik Fiat Punta 2003god.1.9 jtd 86ks.

Inace prvi mi je auto :laughing: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam Dalibor, zivim u Beogradu, vozim Bravo 1.2 16v i nadam se da cu moci sa vama da podelim lepa iskustva o ovom i slicnim automobilima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da se predstavimo...Milan iz Futoga i mali uno 88 god 1.0 fire. Bio je rastavljen i sastavih ga ali ima i problema. :fun: slike ce te videti uskoro,sledi farbanje i sklapanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misa iz Beograda, mozda nekima znan sa drugih foruma gde koristim isti nick. Po struci elektrotehnicar koji se bavi racunarima i voli audio u svim varijantama.

Evo uclanih se mada jos nisam pravi "Forumas". Kupio sam Cromu 1.9JTD 16v koja se nalazi u carinskom magacinu i valjda ce uskoro u moje ruke da dodje.

Nadam se lepom i prijatnom druzenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ćao Gedzo. Znam te sa Bencha dok sam tamo učestvovao. Srećno sa makinom i da te služi lepo i bez problema. BTW, prepoznao sam te po avataru!!! Pozdrav, R_U_S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. :welcome:

To mi je zastitni znak :) Neki ce me se mozda setiti sa auto foruma (Tuning Styling i ostali) kada je razotkrivena prevara koja se radila masovno preko malih oglasa raznoraznih sajtova sa auto opremom i telefonima. Ako se sete na Dan Bezbednosti, sete se ... :)

Sa makinom moram da sacekam, jos je nisam ni video uzivo. :)

Edited by Gedza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao svima, dobrodošli na FLCS Forum. :welcome:

p.s. Rekorder je tokic, otvorio si nekih 10 istih tema... :D :D :D Sređeno je sve. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim.

Zovem se Darko, iz Kragujevca sam. Od prosle nedelje sam postao vlasnik Fiat Brave 1.9JTD Steel 2001. God. pa odlucih da se registrujem kod vas radi deljenja iskustava, resavanja nedoumica i problema u vezi samog auta. To bi bilo to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...