Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Gorane planiram da uzmem Stila jtd, ali bih za svaki slučaj uradio dijagnostiku sutra pre odlaska u opštinu. Zanima me koja je cena i da li ima šanse daa sutra odradimo to?

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane interesuje me da li radite zamenu dihtunga glave motora i ravnanje glave i koja je cena u pitanju je Fiat Bravo 1.6 16v 1998. godiste bez klime auto. Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da iskoristim priliku i pohvalim jos jednom Gorana i momke iz servisa. Prije neki dan, otisao sam na altinu kod majstora za klimu da predihtuje kompresor i ispostavi se da ne mozemo da otvorimo haubu jer je pukla sajla. Goranovi momci su bez ikakve najave i bilo cega otvorili haubu da bi mogao da se vratim kod majstora za klimu i zavrsim posao - takodje u najkracem roku su mi sledeci dan zamjenili sajlu.

Sve pohvale!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio kod Gorana u servisu da sredim airbag pa da prenesem iskustva. Najavio sam se sat ranije i odmah su me primili kada sam došao. Problem je rešen za oko pola sata po više nego maloj ceni za to koliko mi je živaca sačuvano :laughing: Svi su jako fini i profesionalni. Preporučujem svima koji nisu da posete servis, ja sam i dalje zapanjem ljubaznošću i profesionalnošću ljudi.

Samo jedan preglod za Gorana. Nisam primetio da ima tabla za servis, pa ne bi bilo loše da je postavite jer su ulice prilično uske i lako se promaši..Što se ostalog tiče samo reči hvale imam za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ovako se zakazuje 2 nedelje unapred, zamisli kad bi još postavili tablu... :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav za gorana, meni na stilu 1,9jtd 2002god slajfuje lamela kad vozim cetvrtom i petom se oseca, sve je ostalo ok, zanima me cena lamele i rada, i da li je neophodno da se menja potisni lezaj da bi sve radilo savrseno,(i cena lezaja), i kakva je situacija sa popustom za clanove hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menja se iskljucivo citav set, 16360 din je set .Popust imate na zamenu i cena sa popustom je 6000 din. Lezaj je 7660 din i menja se po potrebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na brzom odgovoru, jel set "valeo"? i jel on sadrzi samo korpu i lamelu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje se odnosi na zamenu presostata klime na automobilu fiat punto MK2....Naime interesuje me da li ce gas iz sistema iscureti ako skinem doticni deo,kako bih pronasao da kupim odgovarajuci? Cuo sam da nisu svi presostati isti.Konkretno kod mene je zeleni sa pet pinova, a opet mi rece jedna osoba da je kupio presostat,zeleni-pet pinova i onda mu navoj na presostatu nije odgovarao!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam menjao presostat na jtd-u, zeleni sa 5 pinova. Nisam imao srece i iscureo mi je freon, navoj prvo popustio sa pogresne strane. U principu projektovano je tako da se presostat skida bez curenja freona, ali u praksi moze da se desi i to.

Pozdrav Gorane, koliko bi kostalo ciscenje leptira usisa i MAP-a? EGR sam zatvorio. Jtd 59kW.

Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno puta se desava da se pokida navoj kada se skida presostat , tako da je sigurnije izvuci gas pre operacije. A ciscenje map senzora i klapne oko 2000 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane zanima me koja je cena termostata sa zamenom? Stilo jtd je u pitanju. I cena ablendera jer malo zezaju migavci i neće da "drže" kad ih pritisnem.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Važi, čućemo se onda. Iskreno ne znam ni da li da menjam termostat jer jedan dan neće da dostigne radnu temperaturu nikako i često mu i pada i onda se sledeći dan zagreje za nekoliko minuta :wallbash: Danas 2 puta po 2km vožnje sa gašenjem izmešu na jedno 5min i došla temperatura na 2-3mm od pola, tako da će sigurno doći auto na pregled da vidimo zašto tako zeza.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi izasla zamena prednjih amortizera i kontrola ostalih elemenata trapa? Osecam da treba malo da se utegne.

Puntic jtd, veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sam se lose izrazio, ja imam amortizere, doduse polovne Celiceve, potrebna mi je samo zamena. Da li je u tom slucaju ista cena i kada bih mogao da dodjem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me koje ulje preporucujete za Fiat punta 1.9 jtd?Godinama sipam Seleniu 10 - 40 td a citam po forumu da je to greska i da treba sipati wr5 - 40?Pozdrav..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavi da sipas isto. Kada je jtd napravlhen WR Selnia nije ni postojala. :)

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...