Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bravo bata Deki, napokon i ti da se javis ;)

Edited by OwOOnO

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, desiko said:

Pozdrav svima ,ne vozim fiat ali ko zna   mozda me i ubedite ;):D ,trazio sam nesto i naletio na vas forum pa da ispostujem red .

Ovo ti nije trebalo bajo moj :lol:

Sala naravno, dobro dosao i slobodno mozes predstaviti auto koji je izvan Fiat grupacije u delu foruma predvidjenom za to :thumbsup:
https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/194-automobili-izvan-fiat-grupacije/

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/16/2016 at 4:23 PM, Axic said:
On 4/15/2016 at 6:50 PM, desiko said:

Pozdrav svima ,ne vozim fiat ali ko zna mozda me i ubedite ;):D

Ovo ti nije trebalo bajo moj :lol:

 

Ma nema sta mi bilo koga da ubedjujemo, dovoljno je da se malo provoza neka novija zabarska Jet varijanta (UniJet, MultiJet, T-Jet...). Samo da ima turbinicu :) .

Pozdrav svima, dobrodosli na forum, uzivajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu,moje ime je Petar.Zivim u Beogradu rodom iz Nisa.

Obozavam lancie,posebno delte 2,trenutno sam u potrazi za jednom pa se nadam da sam na pravom mestu za savet i druzenje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos odlucio sve je u opticaju,treba mi za normalnu voznju nista preterano.

Moze i 1.6 1.8 a i 1.9 jedino ne znam dizeli kakvi su,gledao sam jedan 1.9 dizel u borci crveni ali ima rdju na pragovima,trazi 1000e jos nije siguran da hoce da proda.

Uglavnom ne zurim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta 2? Auuu al sam se ja prebacio. Mislio sam da ovu novu deltu gledas :(

Mislim da je skoro decko prodavao zutu. Zlo kako je dobra. I mislim da je on bio u Nis na skup prosle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz Predrag iz Valjeva od pre mesec dana vlasnik sam Fiat Stila.pristupio sam u vas klub na predlog mog komsije.Ovde bih da se informisem,saznam vise o mom tipu fiata,da znam njegove i dobre i lose strane,da ovde mogu kupovati delove ako su povoljniji nego u prodavnicama  auto-delova.I razni rugi predlozi u vezi Stla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljubiteljima italijana,ja sam Darko Bojovic, posedujem  Lancia Lybru 1.9 jtd... naravno odusevljen sam autom, inace zaljubio sam se u njega jos pre 5 godina kada sam je prvi put probao... :D  

received_999062850166506.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! 

Ja sam Igor, iz Subotice sam i od nedavno sam ponosni vlasnik Maree 1.9 jtd karavan 2002 godiste...

Do nedavno sam vozio iskljucivo VW, medjutim nerado sam prodao golfa nakon dosta vremena zbog odlaska u inostranstvo. Nakon povratka, hteo sam da uzmem neko auto za preprodaju i tako naletim na tu mareu. Dobra cena, u dobrom stanju, rekoh sebi zaradicu brzo 100-200e na njoj, medjutim posle desetak dana vozanja iste i dva odlaska do Beograda, odlucio sam da je ostavim za sebe. Odusevio me je njen motor kome ne ponestaje snage, za grad je odlicna, za otvoren put jos bolja, ima mesta, malo trosi, vrlo praktican auto. Sve sto sam joj do sada uradio jeste veliki servis, dubinsko pranje, poliranje(sitne estetske popravke), novi radio+cd sarzer. Sledece je na redu prednji trap da se pretrese i sredi sta treba i oni ocajni farovi, ili da ih nazovem lampicama :)

Da ne tupim dalje...radujem se druzenju i razmeni iskustava jer u narednih par godina sam siguran da necu menjati ovaj auto! 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Ja Sam Milos iz Nisa. Po Profesiji sam Elektro-Ing.

Od juce sam vlasnik jednog Fiat Stila 2007 3V 1.9MJet. Dosao sam ovde da razmenim iskustva sa drugima vezanim za ovaj brand/model.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao @mLmiL .

Na pravom si mestu za ono sto si naveo da te prvenstveno zanima, a pretpostavljam da ce jos prilicno tema zaokupiti tvoju paznju ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...