Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ajd' da pohvalim auto kad sam ga konačno video uživo. Lepo izgleda u beloj boji baš.

 

A i Urke je super dečko, prosto mi žao što mu Zhorz i ja skinusmo onu sudijsku pištaljku ispod haube :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovite Nešu da mu skine ovo T-jet iz teme :D

Lep autić stvarno.

Nego moramo onog drona da čipujemo da brže ide :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da znate, imam snimak i znam sta ste radili proslog vikenda  :harhar:

Hoce on da ide brze nego nisam hteo da ga teram po dzombama :D

 

Hvala vam drugari, i meni je bas drago sto sam vas upoznao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta je sto Zhorz nije probao maKinu na samom pocetku dok si bio zagrejan da mu das da proba. Posle se 'oladio uz pivo i nije mu bilo do voznje. :D Inace je lep 1.4 Tjet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega hvala najlepse na snimku i sto si prisustvovao skupu! Od sad u buduce ne smes da propustis nijedan skup! Hvala jos jednom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene i opet posle 5 meseci i 8.888 km na satu :)

Krenula je jesen i napravljena je po neka interesantna slika

20151111_143415.jpg

 

U medjuvremenu je nabavljen i solarplexus za plasticne prozorcice, kao sto ima Deda Jung.

20151123_210654.jpg

Tek juce sam ih montirao pa nisam stigao da uslikam kako stoje na autu.

 

A stigla je i zima pa je morao da se nabavi i set felni i guma (Sava Eskimo S3+).

20151125_175349.jpg   20151126_163719.jpg   20151127_081021.jpg

Da, znam da ruzno stoje ali sam imao velikih problema sa njima. Naime, narucio sam nove felne i morao sam od 16" zbog T-Jet motora i mislio sam da je 16" - 16" i to je to. Cak sam mu napomenuo da je T-Jet motor u pitanju. Stignu felne, ja odnesem kod vulkanizera, namontira gume, da postavi tockove ... cvrc! nece, udaraju napred u klesta! Ja popiiiiip, i oca i majku i sve po spisku svima... Reklamiram kad ono, postoje dva modela, za klasican 500L i drugi za T-Jet i 1.6 dizel motore. Stigle druge, namontirane, ali jbg, ruzne a nisam imao vremena da trazim u crnoj boji i da se jos vise maltretiram.

Nabacio sam i neke sive ratkapne sa crvenim fiat znakom ali i dalje je ruzno (na crne felne sive ratkapne bi bile dosta dobre). Uslikao sam ih ali mi telefon nije zapamtio slike, uslikacu ponovo pa cu okaciti sliku. Video sam neke ratkapne crno-sive ali 2.500 din. Mozda sledece zime. U stvari i briga me!

 

E sad, da kazem jos nesto... paaaaa... nemam sta, sve je super, odusevljavam se iz dana u dan. Dosta dobro vuce... nas petoro u autu na autoputu izasao sam na 180km/h  :whistle:

Potrosnja: po mojoj evidenciji 10,1 l na 100km, a po EcoDrive-u 9,8 l. Ne znam, stvarno nemam ideju da li je moguce spustiti jer mi nigde ne izbacuje trenutnu prosecnu potrosnju, a ovi iz servisa kazu da jos nema update-a za racunar.

 

Mozda sam imao jos nesto da vam kazem, ali trenutno ne mogu da se setim, a ako vas nesto interesuje vi pitajte :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti meni koliko moze da razvije.... dosao si tu da me prisluskujes :D

 

A nemam pojma, 180 sam ga "terao", ali oseca se na papucicu da moze jos ;)

 

E da, nisam vam rekao, ostao sam iznenadjen jednom od funkcija... Kada su upaljeni brisaci i kada je u rikvercu onda zadnji brisac stalno radi. Bruka, prvo sam mislio da se nesto pokvarilo dok nisam ukapirao o cemu se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma OK je, vasi automobili su masine, ipak imajte na umu da je ovo 500L i da je proizveden u Srbiji  :smoke:

 

Jel vi to mene izazivate na crtu???

Edited by Urkelele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne nalazim da su felne ružne :-) slikaj sa ratkapnama kad imaš vremena.

Jesi li lako uspeo da uguraš solarplexius? Ja se sada pitam kako ću ga skinuti kad dođe vreme da obrišem prozorčić npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uslikacu obavezno :)

Nisam imao mnogo problema oko postavljanja, veci mi je problem sto su labavi, tj. nisam uspeo da ih utegnem sa onim drzacima, samo gore su pasovali, sa strane nisu mogli jer ima mnogo lufta, a dole onako... drzi ih. Videcu da li ce da lupaju po neravninama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam što tripuješ meni se baš sviđa sa ovim čeličnim felnama. Mislim nisu kao alu felne ali mu odlično stoje, ne trebaju mu nikakve ratkapne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A odakle znam, onaj osecaj kada posle onako lepih alu felni stavis celicne, mislim da je to to :)

Evo ga i sa ratkapnama

20151202_084504.jpg

 

A zaboravio sam da vam pokazem jedan jako lep detalj na celom autu :D

20151202_085528.jpg

 

A evo kako kod mene izgleda solarplexus

20151202_084525.jpg   20151202_084535.jpg

Naravno, na slikama se ne vidi bas najbolje ali je interesantno sto spolja izgleda kao crna folija, a iznutra crvenkasto.

Edited by Urkelele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kažem i meni je lepše bez ovih ratkapni. Baš mi se ne sviđaju.

Ja bih pre pogledao neke lepe Alfine felne (recimo sa 159 one sa mnogo kraka :) ).

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

O breee kakvi ste!!! Dobro, skinucu ih  :ermm:

 

Malo bi bode oci onaj centralni sraf na prednjem tocku ako ste primetili... nazad imaju poklopci a napred nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff pa nećeš voziti auto 20 godina pa da te brine felna kako će da izgleda posle toga :)

Ja već 4. zimu vozim na alu felnama i ništa im ne fali.

 

Operem auto posle snega i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...