Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima,moje ime je Miljan trenutno zivim u Austriji,

imam 2 fiata Bravo, 1.9 mjet 120 ps 2007 i 2.0 mjet sport 165 ps,pratim forum vec neko vreme pa onda red je i da se predstavim,

ako sa foruma treba nekome nesto iz oblasti softwer tuninga,remap...

neka se slobodno javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@werp690 @rage_man @Bigpapak @ceky75 @Bomi @Miki @zalik

 

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome:

Ako hoćete, kad stignete, predstavite svoje automobile, imamo deo foruma za to:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/8/2016 at 11:01 PM, mihajlovic11 said:

Dobro dosao Miodraze, jel se to hvalis ili sta?emoji1.png

Hvala bolje vas sve nasao.Nope nego nisam nasao stidljivi smajli pa sam stavio ovaj al sad videh pravi :sofa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima,moje ime je Denis i zivim u Bosni.

Imam Fiat Grande Punto 1,2 8v 2007 godina kupio sam prije par mjeseci, upoznajem se sa ovim italijanom, pratim forum i evo predstavljam vam se.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje clanovima foruma,ja sam Nikola,iz jednog sela kod Kikinde....Vozim kao i vecina clanova ovde fiata tempru berlina s 1.6, 98-godiste....Pa kako to vec biva,uvjek nekih problema sa kolima,pa se nadam da cu uz vasu pomoc uspeti da resim neke kvarove...Inace sam elektronicar po struci,pa cu vam pomoci sta vam bude trebalo u vezi toga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

 

Ja sam Bane iz BG-a, vozim Zastavu 10.

Generalno poznajem mehaniku i elektroniku. Umešan sa alatom.

 

Vidim da je forum ozbiljan i puno ljudi deli svoja zananja i iskustva, pa bih i ja da se pridružim.

 

Nedavno sam instalirao daljinsko zaklj/otklj vrata i otključavanje gepeka, naravno i uz pomoć ovog foruma.

Sve potrebne informacije već postoje ovde, ali nisu sve na jednom mestu, pa bih mogao da objavim na forumu postupno ceo postupak uz slike. 

 

Svako dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari.

Od nedavno sam usao u porodicu Fiata sa modelom Fiat Novo Bravo 2007 god 1.9 120 hp.

I ne nameravam da je napustim vise ikada, eto toliko sam impresioniran njime.

Nadam se dobrom druzenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, dobrodosli, uzivajte i raspisite se na forumu.

 

@Banellone

Imamo odgovarajuci DIY podforum gde u slici i reci objasnjavamo neki posao, proceduru koju smo licno odradili na autu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/39-uradi-sam/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od danas ponosni vlasnik Grande Punta 2007. god. 1.9 MJET 130 KS, sa pet vrata....i novi clan ovog foruma na kome cu verovatno provoditi dosta vremena, bar dok se ne upoznam sa novim ljubimcem...   :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve ljubitelje i korisnike fiat /lancha vozila , moje ime je kisa i iz Beorada sam,

Drago mi je shto cemo se druziti

Share this post


Link to post
Share on other sites
On Sunday, March 13, 2016 at 7:24 AM, beli_Punto said:

Da nisi iz Nakova? :)

Dobro došao na forum :)

Nisam druze,iz Ruskog sela sam.......:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Dolazim iz Kraljeva, bavim se taksi prevozom, i trenutno ne vozim Fiata već Reno Senika 1.6, 16 v, ali sam ih prošle pretprošle godine aktivno vozio, i to Fiata Mareu karavana 1.9 JTD, Fiat Punto Grande 1.9 JTD, kao i Fiata Punto (Zastavu 10) 1.2 benzin, prepravljen na TNG.

 

Veliki sam ljubitelj Fiata i JTD i(li) MJTD agregata, i imam nameru da kupim nekog polovnjaka iz game Fiata. Recimo Fiata Stila 1.9 JTD karavana.

Forum sam pratio kao gost (uglavnom iz vozila sa tableta), i jako je dobro što postoji ovakav forum za nas ljubitilje Fiata.

Sve pohvale osnivačima ove Fiat/Lančija diskusione grupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodoslica svima, uzivajte na forumu.

 

@Bogi824

Srecno u potrazi, ako nadjes neki konkretan primerak, slobodno postavi link i slike u odgovarajucu temu, pa mozemo zajedno da prokomentarisemo:

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodošlici i hvala za link ka savetima o kupovini polovnog Stila, to mi je sada više nego potrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima. Zovem se Aleksandar i iz Sapca sam. Student sam Saobracaja  u NS-u. Duze vreme se informisem na ovom forumu, a vezano za probleme oko Stila JTD-a, kojeg posedujem sada vec 3 godine... Moram priznati da ste mi vise puta bili od pomoci...  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Aleksandar iz Šapca, novi sam član i čekam isporuku 500l lounge 1.4 fire.  Javljam se kad stigne sa slikama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima..Zovem se Matko dolazim iz Hrvatske Grad Valpovo imam 20godina i trenutno vozim svoj Fiat Punto mk2a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva i ja čekam da stigne, čekam već tri nedelje .  Čitao sam svašta o 500l na forumu, pa sam se malo zabrinuo da nisam pogrešio.  Prvo za motor, benzinac, ali oduvek vozim benuince.. 147 selespeed, Hindu prelude, sad astru H 1.6 i svaki put sam bio srećan kad dam gas..videćemo sa ovim 1.4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuba

 

Nema motor nikakvih tehničkih problema, odavno poznati Fiatov 1.4 16v, dokazan u milionima automobila pre nego je stavljen pod haubu prvog napravljenog Fiata 500L.

Jedini ''problem'' je da li je njegov broj KS dovoljan za 500L. To već spada u lične afinitete, stil vožnje. Sportista sigurno nije, :) nije mu to ni namena nikada bila. Da bi dao performanse koje ima, mora da se pritisne gas kao i kod svih 16v motora...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta je sa sportskim načinom vožnje, pošto sam postao tata pre tri nedelje, sad opuštenija i bezbednija vožnja.. Nadam se i udobnija :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...