Jump to content
FAS Goran
tosonije

Moj novi drugar Nuova Bravo 2.0 mjet (165 hp) emotion + svasta nesto...

Recommended Posts

Druze bravo je kao bombonica. Zaista lep I redak primerak, nek te sluzi! :)

 

Hvala puno! takodje svako dobro!

I ja sam vec namontirao letnje gume,dodusa na celicne 15- tice :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da je rešen egr i dosadni dpf konačno. A mogu da zamislim kako ide čipovan Bravo kada i ovako ide kao blesav. 

Inače, nisam ni ja skinuo još zimski set. Čekam još 20ak dana da ne bude neki sneg, a i ovako ću do tad preći 300-400km što mu realno ništa ne znači za zimske gume

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ sale- Razmisljam da se menjam sa nekim, da dam moje 17" sa 2 nove letnje gume sa 8mm sare i 2 gume sa 4-5mm sare za 16" felne takodje originalne za brava da su u perfektnom stanju i da su sve 4 gume dobre... mislim od stanja svega bi proracunao da li bi trebao ja doplatiti ili taj neko meni... ali dao bi bez doplate ako su vrh felne i da su gume po 6-7mm sare... Razlog taj, sto su 16'' gume nove dosta jeftinije od 17'', malo udobnija voznja sa 16" gumama, manje akanje trapa i na kraju mozda za neku nijansu manja potrosnja... mada iskreno receno zao mi je da dam 17" za 16"... Nisam neko ko pati za stylingom, tako da cemo videti...


Drago mi je da je rešen egr i dosadni dpf konačno. A mogu da zamislim kako ide čipovan Bravo kada i ovako ide kao blesav. 

Inače, nisam ni ja skinuo još zimski set. Čekam još 20ak dana da ne bude neki sneg, a i ovako ću do tad preći 300-400km što mu realno ništa ne znači za zimske gume

 

Otisao sam danas sam malo do knaufa, reko ajde da vidim... ja uvek cepam od semafora ka tamo, nikad nisam gazio auto u smeru u kom se ljudi potezu... sa stilom sam hvatao 140 kmh, sa bravom ranije oko 145 mozda, a sad uhvatim skoro 160... od semafora potapanjem gasa u drugoj bez pipanja kvacila krece dobro da slajfuje tako da ga pre 4500 saltam u trecu, pun gas i cetvrta... mozda moze i preko, ali necu se zajebavam treba ukociti tamo a brzina nije naivna... uglavnom ide blesavo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, nemas gde kod nas da ga drzis 5min napunom gasu u 6-oj brzini. Za 4min ces tim tempom doci do granice i to do najdalje od tebe, recimo sa Mk :D

Sen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je i Stilo išao kada je tu hvatao 140. A u pravu je MSPK za pun gas, teško da ćeš uspeti kod nas da ga istestiraš  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore od zime nema ništa, evo već dve nedelje cepam na letnjim. Glupo da po ovim tropskim temperaturama šmirglam zimske gume / trebaće još koju godinu.

Sale baci pogled http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/52991-tablica-odnosa-obrtaja-brzine-za-sve-automobile/page-6

Dok sam služio vojsku u Makedoniji na kartama sam video pravac između Tetova i Gostivara ko lenjirom iscrtan. Sve mi izgledalo kao neka zajebancija. Oko 21 km čistog pravca pa još i autoput.

Ivan i ja smo se dogovorili da ti budemo sponzori za zeleni karton i da tamo testiraš max. speed.

 

Te_Go.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman da pokupimo nekog od kolega sa juga i pojacamo balast, da covek ne poleti :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahhahahahah moze moze, na 21 km ako ne moze da razvije max speed onda sve u k... :D Nisam video do sad ovakav pravac, ko zna koliko su ljudi tu terali... :D 

 

I ja cu da stavim letnje uskoro... U petak trebam da idem za belu palanku, za vikend ima da predjem 700-800 km, pa ne znam da li sad da stavljam pre puta ili posle... prosle godine pao sneg u aprilu, a ja stavio letnj, to je bio onaj zadnji sneg, jedva sam otisao za palanku, kao da sam vozio gliser po auto putu, jos mi se i brisaci sje*ali pa sam morao da idem 60 kmh, sleperi me obilazili, do prve pumpe gde sam kupio najjeftinije brisace samo da se dovucem do kuce... mogu ja staviti letnje, pa ako vidim da ce sneg tamo u narednom periodu da vratim ove...

 

mada ove zimske gume mi nisu nesto moracu za sledecu godinu da kupim 2 nove ili wintere ili klebera nesto tako niskobudzetnije, jer za nove visokobudzetne gume nemam pare... na 2 gume imam oko 6mm sare a na zadnjim imam oko 4mm mozda... tako da su te dve sa 4mm za bacanje odnosno prodam ih mozd apo 10 evra... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je ono sa onim ratkapama? Koliko košta da ih skineš i voziš lepo čeličane k'o svi normalni? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam bravo 150 ks  .ide kao nevreme

kad slusam za 165 tvoj je malo dete za mog

izvini

 

Ne kapiram sta si hteo reci?

Šta je ono sa onim ratkapama? Koliko košta da ih skineš i voziš lepo čeličane k'o svi normalni? :D

 

Nema tih para za koje bih skinuo ratkapne kupljenje u Subotici na pijaci za 1200 din... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

a maranelo red? nista bez toga

 

A ne kapiram ni ovo sta znaci? :D

Ok onda ću ih ja skinuti :D

 

Otkud uopste znas da vozim celicne sa ratkapnama? Mozda neka spijunaza? :D (nisam nikad postavio ni jednu sliku gde bi se vedele...)

Edited by tosonije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica se to u celoj zemlji, kazu, ima u Bg-u jedan odlican 2.0mjt ali nema felne, greota :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, nacuo sam i ja nesto, ali van granice, daleko je stigla prica... :D hahahha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednje dve nedelje prolazim svaki dan tuda, pa sam nažalost video... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banjica? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na to sam mislio... Otkud znam, ne stoji mi auto samo ispred VA... Svaki dan sam u Zemunu kuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^  drugar vidi ovako: To sto si kupio bravo sport 150 konja, to je zaista lepo, da te dugo i lepo sluzi! Ali ne kontam zasto to meni pricas u ovoj temi, ovo je tema o mom automobilu u kojoj sam ja isti i predstavio, otvoris lepo temu i predstavis svoj auto. Ne kontam sta si hteo reci prethodnim postovima, kad si rekao moj je malo dete za tvoje ili moj je prava masina itd itd itd...

 

Ne bi bilo lose da se predstavis, ako si nov na forumu stavis sliku, i otvoris temu o svom autu! A ne ovako da pomisljam da si neko ko je dosao da spamuje, napravio lazni profil ili dosao da provocira.... No sve u svemu srdacan pozdrav, dobro dosao i svako dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...