Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav forumasi!! Moje ime je Stefan, iz Beograda sam. Pre 3 meseca sam kupio stila 1.9 naravno sa troje vrata. Jos jednom veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima i dobrodoslica. Slobodno se raspisite, pitajte, navratite na skupove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari tjuneri :) Zovem se Aleksandar Spiler,rodjen sam 1986 godine kao mali sam poceo da se interesujem za kola rasturanje namestanje voznju tjuning itd...ceo zivot sam vozio Benzince i sada po prvi put kupujem Fiat Punta 2001 godiste 1.9jtd,dobijam predlog da se prijavim i pridruzim vasem forumu i eto me :) Ukratko volim da putujem da se druzim da pomognem kome sta mogu itd.clan sam i ZFC foruma posto mi je poslednji auto bio zastava 101,sa poznatim zlatnim felnama dosta ljudi zna taj auto :) trenutno sam na standardu sto se tice puntica dobio je felnice 15tice i sada polako planiram da ga sredim,a opet da ostane auto sa kojom cu uskoro voziti porodicu :) inace bavim se ugradnjom gps uredjaja za pracenje sondi protokomera kamera za vozila itd,i usput ako nekome treba posao moze da se javi,pa da probamo da pomognemo sa te strane...hvala na prijemu na vas forum i nadam se da cu imati pomoc i savete od vas.eto toliko od mene

DSC_0575.JPGDSC_0576_(1).JPG

received_10153837493413622.jpegreceived_10153586995853622.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto nisam siguran da sam se predstavio članovima ovoga foruma ( a i ako jesam, ne mari ), pozdrav članovima foruma od Milana iz Šida, vlasnika Fiat  Stilo MW 2005. godište.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Bojan iz Beograda. Od skoro vlasnik modela Fiat Idea 1.3 Multijet.Inace sam taksista i veliki zaljubljenik u automobile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, ne znam kako ali nisam video ovu temu i ako sam je trazio, ja sam Boris iz Kraljeva i trenutno sam u potrazi za Fiat Bravom, te je moje prvo obracanje bilo bas u toj temi, ne zamerite, pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav,

Ja sam Ivan, juče sam kupio PUNTO 1.1, 1998go., nemam iskustva sa tim autom ali se nadam da ulazim u ekipu iskusnih...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, ja sam Mihajlo iz Beograda, trenutno ne vozim nista :lol: Ali bih kroz mesec dana kupio fiata ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miki, dobrodosao na FLCS forum.

ne znam koji model pikiras, detaljne savete za kupovinu Fiat/Lancia modela mozes pronaci u ovom podforumu:

 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/116-saveti-za-kupovinu-fiatlancia-automobila/

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...