Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Posted (edited)

A sa ovim krilima, jos i Evolucija 2 :D .

Da li je realno da je nekome uopste palo na pamet da na ovaj nacin skrnavi Thesis :blink: ?

Lancia generalno ima sportsku, rally crtu u svojim genima - ali su ti modeli ostali u davnim '90-im.

I ovo malo sto su proizvodili u ovom veku, uglavnom su bila vozila sa nekom gospodskom crtom (kao i nekoliko decenija unazad) - Lybra, Thesis, Delta, pa cak i male Ypsilonke imaju takav smek i izdvajaju se u svom segmentu.

Tako da mi je na tim vozilima uvek najlepse lezao OEM izgled, uz eventualno minimalne izmene. Nikakvo budzenje, spustanje, spojleri, preterane aftermarket felne, daunpajpovi i skidanje lonaca, groktanje na promene stepena prenosa i sl... Sto je sudbina prilicno modela kada pojeftine i dodju u ruke raznoraznih. Za moja shvatanja, Lancie trebaju da klize ulicama i plene elegancijom.

A ako bih se vec lozio na neka sporCka budzenja a da to budu Zabari, uvek bih pre kupio i sa ukusom pakovao neku Alfu... Svojevremeno 156,147, 159 kao najcesce, danas Giuliettu ili Giuliu (crossovere ne uzimam u obzir, Alfa+SUV mi je jednostavno svetogrdje :)).

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tek da ne pricamo. Takve vesti i ne citam :D .

Zelim da verujem da je u pitanju samo period pomodarstva u auto industriji.

Srecom, u zadnje vreme se polako ali sigurno javljaju glasovi razuma - vezano i za taj tip vozila, do besvesti isforsirane strujase, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec off topic a ima veze za gore napisanim. Jel istina da Mercedes zvanicno najavljuje da bataljuje elektro pricu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Ne znam, na tog Thesisa mi ne ide ni kacketic na vrh zadnjeg stakla, ni lajsna na kraju gepeka kao npr Vectra GPC sto ima diskretan spojlercic od par santima...

Pogotovo ne onakva grtal'ca.

 

A na Themu (300C) iako je sva zaobljeno kockasta jedino repic od 2cm (onaj GPC look) stoji "kak' spada". ..

 

2005-2007_Chrysler_300_300C_Factory_Style_Flush_Mount_Rear_Deck_Spoiler_SJ617-medium-2860-1-v1.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...