Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

Između Fiata I lancie uvek lancia!

Imam Mišlen na Alfi

Danas sam video Panameru na Lassa...

25 je zlatna sredina da ne završiš u bolnici posle par godina. Žena mi medicinski radnik, radi na plućnom, eto zato 25, nije prepuručljivo da je razlika više od 10 stepeni, ...

http://mondo.rs/a1122190/Auto/Majstor/Klima-uredjaj-u-automobilu-pravilno-koriscenje.html

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, totti said:

dc246ade0b0518961c61671d954e1f5e.jpg

Za sta su te tri lampice na dugmetu za 'auto' ? :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, neshtry said:

25 je zlatna sredina da ne završiš u bolnici posle par godina. Žena mi medicinski radnik, radi na plućnom, eto zato 25, nije prepuručljivo da je razlika više od 10 stepeni, ...

 

Nije isto kucna klima i klima u kolima. Na povrtaku sa mora kada je auto rashladjen, i kada ima optimalan unos vazduha...dakle nije bila voznja od 15 minuta po gradu kada klima u kolima gotovo i da nema smisla - bilo mi je podeseno na 22-23. DA je bilo na 25 - mogao bih i da ugasim klimu, i da stavim peskir oko vrata. 

Eto cisto da razjasnimo aut. klime u kolima i da iz troznaka delta-lassa-25 izbacimo ono 25. 

 

Ps - sedim u sobu trenutno dok pisem u kojoj klima radi na 27. Aut. klima u kolima i kucna - nije isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ooovaaaaj, rekoh vec da nisi u pravu. Rekoh ti ja, rece ti Deki. Imamo, probali, na 25 ne hladi dovoljno. Na 22-23 je optimalno kako za odrasle tako i za klinju od 3 godine. Znaci niti je kao u frizideru ali nije ni toplo. Svima potaman.
Po gradu iako retko palim, ali kad palim - spustim na 18-19 kako bi se sto pre osetilo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kolima je 22, 23 optimala realno, drugo je to sto ja mentol nekad na 18 nagruvam za kratke relacije jer je u autu pakao. 

Dok vozis posebno preko dana i tih 22, 23 je upitno, bije sunce direkt kroz prozor, mali prostor stakla svuda.. Al ajd da kazes optimala je 22, 23. 

U zatvorenom je druga prica, ne treba porediti kucnu klimu i ovu u kolima jbg..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Letnje gume Lassa moja Delta ima,
na 25 stepeni nariktana klima,
kada prođem ulicom masa se talasa,
25 stepeni bilo leto ili zima,
da li rekoh već da Delta Lassu ima,
po ulicama raznim ona samo pliva,
25 stepeni temperatura je prava,
kako Lassa drzi, nema boli glava.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Flex said:

To ti je kad seljak dobio juce automatsku klimu pa podjebava nas sirotilju sa tockicima. emoji23.png

Hahaha, eh da je juce, imao sam i u Bravu, i stalno gasio kad neko klikne "auto" :D

 

@djomla hahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...