Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cestitke na kupovini novog auta.

 

Nema nista lepse od svega prvog sto ti uradis u svom novom autu, ma sta to bilo da sada ne nabrajam, ali sta god da uradis, znas da si ti to prvi u njemu uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala jos jednom svima. Samo napred Buco, izvolite. Ima Mica moj broj pa se javite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke Urke!!!! Napokon i ti da uzivas u novom automobilu....U zdravlju ga vozio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aloooo vas dvojica! A sta vi to hocete da probate: T-Jet, A8 ili rostilj kod Nega???  :p A8 mogu da probaju samo oni koji hoce da ga kupe :D

 

@acikota ... hvala, a zamisli da je Trekking T-Jet 120ks, to bi bio pravi pogodak, ali... on je 17k evra  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep auto i da te dugo služi.

Jedva čekam da nam daš prve utiske o T-jet motoru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee pa kolega,pa cestitamo na kupovinni,svako cekanje se isplati,sad uzivaj i vozikaj se,a taj motor je pomalo egzotika,nema ih puno,a siguran sam da cepa dobro,a i sam 500L super izgleda :unworthy:  i sto pre o utiscima detaljno oko tog turbo motora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog modifikovanog displaja putnog racunara osao sam uskracen prikaza stalne spoljne temperature i moguce je da pise kao jedna od opcija trip dugmeta. Ono sto sam odmah primetio je nedostatak prosecne potrosnje i trenutne prosecne potrosnje na bord kompjuteru  :rant: . Uopste mi nije jasno zasto su to izostavili, a pretpostavljam da je zbog pogona na plin i benzin gde im je bilo tesko da izrazavaju i jedno i drugo, a mogli su bar da ostave za benzin. Sve se nadam da nije tako i da ce se ta prosecna potrosnja pojaviti nakon predjenih 200-300km, a vi me ispravite ako gresim.

hoces da kazes da nemas u opcijama nikakve potrosnje???

znam da je problem sa LPG da pokazuje kada radi na gas, ali da nema uopste to mi je bez veze  :thumbdown:

 

sta ti se prikazuje redom na bordu kada menjas ? (na dugmetu rucke brisaca)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste zhorz, koliko sam ja video nema u opcijama nikakve potrosnje. Kada menjam trip imam: spoljnu temperaturu, datum, za trip A predjeno km, prosecna brzina i vreme voznje, za trip B isto to. Ne da sam se iznervirao oko toga, nemas pojma. Pogledaj i sliku, nema na display-u ni onu opciu "fuel" sto ti imas, a nemam ni prosecnu potrosnju.

 

@toma ks: znam da je imala oktavia za te pare, imala je i kia ceed i Peugeot 301 i Nissan Note nesto malo vise. A sto je najjace, mogao sam da kupim i Daciju Sandero i to za mnogo manje para, ali jbg nisam!

I dosadni ste svi vi sa tim "za te pare".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je uzeo si ono sto si hteo boli te tuki sta ima za te pare.Cestitke i da se navozas i uzivas u voznji. :beer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije malouman da ne zna šta sve za određene pare ima da kupi. Stvar je ličnog afiniteta ili potreba.

Ako idemo dalje tom logikom, onda svakom ko otputuje na odmor može da se kaže - za te pare si mogao da kupiš alu felne i xenon farove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...