Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Fiat servis ''Goran''

Recommended Posts

Pozdrav Gorane, imam jedan problemcic na Stilu pa bih bio zahvalan ako biste pomogli. Post sam napisao i u odgovarajucoj temi al se tamo bas "ne prodaje" :)

Grijaci zamijenjeni prije skoro pola godine, i do sad bez gresaka.

Sad mi Stilo prijavljuje gresku "Preheat failure" ali tek nakon sto upalim motor i nakon sto ispise poruku Check OK

Na dijagnostici prijavljuje gresku "Centrala grijaca / Relej grijaca".

Inace, bio sam kod vas novembra mjeseca, sve pohvale (LINK) :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da je ponovo crkao neki grejac, ako je neki koji je u garanciji nista lakse. U svakom slucaju dodjite da pogledamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane,

dodje vreme da se i ja javim Vama, proslo je dve nedelje od kako sam kupio Lancia Deltu II 1.6 16V (videli ste je na okupljanju 18.03., kada sam vas pitao za punjenje klime).

Interesuje me da uradim mali servis kod Vas (zamena ulja, filtera, punjenje klime,....),da prekontrolisete celi auto i izvrsite neophodne radnje za dovodjenje rucne kocnice u ispravno stanje.

Molim Vas ako je moguce da mi kazete okvirnu cenu (sa popustom clana kluba, nadam se da ce me Nesha najavati :),na cekanju sam za dobijanje clanske kartice).

S postovanjem, Zeljko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali servis je oko 6000 din...a za rucnu moramo da vidimo sta je problem...ovo je cena bez popusta , odbi 20%. Javi se da se dogovorimo oko termina...063 242 007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane kazite mi koja je cena zamene silen blokova kod vas.I koliko otrpilike traju posle zamene.i naravno da li dajete garanciju i koliko.

Edited by djsami
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto 1.2 8V, 2009, benzin.

Obeležen ventil-vijak za ozračivanje je iz čista mira pukao tako da gubi tečnost za hlađenje. Sumnjam da može da se kupi samo vijak već u kompletu sa crevima,pa me zanima cena zamene uključujući i deo.

Pozdrav

Zoran

ddf40.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za silent blokove na Stilu je garancija dve godine ili 20000 km. Cenu ne znam trenutno jer nisam u servisu , mislim da su dva bloka i zamena oko 10000 din. Mozes pozvati sutra i proveriti. Za sraf na crevu vode, resava se lako sa obicnim srafom 6 mm na koji se stavi mala gumica. Ako nemas javi se sutra....063 242007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je pitao za limariju, nisam video odgovor a mene interesuje isto, levo prednje krilo za stilo 5v MJET 1.9 12/2005 sivi metalik, a pored toga mali servis, zamena pozicije u levom faru i neko lupkanje u trapu koji bi trebalo da se utvrdi sta je. Da li bi mogli to da mi uradite, i koliko bih morao da cekam, kao i okvirno cena koja bi bila za komplet uz pregled?

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali servis je oko 8000 din. ne znam tacno jer je nedelja pa sam kuci. Zamena pozije , samo cena sijalice.Pregled trapa i celog auta je besplatan, i moze bilo koji dan kada se dogovorimo.Limariju ne radimo ali imamo limara koji radi za nas, kada dodjes moze da pogleda i kaze ti sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se trice srafa za ozraku ja sam resio tako sto sam kupio neko crevo od rendzike 19 sa istom ozrakom i samo odvrno i zavno i to je to :) crevo sam platio 215 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali servis je oko 8000 din. ne znam tacno jer je nedelja pa sam kuci. Zamena pozije , samo cena sijalice.Pregled trapa i celog auta je besplatan, i moze bilo koji dan kada se dogovorimo.Limariju ne radimo ali imamo limara koji radi za nas, kada dodjes moze da pogleda i kaze ti sve.

OK hvala, jos jedno pitanje, ako bi se radilo to sve oko trapa ajde da izuzmem limariju, mozda bi ispala za mene u keshu veca cifra, pa jel moguce placanje karticama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene kod Gorana pustaju da placam karticom, valjda ni tebi nece praviti problem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za silent blokove na Stilu je garancija dve godine ili 20000 km. Cenu ne znam trenutno jer nisam u servisu , mislim da su dva bloka i zamena oko 10000 din. Mozes pozvati sutra i proveriti. Za sraf na crevu vode, resava se lako sa obicnim srafom 6 mm na koji se stavi mala gumica. Ako nemas javi se sutra....063 242007

Da li je u tih 10000 din uracunat popust koji imam kao clan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sraf na crevu vode, resava se lako sa obicnim srafom 6 mm na koji se stavi mala gumica. Ako nemas javi se sutra....063 242007

Hvala na savetu uradiću bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me trenutna cena za ultrazvucno ciscenje dizni na Puntu 1,2 8v.

Moze cena sa skidanjem, kao i cena gde bi sam obavio skidanje i montazu dizni.

Koliko traje procedura?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena demontaze,testiranja,pranja,ponovnog kontrolnog testiranja i montaze je 3000 din minus popust.Ako sami skinete i donesete dizne 1200din minus popust ako si clan kluba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodji da vidimo...pregledacemo sve sto mozemo...

Probao sam da ti posaljem pp, ali ne moze, pa pisem ovde u temi.

Reci mi kada bih mogao da dodjem da pogledamo motor? Radim na Kosutnjaku do 17h, pa mi treba nekih pola sata da dodjem do Zemuna. Da li treba da zakazem? Ili najbolje ti da mi kazes prema svojim obavezama kada ces imati vremena da dodjem. Moze i u subotu ako radis subotom.

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorane, koliko kosta pomenuta "operacija" (ultrazvucno ciscenje dizni) za Stilo JTD, kompletno u vasoj reziji?

Nemam neki problem sa diznama (bar da ja primecujem) pa nikako da pitam za misljenje kad sam u servisu, a niko mi to nije ni pomenuo. Pitanje kolege iznad me je podsetilo :rolleyes: .

Masina mirno radi, ne trese (zamenjen je i nosac ispod aku), malo trosi, lepo ide (u Srbiji sipam iskljucivo na MOL). A opet dizne nisu pipnute vec 5 godina od kako je auto kod mene, a sigurno ni ranije... Uglavnom se prica da ih ne treba dirati ako je sve OK. Tvoje misljenje (do sledece posete servisu)?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radimo to jer nismo u mogucnosti da ih ispitamo (probni sto za ove dizne imaju samo bosisti) posle pranja, tako da ne znamo sta smo i da li smo nesto uradili. Samim tim ne znamo sta da vam naplatimo. :thumbdown:

Edited by Goran Zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...