Jump to content
FAS Goran
tosonije

Moj novi drugar Nuova Bravo 2.0 mjet (165 hp) emotion + svasta nesto...

Recommended Posts

A sad kapiram zasto zadnji desni stoji nakrivo, sto nisi gadjao malo i levu stranu da bude simetricno bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas vidjen. Cipovan ili ne, stavrno odlican, prosto nov auto. Sve cestitke na izboru.

 

23122013764.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaahha , mali je svet, prosto se ne zna ko koga spijunira i kada :D salim se naravno...

 

Hvala na cestitkama ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskusno, izmedju znaka i drveta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskusno, izmedju znaka i drveta :)

 

:smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo na klipu tosonije pre farbanja? :lol:

Ne kapiram ? :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala stef1985 ! 

 

Danas sam se ponovio malo, doduse sitnice su u pitanju, ali nema veze nekad sitnice znace vise od krupnih stvari... 

 

Uzeo sam LED pozicije za naprad, odmah po kupovini auta ugradio sam xenone (Cnlight XPU + ARC), ali ostadose mi zute, i ruzne pozicije napred, koje su me nervirale kad god vidim auto... tako da nadjoh na kupujem prodajem canbus led pozicije za po 200 din po komadu, inace jeftinije od toga nije moglo, posto je rupa za far onakva kakva je nista mi nisu znacile one pozicije sa 5 9 ili 13 diodica, jer se vidi samo prednji deo, i on najvise utice, tako da sam uzeo najjeftnije pozicije, ali koje na pradnjoj strani imaju 4 diodice, i unutra jos 4... Sasvm lepo svetle, i odlicne su za svoju cenu... Dok sam ih namestao na licu mesta i isprobavao +/- gde je upalio mi je gresku... Ali ipak posle narednog paljenja i gasenja kontakta greska je nestala, sto znaci da je canbus odradio posao :D Sa Ivanom smo isprobavali za vikend i njegova takodje mala pozicija je gasila gresku, tako da sam se nadao da ce i ove i na kraju je bilo tako... Kad budem skupio malo para, ugradicu i pozadi LED pozicije...

 

Ima li ko iskustva koje sijalice da stavim za maglenke, a da nisu ove obicne zute, posto su mi xenone 4300k, ruzno je kad se pale maglenke da budu zute boje....???

 

Znam da OSRAM proizvodi razne sijalice u blue varjanti ali ne znam kako bi to izgledalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel maglenka i ono svetlo koje se pali prilikom skretanja jedna sijalica ?

koliko znam jeste jedna sijalica, to jest maglenka, ne znam koja je sijalica mozda i h8 ali pre mislim da je h7, moram pogledati...

Ja bih to isključio...

ovako kako je sada xenoni + obicne sijalice na maglenkama izgleda malo ruzno, mada i xenoni su 4300, tako da nisu plavi a maglenke nisu preterano zute, probacu da nadjem neku belu sijalicu za maglenke, iskreno po malo znaci kad ih pali maglenke, zavisi od situacije do situacije, ali sve u svemu vise je fora palenje maglenke nego sto ima koristi od toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je na korak od vrha ;) Fali mu samo enterijer kao moj da bi bio perfektan :)

 

P.S. I par detalja na eksterijeru... Nisam odmah obratio pažnju  :smoke:

Edited by TOGO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...