Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

On 1/28/2018 at 5:51 PM, Pluto said:

Pozdrav, šta mislite o oglasu? Vidim da mu hauba malo krivo ide, ali to je na većini GP-a, ali mi baš lepo izgleda i ima sportska sedišta i 17 felne

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11442731/fiat-grande-punto-13-mjtd

285317fe348a-1920x1080.jpg287d701bc484-1920x1080.jpgddd4471c79d4-1920x1080.jpgbe78c8ea849a-1920x1080.jpga331fece8d65-1920x1080.jpg3b8fd6856edf-1920x1080.jpg

I evo slika gde se vidi da hauba nije u ravni, ali to mi iskreno nije neki problem

4b2f9c57fb24-1920x1080.jpg

Aj ovako bar sa slika.

Spolja izgleda ok, ali sve mi nekako male gume vidim nije to to. Na zadnjoj slici se vidi da je 205/40 17 sto je ubistvo za voznju. Ja sam jedno vreme imao 215/40 i tvrdji je osetno od 205/45 (nove da napomenem sto naravno ima veze), a pogotovo u odnosu na 215/45.

Druga stvar je sto mi se ne slazu nikako plavi znak i ova tabla od 2007+. Plavi znak je bio do sredine 2007. god, a ovi noviji satovi i crna centr. konzola ide od sredine 2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru, ali našao sam dosta boljeh i uzeo ga pre neki dan. Razmišljao sam o tim felnama, ali sam se onda setio da je ovo 1.3 i da će biti sigurno katastrofa u vožnji, 15 su za taj motor.

Što se tiče znaka, ne bi me čudilo da je rađeno nešto napred, vidi se da je i hauba kriva pa je možda tu budženo nešto. Takođe je kolega otišao da je vidi uživo i kaže da je sve ok na prvi pogled, ako mi dozvoli kopiraću njegovu poruku pa možda bude nekom članu pomoglo u kupovini @rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

Bio da ga vidim pre nego sto sam mislio.. vidi, limarija dobra, mozda su desna vrata farbana, al nisam siguran. Zazori su dobri, na svim staklima broj 7 osim soferke. Gume prednje iz 2011, zadnje iz 2015. Motor lepo radi, miran, nista se ne trese. Enterijer ocuvan, jedino mi bode oci ta manuelna klima, ja sam vozio grandea sa digitalnom, ne noze da se poredi kolko ono bolje izgleda. Volan presvucen. Pitao za zadnju cenu, kaze 2850. Servisnu ima ali uposana samo prva dva servisa, 2008 i 2009 godine. Sve u svemu zadovoljan sam  onako na prvu loptu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni strasno. Ako mozes A45 da izvuce tu snagu, moze i Seat, bez prevelikog naprezanja. Ima da se vozi jos 60k km bez problema.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ne znamo. Vec je bila negde prica o tome i ispada da niko ne treba da kupi recimo polovan neki S ili RS audi, AMG merc ili M BMW, jer sigurno su vozeni gas patos stalno.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez dinara ulaganja u narednih 80 000km uz redovno menjanje ulja i filtera. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 100HP bi trebalo da bude pored dugmeta prekidaca 4 migavca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...