Jump to content
FAS Goran
Flex

Fiat Stilo JTD - NOV NOV NOV by Flex

Recommended Posts

Da se Mica pita on bi 500 ponudio, cisto da mi ne zauzima dvoriste. :D
Danijele, pa sta znam. Mislim da je nekih 2200 ok cena sa 15-icama. Po oglasima ono od 1500 do 1900 nije ni prici mom Stilu. Mogu i garanciju da dam na njega sad. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za taj tvoj ne bih smeo da garantujem da ce uopste da upali kada dodje kupac.
A lepo sam ti pricao da ne bacas pare kad ces da ga prodajes a ti jok. Sprcao si onolike pare u njega i sad vredi kao set kvacila i mali servis za taj A4 :D
Moja ponuda za taj ispravan stilo i dalje stoji, sa felnama, gume su nebitne. Na r15 vec si blizu tih tvojih 500 jura :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/16/2020 at 3:53 PM, MS PK said:
ja za taj tvoj ne bih smeo da garantujem da ce uopste da upali kada dodje kupac.
A lepo sam ti pricao da ne bacas pare kad ces da ga prodajes a ti jok. Sprcao si onolike pare u njega i sad vredi kao set kvacila i mali servis za taj A4 default_D.gif
Moja ponuda za taj ispravan stilo i dalje stoji, sa felnama, gume su nebitne. Na r15 vec si blizu tih tvojih 500 jura default_D.gif


Pa kad si saban. :D
Nisam ni planirao da ga menjam, bas sam zadovoljan od kad su se sredile one gluposti. Ako ne upali u bilo koje doba dana i noci ja cu demonstrativno da ga zapalim na sred ulice. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brt, imas stila sa najvise najnovijih zamenjenih delova na forumu, uz to trenutno i najispravnijeg i sad hoces ga prodas sa sve gremlinima ? Pa ja ne znam sta da kazem...
Vidi ti dal audiju pase protokomer ili dizna iz Stila, cisto onako...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, totti said:

Nikom nije žao prodaje, nego je u pitanju strah da neće niko da zove emoji3.png

Kapiram da mozda prema nekim neinventivnim produktima auto-industrije, koji se dizajnom ponavljaju iz generacije u generaciju i ne mozes da razvijes neku emociju :D . Bivsi Stildza je sastavio jedva par sati na oglasu - a i dan danas mi je zao sto ode moj verni, dugogodisnji pajtos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko je poredio Audi i Fiat uopste? Na to jos i dve razlicite klase, koliko godina razlike... Pa ne bi bilo normalno da nije kvantni skok, kao sto kolega kaze.

Meni je Stildza ostao lepa uspomena za ceo zivot, taman vozio i Bentley sutra. Kakvi ste to ljudi, bez emocija :P , pricamo o tome da ti je zao da prodas neku stvar za koju si vezan.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar Stilo za po gradu,naići će neko ko ceni,ne žuri...
Jesi već predstavljao Audija?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno sam ja lud, ali obozavam ovaj auto. Iako me je namucio zestoko dok nije sredjen vezah se za njega. Draze mi je njega da vozim nego A4, iskreno.

Glupo je sad tu da vucem neka poredjenja jer je Audi po svemu bolji auto ali mi je Stilo, a tako ce verovatno i ostati, drazi auto. Nije mi zao jednog jedinog dinara sto sam dao.

Zato se i ovoliko "mislim" da ga izbacim u oglase i da ga uzme neko ko ce da ga sa'rani. default_).gif

P. S. Nisam jos predstavio Audija. Slabo ga i vozim, ne stizem od obaveza zadnjih dana nista a za po gradu i ovim guzvetinama mi je Stilo bolji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Ivan said:

pricamo o tome da ti je zao da prodas neku stvar za koju si vezan.

Zavisi za koju stvar je @Flex vezan :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...