Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zdravo svima, zovem se milos i iz bg-a sam. Trenutno vozim lanciu y 2001 godiste. Od fiata sam vozio sve zivo, a i samostalno cackao sve zivo pa odatle i odluka da se napokon registrujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima, ja sam Dusan N. iz Smedereva. Imao sam vise FIAT vozila kao i Alfa Romeo i Lancia. Redovno citam vas forum i imam par ideja koje bih podelio sa vama pa reko da se uclanim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Slobodan, imam 46 god. i poduzi vozacki staz, vozio sam sve i svasta ali evo sada privi put Italijana i to Lancia Lybra 1,9 JTD 85 KW. Bio sam na raznim forumima to jest kako sam sta vozio ali vam mogu reci da je ovo do sada najbolji i po informacijama i savetima najkvalitetniji forum. Svaka cast momci i devojke (ako ih ima na forumu). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosao! 

Neka nas ima vise starijih i iskusnijih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Ja sam Dejan iz Sombora.

Imao sam vec nekoliko automobila marke FIAT, a trenutno vozim Punto EVO 1.3mjet iz 2011. godine.

Predstavicu svoj auto u temi za to cim skontam kako :)

 

Edited by decky025

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim forumasima.. Ja sam Marko iz Valjeva.. 94 sam godiste.. Od skoro sam vlasnik Fiat Punta 1.2 16v.. Nadam se lepom druzenju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze Marko, slabo je to predstavljanje automobila bez slika.
slike postavljas tako sto krenes da pises novi post u ovoj temi, i onda ides na ovu spajalicu i choose files.
Dodaj koju sliku i raspisi se malo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz Milutine,evo nije problem izbacicu i ovde slike,ali sam mislio da se ovde predstavljaju clanovi,a automobili clanova u ovoj temi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! 

Ja sam dario vlasnik sam lancie delte 1.9mjtd twin turbo sa uradjenim remapom dpf-of , egr-of nadam se da ima jos takvih clanova na ovom forumu!

Pozdrav! 

Ja sam dario vlasnik sam lancie delte 1.9mjtd twin turbo

IMG_20151114_132753.jpg

Edited by deltist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima:respect: ja sam Igor iz Krusevca, od pre neki dan vlasnik gdj-e Lybre, pre toga dve Alfe i Jugic kao prvi auto:D

Slike za neki dan kad prodje ovo lose vreme i kad je valjano operem. Ziveli:cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miroslav iz Celinca, pored Banja Luke.

Fiat Punto MKI, 1998, 1108ccm3 sa gasom (Lovato).

Eto, ..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz da se i ja stupacim

 

Damir Zenica 28 god. drzim radnju sa racunarim vozim Stilo 1.9JTD karavan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, dobrodosli i uzivajte na forumu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, Nemanja iz Krusevca 86. godiste. Ponosni vlasnik Fiat Stila 1.9 JTD od pre dve nedelje (slicke kad ga operem :) )  Nisam vozio Fiata do sada ali mogu da se zahvalim vama forumasima ovde sto su samo pomogli da se odlucim za Stila jos cvrsce nego pre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosao☺ Nemanja, i kakve su impresije u ove dve nedelje? Da li su forumasi sa Stilom realni ili hvale svoje kocije bez osnova?😀

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Siciliano said:

Dobro dosao☺ Nemanja, i kakve su impresije u ove dve nedelje? Da li su forumasi sa Stilom realni ili hvale svoje kocije bez osnova?

 

 

Mene je odusevio, mada moram da priznam zadnji auto koji sam ja vozio je Tuareg (radio kao vozac za Koreanca) pre jedno 4 godine. Ja mu manu ne nalazim udoban, ide kao lud a o lepoti necu ni da pricam. Ja sam imao srece pa sam naleteo na dobrog i odrzavanog sa relativno malom kilometrazom (kupio od privatnog lica koji je prisiljen da ga proda jer mu je drugo dete na putu) proveren detaljno kod majstora (dobar kucni prijatelj) osim glupog senzora za airbag sve je super

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...