Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

@ Fikret Pašović

Ne znam zasto ne rade poruke, servis radi do 17h subotom do 14h. Naj bolje je da se javis radi dogovora....063 242 007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane koliko bi kostala zamena nosaca motora (ispod akumulatora) za stila 1.9 jtd? Sa popustom, s obzirom da sam clan.

Jos jednom hvala za kvalitetnu uslugu od proslog puta (videli smo se pre oko mesec dana)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelim javno da se zahvalim na pruzenoj usluzi i profesionalnom odnosu zaposlenima u auto servisu Fiat Goran.

P. S. Ko god kaze da se u servisu ne moze videti sta majstori rade, taj ocigledno ocekuje da bude ispod dizalice sa majstorima. Danas sam skoro ceo dan proveo u servisu kod Gorana, bio sam napolju i u prijemnom odeljenju, za svaku akciju koju su trebali da urade, mehanicari su me zvali da dodjem i da vidim o cemu oni to pricaju, a ja sam sam mogao i da dodjem i da ukazem na stvari koje sam hteo da mi se provere.

Jos jednom hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Gorana i pitanje:

Radio bih razne servise na mom autu pa me interesuje cena svega toga.

Moj auto je Fiat Marea 1.9jtd, 110ks, 2002god. prešao 253600km. Ono što bih ja menjao na autu je:

1. zupčasti kaiš sa španerima

2. ceo mali servis (ulje, filter ulja, nafte, vazduha i klime)

3. vodena pumpa

4. čišćenje usisne grane

5. blokiranje egr-a

6. zamena kočionog ulja

7. dijagnostika jer mi ne radi protokomer pa bih ga ja kupio a majstor na dijagnostici da resetuje komp i proveri greške i sve ostalo što treba.

Ako bi ste mogli da mi kažete cenu svega ovoga to bi mi mnogo značilo.

Hvala puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da cu uskoro da proverim tu ljubaznost i kvalitet toliko spominjan ovde, cim se priblizim malom servisu... :-) Jednom ranije sam kontaktirao takodje hvaljeni servis ovde, i cuveni majstor mi ni malo nije ulivao poverenje, totalna nesigurnost, ne postovanje klijenta, a skuplji od AP sporta ;-) E sad videcemo dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane

Možeš li mi reći koja je cena:

Da se zameni set kvačila (korpa ,lamela i sve ostalo ) plus plivajući zamajac na Stilu 1.9 JTD 2005 godište

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamena seta i zamajca je 7500din minus popust....

Mislio sam koja je cena sa tvojim delovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima u servisu!

Interesuje me cena zamene prednjih kocionih diskova i plocica, zadnjih pakni(gurtni ili kako vec... :book: ) i zadnjeg kocionog cilindra. I mozda zamena ulja za kocnice(ne znam je l treba na 110 000km). Fiat punto 12 16V sa ABSom.

hvala unapred na odgovoru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svih, kad sam stelovao trap rekao mi je da trebam sve da menjam, kaze da su one uzrok blagog plivanja auta po putu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam samo reci hvale za ovaj servis!!!! Profesionalnost, ljubaznost, razumevanje i strpljenje prema musteriji. Ja sam sto se kola tice TESKA picajzla i svaka moja zamerka kao i pitanje je uvazeno i odgovoreno sa strpljenjem i objasnjenjem. Ovo sam morao da napisem s obzirom da ja spadam medju teske musterije koje uvek nesto pitaju i nesto traze... Vozim vec 12 godina, a od prvog dana imam svoj auto i ovo je definitivno PRVI servis koji mogu da preporucim prijateljima a da ne razmisljam gde sam ga poslao....

Samo tako nastavite!!!! :unworthy::thumbsup::clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima u servisu!

Interesuje me cena zamene prednjih kocionih diskova i plocica, zadnjih pakni(gurtni ili kako vec... :book: ) i zadnjeg kocionog cilindra. I mozda zamena ulja za kocnice(ne znam je l treba na 110 000km). Fiat punto 12 16V sa ABSom.

hvala unapred na odgovoru!

i da dodam zamena seta kvacila.pa,ako moze neka okvirna cena za sve ovo. hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani Gorane,

- Koliko kosta veliki servis za Fiat Stilo 1.6 16V?

- Koliko kosta da se sredi airbag-centrala posto je auto bio udaren sa suvozaceve strane i iskocili su airbagovi u sedistu i nebu prijavljuje greske na dijagnostici i gori non-stop ona lampica za airbag?

Hvala i pozdrav,

Sale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz,interesuje me da li imate žabice poklopca gepeka za stilo 2004.god,koja je cena i da li šaljete brzom poštom...hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Imam Stila 2005, 1.9 MJTD, 88 KW, Multivagon

Zanima me koliko kosta ciscenje EGR Ventila i MAP Senzora.

Problem: Pri malim obrtajima do 1500-1700 obrtaja, auto slabo vuce, a onda dobije snagu iznenada, inace radi ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabice nemamo na stanju , to je najbolje da ti Bane naruci u AK Vozdovac... Za Batana..... Ciscenje oba dela sa dijagnostikom je 3000 minus popust 20%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...