Jump to content
FAS Euroauto Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Ja sam Nemanja iz G. Milanovca, po struci masinski inzenjer.

Dugogodisnji sam pratilac i ljubitelj F1, volim nekoliko marki vozila, medju njima su BMW, Alfa Romeo, Abarth, a pre 10-ak dana sam vlasnik GP Abartha i to je razlog mog uclanjenja na forum. 

Vise o kolima na mojoj temi. Pozz svima!

Posted (edited)

@vilota032

Dobrodoslica i sa moje strane. Video sam Puntica na temi, odlicno izgleda. Da te lepo sluzi, puno bezbednih kilometara, kada budes u prilici navrati na klupska druzenja.

A ako si ljubitelj F1 - pridruzi nam se slobodno i u diskusijama u odgovarajucem podforumu ;) :

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/30-formula-1/

Ovde su aktuelna F1 zbivanja, zakljucno sa danasnjim Bakuom:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/84110-f1-azerbejdžan-2022/

Edited by Ivan

Pozdrav svima

Ja sam Dragan Iz Beograda.  Volim automobile u kući imamo punto clasic1,2. koji odlično služi.

Učlanio sam se da mozda saznam nešto novo,učestvujem u komentarisanju.

Sada sam u potrazi za punto evo ili punto 1,4 8v ili 1,2 8v na primer od 2011 god i novije

Ja se nikad nisam predstavio, slucajno sam naleteo na forum jer u to vreme je bio potreban savet i dobio sam najbolji kao i preporuku za ljude koji bi pomogli oko jednog problema sa brljanjem dizni koji jaci servisi nisu otklonili, hvala Nesi i Iliji (i bio je jos jedan gospodin u kosulji i alfa 166 ako se ne varam) iz borce a nemogu da se setim ko mi ih je preporucio - problem otklonjen kao cista 10tka i hvala im na tome, pokrivio se zrenjaninski put odjednom hehe :)

Inace Nemanja se zovem i .... pa valjda nisam niko i nista i tako (ustvari jesam strukovni ekonomista, malo racunarcici , telefoncici i sl. ali to je otprilike to radio sam svasta nesto ali jednom samo u struci u dobro poznatoj banci ali sam ubrzo dao otkaz) , valjda je tako najbolje sto manje talasas to se manje davis a i moralo se otici u stealth mode zbog godina i umora jebga dosta je bilo turbulentno u mladosti i ludosti :)