Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Da pozdravim i pitam ovde...

Fiat Bravo JTD 1.9, 2001.

Zamena nosaca motora, cena sa delovima i rukama?

Koliko ih uopste ima na Bravu, u AP sportu vidim 3-4 vrste, cene idu od 1.300 do 2.600?

Vremenski interval, koliko bih bio bez auta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pozdravim i pitam ovde...

Fiat Bravo JTD 1.9, 2001.

Zamena nosaca motora, cena sa delovima i rukama?

Koliko ih uopste ima na Bravu, u AP sportu vidim 3-4 vrste, cene idu od 1.300 do 2.600?

Vremenski interval, koliko bih bio bez auta?

Moze i na PM, ne mora ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

levi nosac motora 3000din,zamena 800din

Desni nosac motora 5200din,zamena 800 din

Gornji nosac motora 1600din,zamena 300din

Donji nosac motora 1500din,zamena 500din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno Gorane na odgovoru, najavicu se kada budem dolazio oko termina, nadam se da je bar neki citav, da necemo morati sve da menjamo.

Hvala jos jednom na odgovoru.

:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javlja mi se lampica ABS i kocnica.

Koliko kosta dijagnostika i (gotovo sigurno) zamjena ABS modula?

Libra, 2.0, 2000 g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

imam fiat bravu 1.6, 2001.godiste.

pre nekog vremena mi se pojavilo par kapi na podu u garazi, rashladna tecnost je, paraflu plavi sipam u njega. Pojavilo se ispod hladnjaka, na crevu koje ide tacno ispod hladnjaka, a ako se gleda po sred automobila, na jedno 10cm od sredine u desno. Zvao sam AP sport, nemaju to crevo u ponudi rez.delova.

Da li Vi mozete to crevo da nabavite, i zanima me naravno koliko bi kostala zamena.

Pozdrav, Ivan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uradicemo dijagnostiku bez naplate......

Hvala

A kolika je cijena ABS-a?

Edited by tomerc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem sa paljenjem Fiat Punto mk2 1.9JTD

Anlaser zavrti i kao da se u jednom trenutku zalepi.

Cetkice su menjane, cicscen je (jedno vreme je radio normalno posle ciscenje).

e sad glupo pitanje sta moze da bude problem :) i koliko moze da kosta resenje problema.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

imam fiat bravu 1.6, 2001.godiste.

pre nekog vremena mi se pojavilo par kapi na podu u garazi, rashladna tecnost je, paraflu plavi sipam u njega. Pojavilo se ispod hladnjaka, na crevu koje ide tacno ispod hladnjaka, a ako se gleda po sred automobila, na jedno 10cm od sredine u desno. Zvao sam AP sport, nemaju to crevo u ponudi rez.delova.

Da li Vi mozete to crevo da nabavite, i zanima me naravno koliko bi kostala zamena.

Pozdrav, Ivan.

Gorane, opet ja.....

Isao sam sada za vikend na put, kod matorih, i sa caletom udjemo pod auto na kanalu, i vidimo da ne curi crevo ko sto sam ja mislio, nego definitivno pusta negde na hladnjaku. Nisam mogao da vidim da li na sacu ili gde vec?! E sad mene zanima da li se nekako hladnjak moze popravljati-krpiti, ili je on postao potrosni deo kao filteri? Naravno da jeste, ali ko velim, ne gubi tecnosti mnogo, ali ipak gubi. Rekli su mi da moze da se ubudzi :thumbsup:

Koliko bi me kostala zamena hladnjaka, motor je 1.6, 2001.god, i ima klimu, hladnjak + ruke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje Gorane,

Pitanje jedno za cenu seta kvacila, desnog nosaca, i centralnog nosaca(reket) + zamena. U pitanju je Punto 1.9D, 2002 godiste.

Hvala ti unapred.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja. Na njih će odgovarati Goran, odnosno Goran Zemun

Naravno, to ne znači da ovde pitate oko tehničkih problema na Vašim automobilima. To ćete raditi u podForumu za takva pitanja, zavisno od toga koji automobil posedujete :

Lybra

Ostali Lancia modeli

Uno/Tempra/Tipo

Bravo/Brava/Marea/Multipla

Punto mk.1/Punto mk.2

Stilo/Nuova Bravo

Grande Punto

Ostali Fiat modeli

Auto Gas

Na ovoj temi postavljate samo opšta pitanja oko servisa i usluga koje se u njemu pružaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko košta i koliko vremenski traje čišćenje dizni u ultrazvučnoj kadi za Punto mk2b 1.2 8v sa propratnim radovima (montaža, demontaža, provera), a koliko košta zamena 1 dizne u vašem servisu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...