Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ti poceo kao ovaj Sexoman(ijak) :)

Samo proveravas da li se neka nakacila...

Ma jok more ! Malo strepim da ne bude kao u nasoj skupstini... :laughing: malo brate... Da se zna da nisu nikome uskracena prava! :smoke:

Opet je odo' u off !

:harhar:

Edited by Mijailović P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime mi je Aleksandar Sale Mladenović.Imam 38 godina.Iz Nove Pazove sam i vlasnik sam vozila Fiat marea 1.6 16v već četiri godine.Jako često sam menjao vozila jer ni sa jednim nisam bio u potpunosti zadovoljan dok jednog dana nisam seo za volan maree.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pu, opet nista...

Jesi siguran da nisi Aleksandra Saska???

Izvini za salu, nadam se da se ne ljutis.

Upao si bas kad treba...:)

Dobrodosao!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za šalu uvek spreman,ljutnje nema.Do sada nisam primetio da imam skrivenih mana...Znači Aleksandar 100%.Pozz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima u klubu,

Nedavno sam se registrovao pa zelim da se i predstavim, jer mislim da cu dugo biti tu :)

Zovem se Bojan, imam 31 godinu, zivim u Subotici, i od pre nedelju dana vlasnik Grande Punta 1.2 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Eto i ja da se predstavim... Ja sam Ivan, iz So sam, apsolvent saobracaja, povremeno sviruckam, a vozim Stila jtd, 2004. god. A posto me tako dobro sluzi, mislim da cu ga voziti jos dugooooo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bok ljudi :) zoven se ljubo,dolazim iz hrvatske,iz splita tocnije :) novopeceni fan talijanskih auta,trenutno vozim Lancia Thesis 2.4 JTD 20v Emblema,2003 god ,nadan se ugodnom druzenju i da naucim koju stvar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima, zovem se Dragan iz Beograda sam, devojka i ja smo od skoro vlasnici Grande Punta 1.3 mtj 90ks. Prezadovoljni smo!

Nadam se da cemo se lepo druziti ovde na forumu!

Pozdrav svima! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Aleksandar iz Bg-a i trenutno vozim lanci-u Y 1,2 8v. Inace sam veliki ljubitelj italijana, vozio sam punta mk1, pa stila jtd, pa 156jtd i sad lanciu. Mozda delije cudno (s konja na magarca) :), ali sam poslom puno vezan za mesto pa mi veliki auto trenutno ne treba, pa je lancia dosla u moj posed. Toliko od mene za sad :)

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ako se nastavi sa širenjem Kluba ovim tempom, plus oni koji nisu na forumu a voze modele "Fiat" i "Lancia", stičem utisak da će svaki treći auto biti "italijan". Kao što su ranih sedamdesetih vladali fića , kec, tristać....%29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :),ja sam Aleksandar iz Smed.Palanke. Ljubitelj sam italijana oduvek,moj prvi auto je bila Alfa 146 1.6 boxer al je bila zrtvovana za dva Fiata :). Tako da sad ja vozim Tempru 1.6 a za suprugu sam nabavio Punto 1.2 Cabrio.

Nadam se ugodnom druzenju i koliko mogu da vidim puno se ima nauciti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima Moje je ime Mirko, Vlasnik sam Fiat Punta 1.2 16V Sporting-a. bavim se servisiranjem računara kao i autoelektronikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima zovem se Ivan i pre par dana sam postao vlasnik najveceg putnickog fiatovog modela kojeg sam do sada vozio a to je Multipla bipower :smoke: inace pre su to bili tipo 1.4 i bravo 1.2.Radim u brzoj posti i vozim takodje fiatove modele samo teretne :fun: .Pozdrav svima?Ako ima forumasa sa multiplom nek se jave.Pozdrav :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan vozim 3 fiata, sluzbeni punto 1.2 8v, privatni punto od pre neki dan 1.2 8v i caletov uno 1.0 fire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav članovima foruma,ja sam Goran iz Bora,imam 35 godina,dipl.maš.inženjer,radim kao profesor u srednjoj školi,od skoro sam vlasnik Stila 1,6 16v 2004 god,i ovo je moj prvi italijan...pa videćemo... :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima ja sam Vlada sa Zvezdare ponosni vlasnik stila 1.4 16v radim u mup-u nisam policajac :-) tako da vam kazne ne mogu sredjivati :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...