Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zdravo , ja sam se zaregistrovao jer me jedan clan drugog foruma uputio ovde i trebao bi da pisem o metanu i ugradnji na punta classic-a ,ali ne znaem gde ima takva tema pa da napisem nesto o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko iz Beograda,pocetkom godine kupljen Grande Punto 1.3 MJ 75 konjica,restilizovan.Auto mi je trenutno perfektan,bas ga volim.Po bordu prosecna potrosnja 5.3 L !!!!!Skoro sam se vozio po prvi put u Cromi,150 konja,emotion oprema,ostavio me bez texta.Vlasnik se dere,samo Fiat,samoFiat....Zaljubljen u svoj auto,kao i ja,,,,

Cao i veliki POZDRAV svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari :) Dolazim sa arcs :) Zovem se Nikola 91.god. posedujem Alfu GTV 2.0 ts 16v 97.god :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima,Zivojin Iz Kikinde,18 godina,Trenutno vozim Lanciu 1.6 mono point,55kw i posedujem Alficu 156 1.9 jtd inace nisam ljubitelj dizelasa ali super je inace autic .... ;%29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marecare

Ja vozim Cromu sa 150 konja u emotion paketu od pre dve nedelje.

Mogu potvrditi da leti, a kada me je provozao prvi vlasnik par puta sam pomislio da je dobro sto jos nisam platio jer cemo se sigurno slupati...

Sto vise vozim ovaj auto sve vise uzivam u njemu.

Stvarno sam prezadovoljan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao drugari! Ja sam Dragan sa Banovog Brda. Instruktor sam voznje u autoskoli "Chukarac" ex "Cukarica" i tako.. Prva uchionica beshe Yugo,druga Golf 2,treca Fiat Bravo 1.9 jtd i pre neki dan stize nova Fiat Bravo 1.2 16v pa tako eto mene na Fiat forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Goran, sa Zvezdare. Pored toga što sam se "fizički" učlanio u Fiat klub, kupovinom Grande Punta (1.3 mjet, 75 Konja), evo od skora sam i elektronski član Fiat kluba. Nadam se da ćemo dobro sarađivati na višestranu korist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi. Ime mi je Milos i zivim u Trsteniku. Pre 2 nedelje sam kupio Punto 1.2 16v 2002. god., uvoz iz Italije. Pre toga sam vozio juga, pa keca. Stojadina jos uvek ga drndam za posao dok ne legne na asfalt pa onda na otpad, a zao mi ga, ima odlican motor ali je dosta truo ('80. god). Ima par sitnica koje moram da sredim na Puntu ali sam prezadovoljan autom. Za mene jedan od najlepsih manjih automobila. Slike jos nemam ali okacicu kad ga slikam. Pozdrav do ponovnog javljanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Milos, iz BG, Vozdovac. Od skoro sam postao vlasnik Fiata, u pitanju je Bravo 2008, 1.9 multijet 150ks, emotion oprema. Ovo je prvi Fiat u porodici, do sad sam vozio nemce. Sve u svemu, uzivam u autu, super je u svakom smislu! :) Nadam se da cemo se druziti.

Pozdrav :)

Edit: Uskoro stizu slike :)

Edited by zastotako

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam Mario, 28 god, dolazim sa Plitvica, vozim punta mk1.. pozdrav

Edited by neshaoct
spojeno by Dr. Tuborg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Dragan Doderovic, iz Medvedje sam. Ljubitelj sam italijanskih automobila, pa je posle tri alfe(33, i dve 156-ice), i kratko jednog punta, na red pre par dana dosao i Fiat Stilo 1.9jtd 2002 god. Uz nadu da ce mi forum biti od pomoci i da cu i ja biti nekom od pomoci kao i na ARCS forumu pozdrav jos jedanput i uskoro ce slicine auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se pretstavim, Maške, živim u Beogradu, trenutno u Kaluđerici, ponosni vlasnik lancie y 2003 godiste 1.2 8v, evo slikice

sdc12585t.jpg

Ja sam Maške iz Beograda, živim u Kaluđerici ponosni vlasnik lanci y 2003 1.2 8v

Edited by gurabija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ljudi. Ja sam Marko sa Zvezdare,po zanimanju postar :) i vozim stilo 2004 mjt 140ks . Registrovan sam odavno na forumu,a auto imam od septembra ali nikako da se javim u ovoj temi :) .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Kako red nalaže predstavljam se ukratko:

Zovem se Ljubodrag (prezime pogodite na osnovu avatara) po zanimanju hemičar, al' što bi' volo' da sam električar.... Tri godine vozim BRAWU 1,9 JTD, pre toga Yugića 45, tako da znam da cenim ponaosob svakog od sto konja ugradjenog u 1,9 JTD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...