Jump to content
FAS Goran
Reacher Gilt

Brao 1.4ćet, dajnemik sporting

Recommended Posts

1 hour ago, Rasta said:

Ali ako se spomenuti gospodin ogluši o moj predlog, rešavaćemo na drugačiji način ...

Ovo obrisati. :whistle: Naložio me @Shuxx ,baraba matora ! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni mora da je ispravan,kod mene je velika vlaga u vazduhu,9 meseci godišnje mi je auto zamagljen ujutru….a boca za pranje stakla,jer mora da je ispravna?Pitam za komšu sa vw bubom kome je izbušena…

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudeći po priči drugara sa drugog foruma koji pohađam, ni to više nije obavezno, mislim da rade prskalice ... mada, najbolje je proveriti preventivno tamo gde će ga odraditi ...

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi bili dobro,auto mu je napravljen u Meksiku,nigde nema te boce da se kupi…

5CC7AFDA-31BE-4A70-A5F1-E5AEB3A9DD8F.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Rasta said:

Sudeći po priči drugara sa drugog foruma koji pohađam, ni to više nije obavezno, mislim da rade prskalice ... mada, najbolje je proveriti preventivno tamo gde će ga odraditi ...

Ako preventivno pitaš na tehničkom  za prskalice ,reći će ti da moraju da rade ,pa će te pustiti na tehničkom al da ga častiš .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da puno zavisi od tehnickog do tehnickog. Kod mene, tehnicki u kom godinama otac i ja radimo registraciju, su prilicno korektni. Bez cimanja, zezanja, itd.

Mada, i kola su nam u OK stanju. Tako da se sve fino zavrsi uz solju kafe, čaja koju nam ponude.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/14/2022 at 7:14 PM, Rasta said:

pokazati da je čovek, i steći mušteriju za ubuduće

Naravno da je poslao. Jes' da je poštarina koštala 650 (šest stotina pedeset) dinara :blink:, al' nećemo sad o tome ... :D

 

Elem, predložio sam da mu vratim neispravni motorić koji mi je poslao, ali je odbio i rekao da ga bacim. Što ne nameravam, a takođe ni da ga zadržim jer mi ne treba, a i ne radi ... :lol: 

 

Tako da ako nekom treba neispravan motorić zadnjeg brisača, naravno za dž. ,ne mora dalje da traži, našao ga je ! :thumbup:

 

Kontakt preko privatnih poruka, šaljem običnom poštom, a mož' i lično, kod mene, kod vas ... kako se dogovorimo ... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, Rasta said:

Tako da ako nekom treba neispravan motorić zadnjeg brisača, naravno za dž. ,ne mora dalje da traži

@MS PK ti to uzima sigurno, nemoj da brines. Samo plati postarinu i racunaj da ti je reseno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razliku od Banetovog, kod mog Brava ništa zanimljivo ... Ponovo prestala da radi sijalička u gepek, pa je opet radio kontakt sprej, pre neki dan je prijavio otkazivanje desne sijalice iznad tablice, i stvarno nije radila, nije slagao, međutim u međuvremenu se samo-opravila ...  i tako ...

 

Evo malo jesenjih čarolija ... Najlepši cvet u bašti ... bio ... :D

 

U međuvremenu vraćene zimske gume na čeličnim petnaesticama, tako da sledeće slikanje dogodine ... :whistle:

 

20221023_081432m.thumb.jpg.144fc80e603a6b958822073f98531a2c.jpg    20221018_115650m.thumb.jpg.1268d28338052ba6306af26351046a48.jpg  20221017_072358m.thumb.jpg.db99b7e4583fb43d3cfba22496e0d592.jpg

 

I zaboravih onomad da postavim još jednu sa starog mesta. Samo za Shuxx-a, i sve ostale ... :thumbup:

 

20220908_184347m.thumb.jpg.4291e6dd08c0c13ffaa89314c04e365d.jpg

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, Rasta said:

U međuvremenu vraćene zimske gume na čeličnim petnaesticama, tako da sledeće slikanje dogodine

Zamolili bi te da zbog novonastalih okolnosti, poslednje navedeno ispostujes do kraja :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Ivan said:

Zamolili bi te da zbog novonastalih okolnosti, poslednje navedeno ispostujes do kraja :D .

Staraću se. Ipak je duševni mir kolega članova svetinja ... :thumbup: 

 

Umalo da mi zapadne vanredni dolazak do BG-a sad za vikend, tačnije prolazak kroz ... pa mi pade napamet da bih mogao da svrnem na okupljanije. :) Neku rodbinu sam trebao da dočekam na aerodromu, al' na kraju dobih poštedu jer u četvrtak moram zbog svojih obaveza ... A taman reko' da se isprsim za set radkapni, da ne iskrvare oči kolegama pri pogledu na ove moje zimske čeličane ... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodji sad u narednu eto i mene , malo klasika da se pokaze ;) trebao sam ovu da dodjem i izvisim zbog isto tako privatnih vanrednih planova :( naravno nemanjica ce sve i tako i bi :( bilo bi dobro da i @Ivan  dodje najjaci je, sve zna covek u srafic onaj najmanji. Svaka mu cast

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne dolazim zadnje dve godine početkom svakog meseca pod obavezno, nekako bih se organizovao. Makar jednom. Dođe mi da zamolim ove na vma da pomere terapiju za vikend, al' ne verujem da može tako, jbg. 

 

Sad za vikend mi gostuju drugari (Southrail) u Sinneru, pa sam malo obrađivao skvo da se prošetamo do BG-a i taman da i ja jednom naminem na skup, i upoznam virtuelne drugare uživo. Al' neće ni da čuje. Odrtavilo, sve joj smeta, i glasna muzika, i dim cigareta, i duga vožnja ... eh, gde mi je pamet bila d'uznem neku mlađu ... Lepo mi drugar predlagao da je menjam za dve od sedamnaest (tad je imala 34)... :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/25/2021 at 11:02 AM, Reacher Gilt said:

Otprilike ovako sam tamo početkom devedesetih zamišljao i crtao svoje ideje i maštarije.

Pazarili smo skoro jednog kallax-a u idea-i, pa sad sakupljamo svoje knjige svuda po kući da malo ukrasimo dnevni boravak . I pronađem u garaži svoju kolekciju kompjuterskih časopisa i pokoju knjigu, i među njima ovo svoje ostvarenije.

 

viber_image_2022-11-14_16-00-11-619.thumb.jpg.dafc36fb2f7988fd8061cbff6ec022ff.jpg

 

Ovako je mali sašica zamišljao svoj budući auto, doduše ne početkom devedesetih, već više krajem osamdesetih ... tu me negde strefiše žene, alkohol & rock n roll, i ode mas' u propas' :D

 

viber_image_2022-11-14_16-00-10-873.thumb.jpg.1f4675d3456eba6795e1afbfa22cfd6b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DaleOvo mi je rad iz kasnije faze, mislim da je '89 u pitanju. U početku sam nekako uvek vukao na belo, samo diskretno osenčim bokove, i štopke odradim u crveno. 

 

@shuxxNemojmo preterivati ;)

 

Imam negde kamaru "ostvarenja", :) od '84 sam krenuo da se ložim, i sve do '89 sam crtkao, a onda reko' šta bi ... :D Ovaj crtež je samo jedna "minijatura", da ne kažem baš bookmark, al za to je služio :stuart:

29 minutes ago, Reacher Gilt said:

idea-i,

Prošlo vreme za edit jbg. Htedoh reći Ikea-i :)

 

31 minutes ago, Reacher Gilt said:

kompjuterskih časopisa

I uslikam par recenzija da pokažem ćerci-gejmerci kako su igre izgledale kad je baabo bio maali ... :D

 

Jedna arkada viber_image_2022-11-14_16-05-56-430.thumb.jpg.a02f9912973e7c583c3bbb7083130f8e.jpg  , a tu je i 3D avantura viber_image_2022-11-14_16-06-48-012.thumb.jpg.f721cb2a100eef0feb22e51ae6bd8939.jpg  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ccc, sad bi bio Đuđaro iz Soko bajne, da te nije strefilo sve gore navedeno

Sala na stranu, meni je ovo extra crtez. Daj jos neke svoje kreacije...

Kako to da na forumu nemamo dizajnersku temu, ono, forumasi dizajneri....

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džudžaro ? Nekako bi bolje čučnulo :D

 

Hoću kad pronađem. Ima vazdan džaci, kad smo krov radili pre nekoliko godina malo je falilo da završi sve na deponiji. Srečom garaža je pogolema. :thumbup: 

 

Pa ima tema kamara, kod automobila se o dizajnu najviše i radi, je l' ? Doduše ne videh do sad da je neko objavljivao svoje dizajnerske, nazovimo ih tako, kreacije. A i puno više je ljubitelja da ne kažem konzumenata nego onih koji vole da izmišljaju (toplu vodu). ;)

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...