Jump to content
FAS Goran
@bane@

Razni blogeri, vlogeri... / YouTube auto-moto kanali

Recommended Posts

Vec si ga pomenuo negde ranije i otada sam ga zapratio. Mene on nekako podseca na tebe, mirnocom, znanjem vedrinom.

Juce je izbacio novi video i probleme u putu. Kojih sve peripetija ima oko uvoza oldtajmera da ne poverujes :) I da, ono u garazi je integrale-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas gledao sagu sa HF deltom,vrhunski nema sta,najbolji je

Ovaj je vozio auto na pregled kod Borka,najvise zato da bi njegov kanal bio gledan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/28/2023 at 11:13 PM, Ivan said:

Inace, kao najava - mislim da ce iduci klip koji ce izbaciti biti kupljena Delta Integralka HF :thumbup: .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Zoki PH i sampion DTM iz 1992., doduse u Evo 2 verziji...

Merc 190 2.5 16v:

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam ga gledao nocas i razmisljao da li mora dve trecine videa da prica o istoriji, sta su koje godine pravili, koje oznake imali. Mislim, koga briga, pricaj mi o ovom autu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zoki je smarac nema se sta pametno cuti od njega, gruva klipove samo da ih ima sto vise a sadrzaj nebitan uglavnom bzvz sto se mene tice ali svakako ne mogu da ga slusam i da nesto pametno prica pevise mi je iritantan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, meni se recimo svidja sto pronalazi ove malo starije automobile, koji su mi, kako vreme prolazi, sve interesantniji. Pogotovo poredeci sa ovom novom plasticnom i elektricnom Crossover konfekcijom.

I ima u njemu bar nekog zivota, pasije prema tim automobilima, auto sportu... Bar meni daleko interesantnije nego ravne crte u vidu AutoAnalize, Testosteerona i slicnih.

Mada, gore pomenuti Borko (Buduci klasici) je za tri koplja ispred svih njih, covek bukvalno postavlja nove standarde na ovim nasim prostorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, OMP said:

ma zoki je smarac nema se sta pametno cuti od njega, gruva klipove samo da ih ima sto vise a sadrzaj nebitan uglavnom bzvz sto se mene tice ali svakako ne mogu da ga slusam i da nesto pametno prica pevise mi je iritantan

Jos kad mi pocne pljeskati rukama... A da postaje dosadan, postaje, nazalost. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoki zna dosta o autima,al nezna da organizuje video,niti da objasni sve kako treba o autu,vidi se to po prici o jaguaru,nije zanimljiv.U tv emisiji Sat  dok prestavi neki auto za krace vreme to bolje odradi.

Borko je pravo osvezenje na YT sceni u svakom pogledu:respect:,nema mu ravnog,sigurno sad da u servisu ima dosta više posla.

Svaki put jedva čekam novi video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na nekom Tik Tok kanalu je Zoki gostovao i pričao kako je počela saradnja njega i Alvirovića mlađeg, jaa stavim komentar da kad je on u SAT emisiji da je ja i ne gledam , kad ono hiljade lajkova na moj komentar. Dakle, lik je mnogima iritantan.

Sent from my SM-A546E using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako oni uopste fukncioniu, da li imaju odredjenu minutazu koju moraju da snime, da li zaradjuju po minuti ili reklamama, sponzorima ali mi je cudno da nema nikoga da m kaze da davi, da je nezanimljivo ili makar da to shvati iz komentara, ne verujem da dobija samo one pohvalne sto objavljuje. Mislim da bi bio mnogo bolji da snima krace klipove. 

To me podseti na sportske komentatore. Pratim americki fudbal od pre desetak godina kad su poceli prenosi ovde i na pocetku su bili super komentaori, pricali o pravilima, igri, komentarisali situacije. Poslednjih dve tri godine  su bas  davili sa nekom statistikom, procentima, nekavim rang listama. Sad sam uzeo  Arena cloud na 3 meseca samo da bih ispratio sezonu i drugi komentatori, sasvim ok, pricaju o igri, pomenu odakle je neki noviji igrac dosao, kakva mu je sezona i to je to nema glupih statistika koje mozes naci na svakom sajtu o NFL-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju neku odredjenu minutazu, mozda 15min, tako nesto.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam fan terenaca i offroad-a generalno ali verujem da ova panda ide gde zamislis.

Imam tu neke likove u kraju koji budze razne dzipove i tako nedeljom uglavnom idu u voznju po nedodjijama, skoro sam gledao da ne poverujes gde sve prodju, mahom voze preradjene vitare, samuraje, cirokije a najbolje se pokazali naravno pincgaueri od kojih koriste pogon i motor ili iskoriste sasiju sa pogonom a karoseriju nabace neku drugu

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naš bosanac u USA,Alen Rizvanović,vole Yuga,pravi ultimativnu mašinu




Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...