Jump to content
FAS Goran
Reacher Gilt

Brao 1.4ćet, dajnemik sporting

Recommended Posts

Ode. Pozvala me žena iz AL oko podneva, i do tri beše sve gotovo. Ljubav na prvi pogled. Ostao mi samo gratis zimski set i knjižica od Blue&Me. :(

 

Zaboravio sam čak i flešku sa muzikom da uzmem, ali videćemo se za mesec dana kada planira da dođe ovde sa porodicom.

 

Baš nisam očekivao da ga tako brzo prodam, tek je bio treći dan otkako sam postavio oglas na PA. Prošli put je stajao oglašen skoro mesec dana i samo nekoliko ljudi je pozvalo, iako je oglas bio i gledan i praćen.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Saglasan. :thumbup:

 

Nisam neka žena, istina, ali i ja sam takva. :D Kad mi se nešto zaista svidi, ne treba mi puno da prelomim. Na kraju i ja sam ga tako pazario od Raše. Otišao da ga pogledam, i vratio se u njemu.

Ali dobar je zaista ovaj Bravo, bez preterivanja. Znao sam da će ga oterati prvi ko dođe ga proba, samo nisam očekivao da to bude tako brzo, i da će to biti Ona. Ana. :)

Nije mi bilo svejedno, ali makar mi je malo lakše jer je bravac otišao u prave ruke. Ona puno prelazi, i koliko sam juče mogao da primetim dok ga je probala, bolji je vozač od mene. Nije joj trebalo ni nekoliko minuta da se adaptira.

Pre njega je vozila 147, jtd naravno, pa sam par puta morao da joj skrenem pažnju na to da bravo nije dizel, i da ga ne treba voziti tako. Jeste on turbo, i povlači lepo iz nižih obrtaja, al' ipak je benzinac, treba ga malo zavrteti.

A koliko sam video, vrteće se on i te kako, jer kako već rekoh, otiš'o je u prave ruke! :yes

 

 

 

 

 

 

Edited by Reacher Gilt

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Reacher Gilt said:

samo nisam očekivao da to bude tako brzo, i da će to biti Ona. Ana. :)

i koliko sam juče mogao da primetim dok ga je probala, bolji je vozač od mene. Nije joj trebalo ni nekoliko minuta da se adaptira.

A koliko sam video, vrteće se on i te kako, jer kako već rekoh, otiš'o je u prave ruke! :yes

Citajuci ove karakteristicne, skoro pa poetske hvalospeve....

Da ti slucajno pravo ime nije Živorad, a drugari te zovu Žak :P ?

@Reacher Gilt juce prilikom upoznavanja, probne voznje i kupoprodaje :D :

 

Untitled.thumb.png.ca5b2b79c24e7cd4448f71558e2722cf.png Untitled2.thumb.png.8d295f2e18e17bffe1ff986e90958e25.png Untitled4.thumb.png.891cefd43e2bb46a30f7d8a1d8141ad3.png untitled3.thumb.png.4ab05eec3be22dfc826cc851b2b91414.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je bata Života, baš kako reče gospo'ica Gvozdenka onomad, Nežni moj ! :p

 

2 hours ago, Reacher Gilt said:

Nije mi bilo svejedno

2 hours ago, Reacher Gilt said:

bolji je vozač od mene.

2 hours ago, Reacher Gilt said:

kako već rekoh, otiš'o je u prave ruke! :yes

 

A ja sam sve bliže obećanom Favoritu, samo još da sestrinog lavića udamo. :thumbup:

Jer keva ne da fokusa, kaže ne sad kad je Bravo otiš'o, a ford konačno doš'o na red za streju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Reacher Gilt said:

samo još da sestrinog lavića udamo

Ode lav dok si rek'о AV ! :D 

 

Pozvao čovek, dogovorili se načelno, i deaktivirah oglas. Baš me krenulo.

 

El ima neko neka kola da ne mož' da proda ? :stuart:

 

6 hours ago, Reacher Gilt said:

gospo'ica

drugarica, pardon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet neka kvalifikovana drugarica Gvozdenka :D

1 hour ago, Reacher Gilt said:

Baš me krenulo. 

Logicno, krece lepse vreme. I daleko veca potraznja za kolima, alu felnama, letnjim gumama...

Mada se cene za sve to mnogo lakse obaraju krajem godine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Reacher Gilt said:

Tako je bata Života, baš kako reče gospo'ica Gvozdenka onomad, Nežni moj ! :p

 

A ja sam sve bliže obećanom Favoritu, samo još da sestrinog lavića udamo. :thumbup:

Jer keva ne da fokusa, kaže ne sad kad je Bravo otiš'o, a ford konačno doš'o na red za streju.

o kakvom favoritu je reč....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet nisi pratio na času ... ccc :D

 

A ovaj put sam, nakon što me je onomad prekorio admir, napisao pravilno, sa velikim F. :p

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više ni sam nisam siguran gde se odigralo spomenuto spočitanije, lako je moguće da uopšte nije bilo u ovoj temi. :D

Koja je, sad videh, namakla preko 30K pregleda. :o

A kako najlepši nije više kod mene, možda je vreme da joj udarimo lokot? :)

 

 

 

Da je otiš'o kod nekog komšu, kao Punto, imalo bi nekog smisla ostaviti je otvorenom, ovako baš i ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Reacher Gilt said:

imalo bi nekog smisla ostaviti je otvorenom, ovako baš i ne.

Racunaj da ti je to zavrseno :D .

 

PS: Ako slucajno dobijes neki nalet nostalgije i poetske nadahnutosti, ti javi da otkljucavamo.

Steta da takvo stvaralastvo i talenat ostanu nezabelezeni :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...