Jump to content
FAS Goran
vivicav

Makete automobila

Recommended Posts

U KG su jutros do 9 prodati na svim trafikama na kojim sam pitao... Ili je manja kolicina stigla ili je veca potraznja.

Danas sam video na trafici tamo ispod Fransa ficu, to je valjda bio prvi broj, ne znam da li im je ostalo ili je neka nova isporuka.

Na zalost zakasnili smo, nema vise Yuga :( Izgleda da je potraznja porasla, a i dobiju po nekoliko komada, neke trafike nisu ni dobile, cak mi rece zena u trafici gde kupujem cigarete da i rezervisu unapred :) 

Ako negde naletim uzecu.

IMG_20231117_092331.jpg

Došlo vreme da malcu predstavim njegovu buduću kolekciju koja nije za igranje demolition derbyja... Lepo je prihvatio, oduševio se džipovima tako da sad proširujemo kolekciju u tom pravcu, i na kraju upoznavanja sa svim autićima po tri puta uredno i bez problema sve vratili nazad u kutiju do sledećeg gledanja. 

edit: ima ovde na slici i par njegovih koji se ne čuvaju već služe za igru...upali u kadar  :)

Edited by PremieRacing

Ja sam dugo tematski skupljao samo alfe i fiate i po neki ovako koji mi se svidi uleti, nemam tu sad ne znam koliko komada ali ih ima 100tinak sigurno.....jos uvek ih nisam dao klincu ali mu povremeno dajem jedan po jedan ostatak stoji na regalu u kutijama.,..stvarno nikad nije lupao autice ni kad je bio manji, cuva ih i igra se mada mahom stoje na polici tako da nije to razlog zato mu ne dajem ove iz moje kolekcije nego prosto ih nemamo gde na polici  i u sobi a i ne valja da sve dobije od jednom vec malo po malo.

1 hour ago, neshtry said:

Jel tematski skuplja ili samo šta mu se sviđa?

Da, da, tematski sakupljaM, a on samo gleda šta mu se sviđa    :P

Ima tu na slici nekoliko tema (i podeljeni su po grupama na stolu ali ih je malac malo ispomerao): trkački, legende, japanci, interesantni džipovi...

U suštini su to sve automobili koji su meni u glavi ostavili neki trag, želju, divljenje... Svaki kad pogledam ja se oduševim.

Ne kupujem ništa što se meni ne sviđa pa je malac tako već dobio neke da se igra i da ih ne čuva. To su oni koje smo dobili na poklon. Ovi 'moji' nisu za igranje.