Jump to content
FAS Goran
Nikola JTD

Brmba 320D 177hp

Recommended Posts

Joj bato, pa nije odma zavrsio na slepu? :D Salim se, izgleda brmba do 00, pisi utiske. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam ga 100tinak km, za sada su utisci odlicni. Izuzetno udoban auto iako je na 18ici, upravljivost izuzetna, izolacija odlicna, jako brzo se zagreje auto iako je hladno. Ozvucenje je bas bas kvalitetno. Ima neke lepe forice tipa sijaju kvake kad se odkljuca, obara retrovizore kad se ide u rikverc, sitnice al su cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam i drago mi je da si zadovoljan, generalno sjajan auto.

 

Sto se tice laganog zanosenja 255 guma, da nisu letnje, pa se skamenile/uplasticile pri ovim malo nizim temperaturama, jer meni na zimuljama ni makac (osim u prvoj recimo, a tu treba biti sivonja), ni na letnjim mi nije klizao, doduse bile su vise temperature pa se guma "lepila".

Share this post


Link to post
Share on other sites

I treba da se zanosi! zadnji je pogon.

To i jeste gust ako se zanosi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad su zimske na njemu Henkuk skoro nove, vozene jednu zimu, 225 isto baca kao i one letnje. mislim baca kad se potopi gas. Ono sto mi se jako dopalo je ponasanje u voznji, i odziv gasa. Nema osecaja da se vozi dizel koji kako stize u 4000rpm krece da se davi, napotiv, isporuka snage izmedju 3500 i 4500 je impresivna i bukvalno trazi da ako hoces da ga potpalis to bude izmedju 3000 i 4500, ispod toga se ponasa potpuno smireno. Ono sto jeste problem je sto ne osecas tu brzinu vec samo vidis po cajgeru to. Kvalitet kabine je izuzetan, iako je karavan nema niti jednog cvrcka unutra. Imao sam problem sa velikim vibracijama kada se potpi gas sa nekih 110-120 do 160 nakon toga nestaju. Kad sam presao na zimski tocak to se izrazito smanjilo ali je i dalje pristuno zato sam i pisao da vrvt treba neki nosac zameniti. Ista vibracija u istom ritmu se oseca na menjacu e sad odakle li se prenosi moracemo da otkrijemo... Sve ostalo perfektno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda kardan? 

 

To sam i ja primetio kod BMW dizela, stvarno pucaju u obrtajima, bas zabavno za voznju :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam jedno neverovatno iskustvo sa trešenjem kod F10, ali samo u najvišem stepenu prenosa (ne mogu da se setim dal je bio šaltaš ili automatik) i na malo većim brzinama. I na kraju, posle 10 različitih dijagnoza i 10 različitih majstora, ispostavilo se da je najneverovatnija stvar bila u pitanju - dizna
Sale Ćurčić je jedini od samog početka to naveo kao mogućnost.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem u Ponedeljak kod Bate, taj je valjda najbolji za Brmbe kako sam cuo pa cemo videti. Pazi trese mi se najvise dole kod pedala i prednji deo, mozda je i neka poluosovina. Sta god da je, moze da se tera i ovako al necu, ocu kad potopim da uzivamo zajedno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasno, nego sam više ovo napisao u kontekstu toga da i stvari koje nikad ne bi povezali mogu da prave određeni problem.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal si mozda zapazio imao je e90 touring 08god ,od opreme mu falila panorama i dal bese siber da bude full.Pisalo je da je u Bg,a navodno je stajao u Obrenovcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...