Jump to content
FAS Goran
@bane@

Razni blogeri, vlogeri... / YouTube auto-moto kanali

Recommended Posts

Fica mu je dobar a ovo mislim da ce biti teska budalastina, 500 konja u juga ma vazi, pola tih konja nece moci da prenese na podlogu sem sa nekim dragster gumama

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/14/2023 at 2:26 PM, Ivan said:

Kanal se zove "Buduci klasici", a vidim i da lepo napreduje sa brojem pratilaca, za ovako kratko vreme.

60.000 pratilaca za samo 3 meseca i izbacenih tek 15-20 videa, sa vec po nekoliko stotina komentara podrske u svakom od novijih.

Sinoc odgledah, jos 40.000 pratilaca za 2 meseca :blink: .

Covek ekspresno stize na 100.000 pratilaca cas posla.

Skidam mu kapu za posvecenost, entuzijazam, znanje, lepu i zanimljivu prezentaciju, originalnost u izboru i raznovrsnosti tema...

Sto se kaze, za svakog ponesto - ovaj put, novi klip o vracanju Phaetona 6.0 W12 u zivot:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguce da OVO ima skoro cetiri miliona pratilaca ili to napisu tek onako :( Ili 56000 pregleda za 13 dana. 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, city said:

Da li je moguce da OVO ima skoro cetiri miliona pratilaca ili to napisu tek onako :( Ili 56000 pregleda za 13 dana. 

 

 

 

Svakakve budalastine se danas snimaju pa tako isto i gledaju... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala bas, npr. mene ne zanima ni da pogledam o cemu je rec cim sam video naslov videa jasno je da je neko bespotrebno unistavanje kola i nista pametno al izgleda ljudi vole takve budalastine

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje gledajte razlike između Punta mk1 GT i Punta Evo Abarth nego što ovo komentarišete


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, neshtry said:

Bolje gledajte razlike između Punta mk1 GT i Punta Evo Abarth nego što ovo komentarišete emoji6.pngemoji16.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

to me tek ne zanima necu ni jednog ni drugog da kupim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo tanko obradjeni, vrlo interesantni primerci :) :

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ekipa koja zivi i radi u Nevadi, u blizini staza sa preprekama za terenska vozila. Kako se ljudi zaglavljuju/unistavaju vozila, treba im specijalizovana sluzba za spasavanje iz kojekakvih vuko*ebina.

 

Ima dosta spasavanja, ali ima i tehnikalija. Likovi prave svoja vozila. Imaju znanja, ali ima i ono "redneck ingenuity".

Share this post


Link to post
Share on other sites

@darkman14 gledao sam ovog cara par puta.  Utisak mi je da je kupio Tiggo 7 i odlucio da postane jutjuber da bi pokusao da otplati auto. Totalno neinteresantan lik.

 

A ovi kadrovi i gost kad prica nesto sto ne radi, kao da snima one lazne krimi dokumentarce za Pink :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako @Sreten91 već odavno ima YouTube kanal, nešto se ne sećam da je ovde (mislim na ovoj temi, a jeste par puta po temama o njegovim autima) postavljen barem neki video - pa evo zato trenutno poslednjeg:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/8/2024 at 8:31 AM, darkman14 said:

@igor0511 
i potencijalnog da tagujemo :P @Ivan
 

 

Šta oćete, nije gori od Piroškog:D

 

Nego, izgleda mi kao da Čeri daje "šakom i kapom" ovim više i manje poznatim JuĆuberima, odgledao sam nekoliko hvalospeva na YT zadnjih par dana!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...