Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@Bogi021

Sta si cekao do sada ;) ? I ovako zvanicno - pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, 

ja sam Nemanja, sa Petlovog Brda(nisam policajac). 

Što bi moj stric rekao "dobrodošao u ljubitelje Fiata", pa eto da li ću biti ljubitelj ili progonitelj ostaje da vidimo u narednim godinama, nadam se ovom prvom. :D

Hteo bih da se predstavim svima pre nego krenem da nešto na nekim temama i pitam za pomoć.

Kupio sam pre dve nedelje jednog Punta 2012 godište, to je ona verzija posle Punta EVO, pa se valjda ne zove ni "grande" ni "evo" već samo punto. 

Bila mi je želja da ga kupim unazad već nekoliko godina i napokon se ukazala potreba i mogućnost.

Zadovoljan sam prvim utiskom, automobil je sve što jedan gradski autić treba da bude. 

Toliko od mene pa se javljam sa nekim simptomima koje imam na odgovarajućim temama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@guli.nemanja

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum.

Nisi pomenuo u postu, a ni napisao u avataru - koja verzija motorizacije je u pitanju?

8 hours ago, guli.nemanja said:

Kupio sam pre dve nedelje jednog Punta 2012 godište, to je ona verzija posle Punta EVO, pa se valjda ne zove ni "grande" ni "evo" već samo punto. 

Verzija koju imas jeste samo pod nazivom Punto, lako se prepozna vec i spolja posto nema one tamne umetke na branicima.

U fabrickoj dokumentaciji (ePer, eLearn) se vodi kao Punto MY12 (Model Year).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodošlici, smernici da dopunim profil i pomoći oko modela. :D

Ispravljeno u opisu profila koji je motor(morao sam i boju ubaciti, jer mi se baš sviđa).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima! Lepo je videti toliko ljubitelja italijana na jednom mestu. Inace ja sam Uros i vozim Alfa Romeo Giuliettu 2.0 MJet 2017 god. Pre nje sam vozio i 147 1.6 od koje je i krenula ljubav prema italijanima. Inace sam programer po struci.

Vidimo se na predstojecim skupovima pa cemo imati prilike i da se upoznamo i druzimo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki smo se vec i upoznali i druzili :) .

Da te kolega banderas pozdravim i ovako formalno. Dobrodosao na FLCS forum, ukljuci se u diskusije i druzenje, na mladjima svet ostaje ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima. Uzeh pre nedelju dana auto koji šacujem jos od decackih dana - Deltu 1.9 twinturbo. 2008. godiste, sa auto placa u Beogradu. Za sada sam prezadovoljan :)

Vel'ki pozdrav forumasima. Deluje da imate ovde bas lepo drustvance, verujem da cemo se lepo kuckati i druziti. :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Nemanja iz Sapca. Vozim Stila karavana, 1.9 multijet 88kw, 5 brzina, 2006. godina. Prezadovoljan sam i performansama i cenom odrzavanja automobila. Ima dvozonsku digitalnu klimu. Pre njega sam vozio punta 1.3 multijet 2008.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Uzelac88

Pozdrav Nemanja, dobrodosao na FLCS forum, ukljuci se u druzenje i diskusije ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добар дан и поздрав свима. 

Густер сам овде па да се представим, ја сам Владимир из Београда сам. 

Дакле узех опет Фиат, пети по реду у својој возачкој каријери али ће једно бити и први са отвореном темом на форуму. 

Надам се доброј сарадњи и конструктивној промени искуства и мишљења са осталим форуmasima. 

 

Јавно бих да се захвалим модератору на малој помоћи, препознаће се сам! 

Хвала. 

Edited by Panda cng

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Panda cng

Vladimire, pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum.

Vec peti Fiat a tek sada si se registrovao, tako da u startu imas minus ;) .

Ukljuci se u druzenje, navrati na klupska druzenja vikendom kada vreme i vremenske prilike dozvole...:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27773-redovno-fiat-lancia-okupljanje-beograd/&do=findComment&comment=1697605

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam...neka bude Đurađ.

Radim u Stellantisu u Kragujevcu. Ako vas nešto interesuje pitajte u temi gde mislite da treba i javite da odem tamo. Naravno ne očekujte detalje baš baš baš detalje oko Pande ili slike. Ne zamerite,  nadam se da ćete me razumeti, krivična odgovornost je u pitanju. Ali nešto da vam zagolica maštu može naravno

Edited by Đurađ

Share this post


Link to post
Share on other sites

@serafimov

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum, ukljuci se u diskusije i druzenje ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Zare iz Kragujevca. Pratim forum već duže vreme ali se nisam registrovao. Imamo u kući jednog Punta koji supruga vozi po gradu, dosta sam ga doveo u red ali je toliki krš da je to teško dovesti u red do kraja :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gomahers

Pozdrav Dalibore, dobrodosao na FLCS forum.

Ukljuci se u druzenje i diskusije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...