Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

U poslednje vreme mi je kvačilo dosta tvrdo...verovatno mora da se menja?

Koliko bi to koštalo...Punto 2 1.2 16v 2001 god.

Hvala i pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

Posto mi auto vec neko vreme teze pali kada je vruc motor, a i juce i danas mi se ugasio u sred grada i naravno guzve (hvala dobrim ljudima na pomoci), i upalio tek posle 10ak min kad se ladnuo, ukapirao sam sta je i kupio senzor radilice. Nemam uslova da ga sam zamenim, pa koliko bi kostala zamena.

Inace radim u Zemunu blizu tebe tako da mogu da svratim od 8 ujutro pa do kad tebi odgovara....

Punto jtd je u pitanju, pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje koliko košta zamena presostata klime na multipli 1.9 jtd 2001 god. delovi + ruke - popust=?

Da li se ispušta freon iz instalacije kada se menja presostat.

Savršen servis još savršeniji ljudi koji rade u njemu.

Pozdrav,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika pohvala za servis i sve vas tamo! Zamenjen senzor cas posla!

Veliko hvala!!!

E sad Gorane pricali ste telefonom pa nisam hteo da smaram, moram da dovedem u red jos neke stvari pa me interesuje naravno cena.

- anlaser, odnosno bendiks, culi ste ga pa verovatno znate o cemu se radi, koliko bi kostalo da se popravi?

- posto su vibracije u leru i dalje prisutne koliko bi kostala zamena senzora bregaste.

Sve sa Vasim delovima.

Hvala puno jos jednom pa se vidimo kad sklopim finansijsku konstrukciju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena presostata ide od 2500-4000 din, zavisi od modela. A Freon masinom izvadimo i samo ga vratimo ako ne postoji ventil ispod njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da pohvalim i da se zahvalim Goranu na odradjenom velikom servisu preko reda i sredjivanju problema sa airbagovima.

Stvarno si super lik kao i tvoji momci tu koji rade!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas, dok je bio onaj pljusak, isao sam do grada, i kada sam ga parkirao upalio mi je ventilator koji sam primetio da je nesto duze radio... Kada sam se vratio do kola i upalio ga pustao je neki cudan zvuk i kao da gori nesto ispod haube. Miris nije jak, ali ga definitivno ima... Verovatno je nesto do ventilatora jer posle uopste nisam primetio da ga pali kada sam se vracao kuci. Da li bi mogao da dodjem u subotu kada Vama odgovara pa da pogledate? Auto je lancia Y, znate je, bila je kod Vas vec par puta... :help:

Unapred zahvalan,

Aleksandar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, doslo je vreme za redovan servis a onda uz to i pregled trapa zbog nekog cudnog zvuka. stilo multijet 2005. godiste. takodje smo pricali i limar da pogleda krilo koje je ulubljeno pa ako bude obosyta niinteres da i to sredim. ja radim svakog dana do16h na banjici i ne znam kako da stignem dok je radno vreme, ako mozes da mi pomognes bio zhvalan. moguce je da sam sledeci ponedeljak jedno slobodan pre podne od 9h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje,koliko košta senzor nivoa goriva za Stilo 1,6 16v 2004,broj šasije ZFA19200000425716...hvala unapred...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da je ispravan,kolika je cena i da li šaljete brzom poštom...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adresa je Generala Pavla Ilića 4/12,19210 Bor,broj telefona 064/1755722

hvala unapred...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u servisu i mogu da preporucim onima koji nisu da slobodno odu jer je usluga profesionalna i korektna. Samo nek prvo zakazu ;-), a ja cu sledeci put, da ne pravim pometnju. Hvala Goranu jos jednom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Gorane,šta bi sa senzorom,evo čekam već nedelju dana,da li imaš,da li je poslat jer sam adresu već napisao,Generala Pavla Ilića 4/12 19210 Bor,a tel. 064 1755722,hitno mi je pa mi javi ili da tražim dalje...pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...