Jump to content
FAS Goran
dekirs

Drska ženo plava - AR Giulietta 2.0 150

Recommended Posts

Ko o cemu, baba o ustipcima :) .

Kada prodje prvi udar, molim te k'o Boga :lol: da sa lepotice pravo u djubre frljnes ovu grdobu od plastikaner ramova tablica. Tek sada kada je auto opran izbijaju oci i totalno odudaraju od perfekcije jednostavnosti zabarskog dizajna.

Da, znam da je na Giulietti malo problem uklopiti zbog uskog dela za kacenje, ne znam sta ti mislis...

Ja sam sa ramovima placa uspeo da izdrzim skoro 20 dana :lol: , dok ih nisam fiksirao direkt za branike.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni pricas? Pa sedela je sa mnom u klupi, da bi mi "pomagala da popravim ocene". Imala zulufe ko Aca Seltik :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/17/2019 at 8:03 PM, dekirs said:
Procitah u knjizici koju sam na netu nasao
140ks 320nm u N i 150ks i 380nm u D modu. Menja se volan, snaga i kocnice.. Ako ima TCT onda i odziv menjaca
Za potrosnju cemo tek da vidimo, al ne trosi nista vise od Brava za sada.. Doduse i voznja mi je penzos style
Nisam uspeo naci koji je ovo menjac.. Ivan, ajd pomozi, znam da ti to mozes

Cestitam na kupovini, da lepo sluzi.
I aj da odgovorim umesto Ivana

 

38e374b054146ec96647e0f494c377da.jpg3045704022986b89d08d3396ae43638b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da brines, taj GM-ov problematicni menjac je izbacen jos krajem 2009. U Fiatima je nosio oznaku C544 , a nadaleko je "poznat" kao M32, deklarisan na 320 Nm. Cak nije ni isao na Fiatove 2.0 dizele, vec takodje GM-ov F40 deklarisan na 400Nm (Fiatova oznaka C542) koji se mnogo bolje pokazao. A od 2010. je krenuo C635 koji je kod tebe, FPT proizvod, kacio sam vec i ranije ovaj njihov proizvodni rang:

 

g1.jpg.a554326aa0cff313ae0985eea6922bb6.thumb.jpg.7a0a7fb6f00ed973c4afb1e317c00518.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stari 1910 ccm blok je bio postedjen te GM-ove brljotine:

 

Untitled.thumb.png.ed357b1bb4ac13850d47fafa59ae2c7e.png

 

Mozes da pogledas i kompletnu specifikaciju preko svog VIN, koji ces uneti u ePer (pa klik na dugme "Info").

Ovo sam izvukao iz generalne specifikacije za model.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije isao u Cromu, ali za moja poimanja, od dizela je 1.9 16v 140 bio mozda nesto najbolje sto su napravili. Ukljucujuci performanse, pouzdanost, potrosnju, odrzavanje... Kada sam davno kupovao Stila, takvi primerci su nazalost bili premladi za polovnjake (2 godine stari), tako da su u ponudi bile samo 8v verzije.

Od 2008., 1910 ccm pocinju polako da menjaju 1598 i 1956 ccm blokovi, uz svu dalju poznatu pricu oko njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redak bas momacki auto sa petro vrata, da vozis i uzivas

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...