Jump to content
FAS Goran
vivicav

Makete automobila

Recommended Posts

znam da su nekad svi bili u fazonu da ne boje detalje ali sad negde boje negde ne, bar sto se tice HW.... realno majorete su trenutno najbolje odradjene ali imaju i jacu cenu od HW i nervira me kod njih sto nije unificirana cena nego zavisi od modela do modela, koja glupost. MBX je isto ok ali se mnogo redje nalazi kod nas, gledam skoro neke cene preko tamo je MBX bas jeftin, oko 1.3-1.5e i imaju lep izbor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja generalno ne skupljam autice niti ih nesto kupujem ali....

IMG_20230616_141912.thumb.jpg.ddc5a10e1b23adce53e62c6163cc6da7.jpg

 

Ne znam ko ce se vise igrati, mali il ja.. 

 

Ceo komplet 5/5

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teška zaraza :rofl:

Odličan izbor,a jel ima i CRX moja omiljena  Honda

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, neshtry said:

jel ima i CRX

Ne u ovom 'izdanju', po radnji nisam video. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMP Tog sam želeo kao klinac,imao sam neku majorette sahara/rally i nije mi se dopadala…

Slika je sa neta za ilustraciju

IMG_1178.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam istog kao klinac majorette u 1:36 razmeri i uopste ne znam gde mi je nestao bas sam ga cuvao dugo i dok sam isao u srednju stajao mi na polici i onda se gubi u vremenu, prostoru i mom pamcenju

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa tako imao nekog Peugeot 504 i Matra Simca Baghera u 1/3x koje sam obožavao i negde su štuknuli(matorci kupili kuću,pa smo selili iz stana u kuću…) i nikada ih nisam našao…

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/17/2023 at 1:07 PM, neshtry said:

43jka?

Prelep!

1:24. Ode kao poklon drugaru koji obožava Lambo. Moraću sebi da uzmem neki drugi pošto sam provalio da u kolekciji nemam nijedan Lambo <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi uzazov,nova maketa za sklapanje…

klasična vw buba u 1/8 razmeri.prvi broj 200rsd svi ostali 999 rsd(otprilike 100 brojeva)

IMG_1650.jpeg

IMG_1649.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko voli,njemu vredi…ja imam fička,ali meni je fićko fascinacija…

IMG_0106.jpeg

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast ako si ga sklopio do kraja znam da su mnogi imali probleme da skupe sve brojeve....svakako neisplativa prica kao i sa buboma sad ali dobro ko voli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok iz lokalne prodavnice,išao sa detetom po poklon za rođendan nekom njenom drugaru,pa bacio pogled i …a imaju i nove Bburago 1/43 koje tek treba da pregledam…

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram da ujurim taj gtv lepo uradjen

 

u grckoj sam u masutisu video bas lep izbor matchbox-a bili su 2e, dobar je bio i izbor siku-a ali po meni oni su preterano skupi a nisu nesto uradjeni, od 5e pa na vise su bili, burago je kao i kod nas oko 5e ali manje vise sve sto ima i kod nas, klinac uzeo vw multivan njega nismo nalazili kod nas

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim Matchbox ali kod nas je duplo skuplji od hotwheelsa,pa tu baš biram.Imaju lepe prikolice,to možda pazarim…

Moj ćale je 1982. imao Alfettu GT 1600 u bordo boji,pa je meni GTV6 nekako najdraža alfa…

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod nas slabo ima MBX na zapadu su bas povoljni, skoro videh da su nesto tipa 1.2-1.5e neko kacio slike na fb ili tako nesto slike iz nekog marketa , kazem u grckoj su 2e sto je ok cena toliko je i HW a meni je MBX uglavnom lepse uradjen od HW, npr. set MBX od 5 komada je kostao 7e, sto je super cena ali od par setova nije bilo nekog zanimljivog za nas, bude 1-2 autica u setu ok ali ostatak bzvz pa ne kupismo nista

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...