Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

pozdrav Gorane, nov sam ovde i nadam se od skora vlasnik jedne libre 1.9 jtd.Ovih dana idem da je vidim i dosao bih na dijagnostiku i pregled kod tebe, pa me interesuje da li treba da se najavim ili samo dodjem, posto ni sam ne znam kada ce vlasnik moci da dodje zbog obaveza oko posla :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane! Koliko bi me koštala demontaža, čišćenje i montaža dizni sa nove Crome, 1.9 Mjet, 88kW? Da li je potrebna prethodna najava i koliko to traje vremenski, pošto nisam iz BG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

na redovnom servisu kod vas,,mi je rečeno da ima još par stvari da se uradi na mom Puntu 2 (2001 1.2 16v)...i može na proleće

1. servo ima malo lufta

2. desna prednja viljuška je "krenula" ili "načeta" :)..nisam siguran

e sad, šta od ovoga treba prvo uraditi, koliko je komlikovano i koliko bi otprilike koštalo..da se lagano prirpemam za proleće :)

Pozdrav

Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, bio sam pre jedno mesec dana da mi se zameni set kvacila na Lanci Y, ona plava sa DoDo opremom. I rekao si mi da treba da menjam ona kociona creva, ali ja ne stigoh da dodjem, pa reko da se najavim za ponedeljak ako je moguce? I kada bi bilo najbolje da dodjem? Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav Gorane,

mozes li mi reci neku okvirnu cenu zamene prednjih kocionih plocica i diskova, naravno sa delovima i rukama, na stilu 1.9 jtd `02

unapred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Imam fiat stila 2002, 115 konja jtd motor, i imam problem sa ventilacijom kad ukjlučim grejanje na bilo koji broj ono slabo duva, konkretno ukjlučim na 4 ono ima zvuk kao da je te jačine ali nema snagu slabo duva kao da je jačina na 1.

Molim te ako možeš iz ovoga da mi kažeš šta je otprilike i koja je cena popravke.

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Kosta.dz

Gorane pozdrav,

Vozim Cromu 1,9 Mjet 88kw 11.2006. juce sam imao udes i polomio prednju masku hladnjaka i malo mi se branik iskrivio tj spao sa zabica. Moje pitanje je da li mogu da dodjem kod tebe da bacis pogled dal treba jos nesto da porucujem ili samo masku hladnjaka i da li mozes ti da mi sve to namestis kada stigne deo tj da mi namestis masku hladnjaka i namestis branik..

Unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane njemu je sad uradjen veliki servis po specifikaciji ap/firme za delove, jeli to neki drugi filter koji se ne menja tako cesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

na redovnom servisu kod vas,,mi je rečeno da ima još par stvari da se uradi na mom Puntu 2 (2001 1.2 16v)...i može na proleće

1. servo ima malo lufta

2. desna prednja viljuška je "krenula" ili "načeta" :)..nisam siguran

e sad, šta od ovoga treba prvo uraditi, koliko je komlikovano i koliko bi otprilike koštalo..da se lagano prirpemam za proleće :)

Pozdrav

Ivan

Moja greška!!! LETVA volana ima malo lufta.... rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane

Na Stilu mi kvasi ulje na crevu koje se nalazi skroz napred prema masci. Crevo ide iz onog dela gde se sipa ulje i dole se spaja sa debelim crevom pa me interesuje od čega je to crevo. Da nije možda od iberlaufa ?

Da li možda baca ulje zato što je labava šelna pošto se vrti oko creva ili šta bi već mogao biti uzrok tome?

Interesuje me da li je to alarmantno ili može da sačeka da prodje ova zima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Gorana i pitanje:

Radio bih razne servise na mom autu pa me interesuje cena svega toga.

Moj auto je Fiat Marea 1.9jtd, 110ks, 2002god. prešao 253600km. Ono što bih ja menjao na autu je:

1. zupčasti kaiš sa španerima

2. ceo mali servis (ulje, filter ulja, nafte, vazduha i klime)

3. vodena pumpa

4. čišćenje usisne grane

5. čišćenje dizni

6. čišćenje turbine

7. čišćenje map senzora (da li ga marea ima?)

8. blokiranje egr-a

9. dijagnostika jer mi ne radi protokomer pa bih ga ja kupio a majstor na dijagnostici da resetuje komp i proveri greške i sve ostalo što treba.

Ako bi ste mogli da mi kažete cenu svega ovoga ili još i pojedinačne cene po stavkama to bi mi mnogo značilo.

Hvala puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Gorane,

Imam par stvari za popraviti na Stilu 1.9 MJTD 2005 god, pa me zanimaju cene i mogucnost uopste da li je popravljivo:

- Zadnji desni parking senzor (lepljen super lepkom, ali idalje neradi- pisti i prijavljuje na tabli)

- Plasticna lajsna sa svetlima za zadnju tablicu, avetla tablice (desna ima pokidane zice, mozda se moze popraviti)

- Zadnja desna vrata se ne mogu zakljucati ni centralno, a ne mogu se otvoriti iznutra.

Edited by batana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parking senzor kao i lajsna mora druga,ne moze se popraviti.

Vrata se mogu resiti,a cene delova cete saznati kada auto dodje do nas,izvadimo kataloske brojeve i porucimo ako Vi odobrite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane jeli bi mi preporucio preventivno ciscenje interkulera, usisne grane i map senzora na GP 1.3 mjt?

Ako bi trebalo i ako moze ja bih zakazao da da se to uradi. Jos kad bi mogla neka okvirna cena... Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nema potrebe za ciscenjem interkulera ako nije tubina bila crkla....jedino map senzor...to moze bilo kada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druže interesuje me da li radite limariju.

Dok je bila ova zima i onaj veliki sneg neko me na parkingu zakacio, izgrebao i ulubio zadnji levi deo iznad tocka.

U pitanju je fiat stilo mjtd 06 karavan.

Takodje interesuje i kolegu da li može kod vas da sredi ulubljenja od grada?

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

samo da vas podestim na moj problem..

Bio sam kod vas da ga ustanovite...

Punto mk2a 5 vrata..Na ključu kad stisnem dugme za centralnu...hoće normalno da otključa ali neće da zaključa..t.j. čuje se kako klikne i pokušava da spusti bravice na vratima

ali ne uradi do kraja...

Rečeno mi je da ćete me zvati kad vam stigne bravica suvozačevih vrata (valjda je ona problem?)..

Prošlo je 10 dana,.,još se nismo čuli a ja ne bih da vas cimam ako ste u gužvi...

Pozdrav

Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...