Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima,zovem se Mikic Milan,rodjen sam 29.06.1981 i zivim u okolini Nisa..Vec godinu dana sam vlasnik Fiat tipa 1.4 iz 89 god,a pre njega sam vozio juga 55.,ima me na yfc,,,,..Od nedavo sam poceo da pratim Flc, svidja mi se i puno pohvala//

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Vlada iz Zrenjanina,inace taxista,posle Golfa 2 i Mercedesa 190,Fiat Marea 1.6 16v,2001 god.....Nadam se da cemo se dlepo druziti!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima, ja sam Marko iz bgd-a i vozim Punta mk2 1.2 8v,inače veliki ljubitelj Alfa Romea i svih Italijanskih automobila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Ja sam Goran iz Sombora i od skoro vlasnik Fiat Punto Dynamic 1.2 16v 2004 god.

Pratim ovaj forum već duže vreme i do sada sam našao puno korisnih informacija koje su mi pomogle u izboru novog auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje kolege, javljam se kao ponosni vlasnik Punta II 1,2 16v. Prethodni auto mi je bio Punto I, 55, i bio sam prezadovoljan njime. Mana mu je bila da nije imao klimu. A kako sam dve godine za redom išao na more u avgustu mesecu, to nam je postala bolna tačka. Napredak, u svakom slučaju. Inače, iz Beograda sam, nameravam da svratim do Gorana na kontrolnu dijagnostiku, pošto je dvojka kod mene nepunih 10 dana. a klima radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu,zovem se Mirko i vec zadnjih 5 godina vozim samo Fiate (najbolja auta za malo para),svako 2-3 mjeseca bio je razliciti model tako da sam do sada prosao skoro sve i svasta od bravo,brave i stila,inace moj prvi auto je bio fiat tipo.

Zanima me kako se postavljaju teme na forumu ako moze neko da pomogne.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav,ja sam davor iz subotice,vozim fiat punta 1.2,2001 god,pratim ovaj forum,druzicemo se preko njega,poz! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav drugari,

Ja sam Milos iz Smedereva, trenutno bez auta ali u potraznji za nekim korektnim polovnim automobilom, zbog cega se i odlucih da posetim vas forum. Vec sam prelistao nekoliko topica i saznao poprilicno dosta informacija koje mi mogu koristiti, imajuci u vidu da sam laik za automobile. Prosli auto koji sam vozio, opel astra g 1.4, sam kupio od svog rodjaka skoro novog tako da nisam prolazio kroz ove muke koje donosi kupovina polovnjaka od neznanaca.

U svojoj potrazi razmatrao sam o puntu ili stilu sa vecom nakonoscu prema puntu.

da ne duzim, nadam se dobrom druzenju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav iz Hrvatske, zovem se Mladen imam 27 godina.

volim sve vezano za aute, a najviše talijanske, trenutno vozim brava 1.6 16v i punta mk2a.

nadam se ugodnom druženju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Aleksandar, iz Kragujevca sam i vozim lanciu kappu 2.4 20v

Nadam se lepom druzenju na forumu a i nadam se na skupovima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno i ja da kazem nesto o sebi.

Milan,Beograd od pre tri dana prvi put za volanom jednog fiat-a. U pitanju je Punto mk2. Za ovo malo sto ga vozim mogu da kazem samo jedno Aaaaaahhhhhhhhhhhh.

Pozdrav za sve clanove foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

zovem se Nenad i vec 4 godine ponosan sam vlasnik Fiat Ducata 2.8JTD i od pre 15tak dana Fiat Stila 1.9JTD

Interesuje me najvise ICE i slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dakle, ja sam Marko, sa Karaburme, imam 24 godine, web dizajner po zanimanju

Dobrodosao koleza (i po kolima i po zanimanju) wink.gif

Kolege po Fiatu i developisanju. :)

Evo dobro došao i ja ovde. Sad neko nek plati pivo. :D

Ja sam Aleksandar, zovu me Alek. 1986. sam godište, beograd.

Edited by Alek_86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, moje ime je Duško i iz Banje Luke sam. Trenutno (nesrećnim slučajem :) ) vozim Opel Rekord koji je na prodaju pa sam u potrazi za nekim Fiatom/Lanciom/Alfom. Inače prije sam vozio Fiat Ritma koji je bio fantastičan auto i sa kojim sam i zavolio Fiate. Eto nadam se da ću naći nekog italijana ubrzo pa da se pridružim forumu kako valja :) . Još jednom pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Predrag, vozim italijane dugo, trenutno imama brava 1.2. Medjutim planiram da kupim dedru integrale.... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo momci ja sam jasmn iz Sarajeva, posjecivao sam dugo Vas forum pa se odlucih da se registrujem. Imam 23 godine vozim Fiat Tempru 91, 1.6 benzin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...