Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 11/2/2023 at 1:25 PM, PremieRacing said:

Šta ćeš sa znakom ne felni...? Vidim ofarban i sređen, ne menjaš?

Ostavio za svaki sl. Kada vidi da ne stoje breni da moze da proda nekom nazad za opel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/2/2023 at 1:25 PM, PremieRacing said:

Šta ćeš sa znakom ne felni...? Vidim ofarban i sređen, ne menjaš?

Nešto ću da vidim, svakako neće stajati Opelov znak, tu je samo trenutno. A čep kao čep je preveliki u odnosu na Alfin čep, tako da će biti nekih prepravki. Možda i napravim neki fszon kao što je Mlađa @Quadrifoglio Verde uradio...

15 hours ago, TheWickerMan said:

Uopšte nije loše, šta više sviđa mi se. Ali ubila ih je boja, da su svetlije bilo bi još lepše 

 

13 hours ago, Reacher Gilt said:

Eto vidiš, a ja taman htedo' da prokomentarišem kako bi možda bolje legle da su u nekoj malo tamnijoj nijansi. :D

 

Sto ljudi, sto ukusa. :lol: Svako bi nekako drugačije uradio. *Ebiga, ja sam uradio kako se meni sviđalo. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/4/2023 at 8:54 AM, Sedla said:

Možda i napravim neki fszon kao što je Mlađa @Quadrifoglio Verde uradio...

Samo budi umeren... Nemo nešto previše ku*čevito da ti feluge ne bi prošle na kraju ko moje... :secret::lol:

IMG_20221201_072615-01.jpeg

IMG_20221202_112357-01.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je kasno. <_<

Kuckao sam se već sa Nebojšom, (vlasnikom felni). Reko sad si se setio da ih prodaješ, kad sam ja već uzeo felne?!? :wallbash: 

Šta je-tu je, sad gotovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije kasno nego je skupo. Ovo što si uzeo je top kompromis i lepo stoje. Možda čak i lepše baš zato što nisu std Alfina opcija. Jedino me hebe u glavi što znam da su opelove, mada sam to već rekao... jedno 16 puta   B)

 

I nadam se da si sve ukupno prošao znatno jeftinije nego da si zateg'o ove oriđiđi ti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, PremieRacing said:

Ovo što si uzeo je top kompromis i lepo stoje. Možda čak i lepše baš zato što nisu std Alfina opcija. Jedino me hebe u glavi što znam da su opelove, mada sam to već rekao... jedno 16 puta   B)

Pa vidi, sve nas to isto *ebe. Što ne volimo Opela ni na slici, i što nam je to kočnica u glavi...svetogrđe. :lol:

A zapravo uopšte ne stoje loše, čak kako vreme prolazi, sve više mi se sviđa kako stoje na kolima i kako se sve uklapa. Čak su i neki drugari iz grada počeli da đe zovu, u fazonu -ej, pa uopšte nije loše, baš mi se sviđa kako izgleda u prolazu, kako se vrte, bla-bla... Ipak je sve samo pitanje percepcije u glavi, ništa više. 

5 hours ago, PremieRacing said:

 

I nadam se da si sve ukupno prošao znatno jeftinije nego da si zateg'o ove oriđiđi ti. 

Pa evo ti brojke...400€ plaćene felne, 180€ farbanje i sređivanje, i 400€ nove zimske gume, koje nisam platio odjednom nego ih plaćam u više rata. Znači sve ukupno računaj 980€. A i ostali su mi TPMS senzori koje planiram da prodam, pa i eto nekog sitnog povrata novca. 

 

A felne koje sam nalazio su bile sve po 700-800€. Plus što bi mi za svake opet trebale gume, za neke bi mi trebali i plivajući brezoni, prstenovi, za*ebancije, itd ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Top, to je ta matematika... skupo ali lepo i baš kako treba. Nego, to su čiste zimske 19" ?!?  Zašto? Ideš često na skijanje sa spuštenom Brenom ili već imaš dobre gume za letenje koje čekaju proleće? Nećeš valjda morati za par meseci opet 400-500 da daješ za letnje gume...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno misli da je krckalica za orahe. U najboljem slucaju cediljka za beli luk.

Pitas coveka koji em voli sporo saltanje em kupuje robotizovani M32 :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...